• 59 58:00
    7:1
    (Bednářová)

EAV SK Jihlava - FbK TJ Svitavy 7:1
branky: 28. Lucie Ponížilová, 33. Agáta Kalinová, 35. Hanka Krčálová, 39. Kateřina Bícová, 44. Kateřina Bednářová, 57. Eliška Šmahelová, 59. Agáta Kalinová - 8. Jolana Křivková; rozhodčí: Pavel Chromý - Jaroslav Štolc; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Danny Václavků 19 - Anna Bartošová 17; po třetinách: 0:1, 4:0, 3:0
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): další kvalitní soupeř se kterým jsme aspoň jednu třetinu držet krok, děkuju hráčkám, že i přes nepříznivý stav se zdařilo hrát vyrovnanou hru a nedali to soupeřkám úplně zadarmo.
60:00 Komentář domácích Kittler Martin (Trenér): V dnešním utkání jsme po dlouhé době plnili pokyny co jsme si řekli a podletoho se odvíjela naše hra, děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 8:8
58:00 GÓL EAV SK Jihlava! 7:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #77 Agáta Kalinová, asistoval #7 Kateřina Bednářová (7:1)
57:36 hra je do poslední chvíle čím dál tím víc zajímavá
56:13 GÓL EAV SK Jihlava! 6:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #8 Eliška Šmahelová, asistoval #93 Barbora Levová (6:1)
54:12 domácí přesilovku nevyužili
52:57 uvidíme jakdomácí dokážou zahrát přesilovku
52:12 Vyloučen hráč #68 Aneta Niklová družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
51:45 Jihlava má potíže s bráněním ale svitavy nekokážou proměnit
50:13 Svitavská obrana teď lehce zaváhala ale stihla situaci dostat zpět pod kontrolu
46:29 prudká střela Svitavské obrany z půlky, střela ale byla sražena pryč
43:49 gol který projel po zemi a brankářka nestihla zareagovat vytváří jihlavě čtyřbrankový náskok
43:48 GÓL EAV SK Jihlava! 5:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #7 Kateřina Bednářová bez asistence (5:1)
42:39 oba týmy do zápasu dávají uplně všechno a zápas vypadá velmi zajímavě
40:00 Střely ve 2. části: 9:7
38:58 GÓL EAV SK Jihlava! 4:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #16 Kateřina Bícová, asistoval #64 Klára Šulová (4:1)
38:07 Vyloučen hráč #26 Michaela Dolejší družstva EAV SK Jihlava na 2 minuty za hra bez florbalky
36:31 skvěle využitá situace a střela do volného místa posouvá jihlavu opět o gol dál
34:51 GÓL EAV SK Jihlava! 3:1
Branku družstva EAV SK Jihlava vstřelil #23 Hanka Krčálová, asistoval #77 Agáta Kalinová (3:1)
32:43 GÓL EAV SK Jihlava! 2:1
31:30 hosté zvládají obrannou fázi skvěle
28:50 Jihlavu už po třetí podržela tyčka
27:47 GÓL EAV SK Jihlava! 1:1
Vlastní branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #17 Lucie Ponížilová (1:1)
07:27 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #10 Jolana Křivková, asistoval #68 Aneta Niklová (0:1)
05:32 domácí zklidnují hru a drží míček za vlastní bránou
03:51 velká šance jihlavy, střela se ale odrazila od horní tyčky ven
03:04 rušno před jihlavskou brankou
01:07 první šance ze strany hostů
00:01 úvodní buly tohotozápasu vyhrála jihlava