59
  • 59 58:58
    Hattrick

Sklo Bohemia Světlá n/S - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:6
branky: 3. Veronika Beránková, 10. Renata Hermannová, 24. Karolína Urbanová, 28. Eva Tichá, 29. Šárka Kudlová - 6. Katarína Cerchlanová, 12. Zuzana Wilczek, 19. Michaela Skřivánková, 25. Zuzana Wilczek, 51. Sabina Slováková, 57. Linda Hyksová; rozhodčí: Petr Kadlec - Vít Zápotočný; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Tereza Bláhová 18 - Melisa Poláčková 22; po třetinách: 2:3, 3:1, 0:2
60:00 Komentář domácích Rosecký Tomáš (Trenér): Dneska jsme odehráli poprvé zápas v Golčově Jeníkově, vyrovnaný zápas jsme tetokrát prohráli gólem v závěru. Kvalitní hrou v šesti jsme málem srovnali. Po včerejším náročném utkání chyběly i tři zraněné hráčky a celkově mi přišla hra taková utahaná. Teď zregenerovat na play-off, už se těšíme na vyvrcholení soutěže. Díky soupeři za zápas.
60:00 Komentář hostů Raida Petr (Trenér): Poslední zápas základní části byl plný soubojů. Po dlouhé době skrze zranění dostala šanci v bráně Melisa Poláčková, výkon nás velmi potěšila a přivedla tým k zaslouženému vítězství. První třetina z naší strany byla ucházející, za to druhá byla k pláči. Ve 3. třetině jsme se vrátili ke své hře a uhlídali si výsledek. Soupeřkám děkujeme za hru a hodně úspěchů do dalších zápasů. :)
60:00 Střely ve 3. části: 9:10
59:45 Beránková vyslala krásnou střelu, ale Poláčková vychytává.
58:59 Světlá jde sebevědomě do hry, uvidíme co vymyslí.
58:58 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:36 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (5:6)
56:36 Hyksová a Wilczek jsou opravdu nebezpečné duo a předvádí nádhernou souhru.
55:29 Světlá na míčku, Hattrick aktivně pressuje.
54:39 Dobrý bekhend od Císařové, míček končí v rukou golmanky Hattricku.
53:49 Podešvová nahazuje na branku ze středu hřistě.
50:34 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #16 Sabina Slováková bez asistence (5:5)
49:55 Franclová na míčku a přímo zařvala na N. Doležalovou, cituji: "Hej Niky", bohužel přihrávka na Niky neprošla přes hráčky Hattricku.
49:46 Hráčky z Brna si důrazně hlídají Kudlovou, proto je na ní hodně faulů.
49:19 To je ale sekaná.
46:55 Hyksová úplně sama před bránou, několik střel od ní šlo z dorážky, ale míček neskončil za zády Bláhové.
46:09 Urbanová v tutové šanci, ale neproměňuje - to bude asi pokutka.
45:35 Chmelová vyslala velmi nebezpečnou střelu, ale Poláčková zkušeně vychytává
44:50 Tichá A. zkouší dát přihrávku na Hartlovou před bránou Brna - přihrávka neprošla
44:20 Bartošková vytahuje, přes obránu Brna se nedostala
43:26 Skořinská střílí, ale mimo
43:10 Hyksová je velmi důrazná.
42:37 Císařová si nám lehla na mantinel.
41:36 Cerchlanová dala přihrávku Štěrbové, ta ale přestřeluje.
40:45 Hattrick teď vyslal několik nebezpečných střel na branku světelských.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:26 Cerchlanová vysílá jedovatou střelu na Bláhovou, ta vyráží.
38:44 Franclová a Doležalová N. stojí úplně profesionálně na té střídačce.
36:20 Světlá v plném počtu.
36:01 Císařová utekla brněnským hráčkám, střela šla mimo
35:32 Hattrick mají mnoho šancí - převážně střílí Hyksová.
34:20 Vyloučen hráč #6 Šárka Kudlová družstva Sklo Bohemia Světlá n/S na 2 minuty za bránění ve hře
34:20 Máme tu první vyloučení na straně domácích.
