7:4
    Kateřina BEDNÁŘOVÁ
    ()

EAV SK Jihlava - FbK Horní Suchá 7:4
branky: 12. Agáta Kalinová, 27. Veronika Krčálová, 33. Pavla Homolová, 40. Kateřina Bícová, 47. Agáta Kalinová, 52. Klára Šulová, 60. Kateřina Bednářová - 16. Simona Kittlerová, 32. Alexandra Glasová, 33. Andrea Pastušková, 33. Andrea Pastušková; rozhodčí: Petr Kos - Jiří Kučera; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 27; zásahy brankářů: Eva Kulíšková 15 - Lucie Waloszková 7, Petra Klečková 6; po třetinách: 1:1, 3:3, 3:0
60:00 Komentář domácích Kittler Martin (Trenér): Dnešní utkání jsme zvládli v celku podle naších představ a utkání dovedli do vítězného konce. Děkujeme soupeři a přejeme šťastnou cestu domů.
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Bohužel dnešní utkání nevyšlo, ale s tím se aktuálně nedá nic dělat. Jediné co, tak se můžeme z toho ponaučit a v play-off předvést výkon, na který máme, protože víme, že máme na víc. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za dnešní atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 8:5
59:57 GÓL EAV SK Jihlava! 7:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová bez asistence (7:4)
59:43 Vyloučen hráč #11 Tereza Vytisková družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
59:36 Dvořáková sama před bránou gól nedává
57:18 Vyloučen hráč #23 Andrea Pastušková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
57:17 Šmahelová na druhé straně taktéž trefuje horní tyč
56:31 Hostující hráčka sama na středu a trefuje břevno
56:03 Hosté na nic nečekají a jdou do 6.
55:34 Timeout FbK Horní Suchá
55:34 Uvidíme co si hosté připravili v oddechovém čase
55:00 Hra se momentálně přelévá ze strany na stranu a můžeme vidět hezké šance na obou stranách
52:29 Hosté začali obstřelovat Kulíškovou z dálky
51:29 GÓL EAV SK Jihlava! 6:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #64 Klára Šulová, asistoval #26 Michaela Dolejší (6:4)
49:25 Kulíšková rychlou střelu zkušeně chytá do jedné ruky
47:41 Hosté si teď také snaží vytvořit šanci, ale Kulíšková zatím bezchybná
46:57 I domácí se nebojí osobních souboijí
46:47 Třetí třetina je ve velkém tempu a hodně šancí
46:12 GÓL EAV SK Jihlava! 5:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (5:4)
44:45 Domácí po špatné rozehrávce sami před hostující bránou. Šmahelová se střely ujala, ale trefuje pouze připravenou gólmanku
44:15 Jašková v dobré pozici trefuje pouze boční síť
43:44 Domácí stále více na balónku a hosté přitvrzují hrou do těla
42:25 I Kulišková teď musela být v pozoru a zakrytou střelu chytit
42:05 Hosté se ztaím pořídně nedotkli balónku
41:59 Na domácím celku je vidět, že chtějí urvat vítězství na svou stranu.
40:59 Domácí zatím tlačí na pilu a vytváří si další nebezpečné akce
40:14 Domácí začínají hned nebezpečnou útočnou akcí
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #73 Petra Klečková družstva FbK Horní Suchá
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:31 GÓL EAV SK Jihlava! 4:4
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #26 Michaela Dolejší (4:4)
39:31 Po střele z dálky od Bícové tu máme opět vyrovnaný stav
36:24 Hostující hráčky dens dost balónů trefují ze vzduchu
35:53 Šulová dnes už podruhé dostala do obličeje
34:03 Procházková střílí vysoko nad a očividně hrají s Běhounkovou basketbal
32:41 GÓL FbK Horní Suchá! 3:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #22 Marika Marečková (3:4)
32:41 Pro diváky je druhá třetina velice atraktivní. Padá gól za gólem na obou stranách
32:36 GÓL EAV SK Jihlava! 3:3
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #60 Pavla Homolová, asistoval #11 Tereza Vytisková (3:3)
32:09 GÓL FbK Horní Suchá! 2:3
31:59 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #87 Barbora Kučerová (2:2)
31:59 Po chybě Procházkové se hosté dostali do šance 2 na 1 a tu využívají
31:29 Šulová zůstava po souboji ležet na zemi.
29:43 Dvořáková sama před bránou, ale její pokus hostující gólmanka chytá
29:31 Zblokovaná střela Levové
28:39 Hosté zatím dostupují každý balónek, i když mají o ráčku méně
28:26 Domácí se zatím nedostali do pořádné střely nebo kombinace
28:00 Vyloučen hráč #89 Sabrina Moravcová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
26:28 GÓL EAV SK Jihlava! 2:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #35 Veronika Krčálová, asistoval #64 Klára Šulová (2:1)
26:15 Schovaná střela hostující hráčky, kterou Kulíšková chytá svým tělem, které musela velmi zajímavě poskládat.
25:00 Hostující hráčka se najednou sama ocitla před domácí gólmankou. Skákající balónek, ale ve vzduchu netrefila
24:17 Domácí střílí z velkých vzdáleností, ale tyto střely dávají hostujícím hráčkám zabrat
23:51 Krásná schovaná střela Bícové, která lehce zatopila hostující gólmance
23:29 Hosté rozehrávají standartku v nebezpečné vzdálenosti
22:54 Kulíšková si připisuje další zákrok
21:53 Běhounková střílí hoooodně vysoko nad. Nejspíš zapomněla, že nehraje na basketbalový koš
21:06 Domácí se hned po začátku dostali do nebezpečného zakončení. Míček končí na bráně hostující gólmanky
20:00 Střely v 1. části: 3:9
18:34 Kulíšková si připisuje zákrok za zákrokem a drží vyrovnané skóre.
16:30 Homolová ztratila míček v útoku, ale hosté následnou šanci nezúročili.
15:13 GÓL FbK Horní Suchá! 1:1
Vlastní branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #18 Simona Kittlerová (1:1)
15:13 Jujky. Kittlerové se míček odrazil od nohy do vlastní brány.
13:45 Zranění je zřejmě důvod, proč se trenér domácích rozhodl zamíchat sestavou. Krčalová na střídačce, Levová na place.
11:06 GÓL EAV SK Jihlava! 1:0
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #13 Eva Kulíšková (1:0)
11:06 Je to gól!!! Kalinová zamířila k bližší tyči a prostřelila brankářku hostí.
09:11 Jihlava se klidnou rozehrávkou snaží najít cestu do útoku.
07:40 Rozhodčí zatím moc práce nemají. Snad by dnes stačil jenom jeden.
07:11 Waloszková nezůstává pozadu a také předvádí dobrý zákrok proti střele domácích.
05:14 Jihlava hraje tvrdě v soubojích a nedává soupeřícím hráčkám nic zadarmo.
04:20 Kulíšková si připisuje první zákroky.
03:00 Dvořáková předvedla skvělý backchecking a zastavila útok hostí.
02:26 Jihlavské hráčky dle pokynů vzorně posouvají míčky po pravém mantinelu.
01:20 Běhounková vyslala první střelu utkání, bohužel jen do bloku hostující hráčky.
00:01 Zdravíme diváky u televizních obrazovek, začátek utkání se o pár minut opozdil.