32:59 Hartlová sama na bránu - míček jí sjíždí z čepele.
31:36 Doležalová N. mohla potrestat chybu v rozehrávce Hattricku, to se jí však nepovedlo.
31:09 Světlá vytváří tlak na brněnskou branku.
29:41 Franclové se zamotaly nohy.
28:45 Hráčky z Brna agresivně napadají.
28:31 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 5:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #6 Šárka Kudlová, asistoval #59 Klára Chmelová (5:4)
27:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 4:4
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #95 Eva Tichá bez asistence (4:4)
27:37 Tichá E. se probojovala po pravém mantinelu úplně sama a Poláčkové míček projel po zemi až za její záda.
26:55 Hra jde ze strany na stranu.
24:03 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:4
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek, asistoval #22 Michaela Skřivánková (3:4)
24:03 Wilczek vymetla nádherně pavučinku.
23:39 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 3:3
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #49 Karolína Urbanová, asistoval #6 Šárka Kudlová (3:3)
21:28 Skřivánková dala pěkné jesle Franclové.
20:01 a jedeme začíná nám 2. třetina a všichni u stolečku zdravíme Dášu Stránskou, která tu s námi bohužel není
20:00 Střely v 1. části: 7:6
19:43 Hyksová úplně volná před brankou, míček ji ale přeskočil přes čepel a střela z toho nebyla.
19:34 Hattrick má rozehrávku ze středu.
18:04 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #16 Sabina Slováková (2:3)
18:04 Hráčky z Brna jsou opravdu sehrané a je vyrovnáno, už můžeme jenom vidět jak se brněnské hráčky radují.
17:44 Hattrick uzamkly světelské hráčky na útočné polovině.
16:56 Franclová si nabíhá na střelu se svojí novou střelkou - ještě ta střela tam chybí.
16:11 Císařová skvěle zastavila brněnské hráčky v protiútoku.
14:29 Váňová a Štěrbová se perou o míček za světelskou brankou.
13:34 Doležalová Nikča střílí, ale však do první hráčky před sebou
12:49 Na hřisti je pěkný zmatek, míček líta tam a zpátky a nikdo zatím nedokázal hru uklidnit
11:52 Franclová v tutové šanci, ale Poláčková vychytává.
11:01 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:2
11:01 Světelským ženám se začíná dnes plnit kasička za pokuty.
11:01 Beránkové sjel míček z čepele a Brno toho hned využívá a měly jsme tu přečíslení 2 na 1.
09:37 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 2:1
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #7 Renata Hermannová, asistoval #66 Leona Franclová (2:1)
09:37 Franclová zkušeně nahrává z rohu na Hermannovou a Hermannová střílí na vzdálenější tyčku a posílá svůj tým do vedení.
08:48 Hráčky Hattricku si vytvařejí šance na polovině světelských.
06:42 Právě teď jsme mohli opět vidět Kudlovou, která už se dívala na tyčku a chtěla dát gól, ale hráčky z Brna ji uzamkly za brankou
05:44 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #81 Katarína Cerchlanová bez asistence (1:1)
05:44 Váňová udělala echt chujovinku a máme vyrovnáno.
05:19 Hyksová si udělala dvě hráčky.
04:47 Světelské hráčky se nám zapomínají vracet.
04:27 Hezká souhra Kudlové a Císařové.
03:43 Skřivánková ve velké šanci - střela letěla nad bránu
02:26 GÓL Sklo Bohemia Světlá n/S! 1:0
Branku družstva Sklo Bohemia Světlá n/S vstřelil #67 Veronika Beránková, asistoval #6 Šárka Kudlová (1:0)
02:26 Kudlová se nenechala jen tak obehrát a vypálila s míčkem na polovinu Hattricku, kde před bránou našla Beránkovou a ta se ve své střele nemýlí.
01:30 Na míčku převážně Hattrick.
00:01 Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u posledního zápasu základní části :))
00:01 Úvodní bule pro tým hostů.