60
  • 60 59:03
    Dačice

TJ Centropen Dačice - FbK Horní Suchá 2:4
branky: 11. Andrea Distelová, 31. Andrea Distelová - 10. Karolína Jahnová, 18. Andrea Pastušková, 23. Marika Marečková, 25. Hana Brůžková; rozhodčí: Jiří Kučera - Vlastimil Devera; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Martina Miksová 24 - Petra Klečková 28; po třetinách: 1:2, 1:2, 0:0
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Více než vyrovnaný zápas, kde až do posledních minut nebylo rozhodnuto o vítězi, který však trošku kazily neflorbalové a zbytečně tvrdé zákroky, jež jsme ale naštěstí přestály bez zranění. Nás mohou mrzet některé rozlítané pasáže, které nás stály inkasované branky. Některé šance pak soupeř samozřejmě neproměnil, i díky skvělému výkonu naší brankářky. Na druhou stranu, minimálně stejné množství příležitostí na vstřelení branky jsme neproměnili ani my, a to je druhá věc, která nás dnes štve. Do šancí jsme se zvládali dostat jak indivudálně, tak po kombnaci, ale to finále, to tomu zkrátka chybí. Snad jsme si to jen šetřili na zítřek. Holkám moc díky za bojovný a odhodlaný výkon. Díky rovněž soupeři a dalším účastníkům utkání, kteří se dnes až úsměvně prostřídali na hrací ploše.
60:00 Komentář hostů Březina Josef (Trenér): Povinnost splněna, akorát dnešní skóre není podle našich představ. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčímu, který to dnes musel zvládnout sám bez kolegy.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:20 Dačice to zkouší v šesti.
59:03 Timeout TJ Centropen Dačice
57:52 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za blokování florbalky
57:52 Dle mého velmi edukovaného názoru, by měl po tomto zákroku přijít zcela automaticky nájezd, protože nebýt této závory, hnala by se Kolářová zcela osamocena na bránu Horní Suché.
57:09 Vyloučen hráč #4 Lucie Bártů družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za blokování florbalky
56:09 Distelová posílá Lélyovou po mantinelu, Lélyová se tělem dostala před svoji obránkyni a protlačila se i do zakončení, které bohužel nezvládla tak dobře, jako předchozí část akce.
55:26 Giecková vysokou holí odpaluje míček, který směřoval na Petrlíkovou, ta by zcela jistě uháněla sama na bránu.
53:37 Vzdušný bekendový pokus Hrnečkové se otírá o levou tyč a míří do rohu hřiště.
53:05 Horstová na poslední chvíli připravila Distelovou o míček, která se díky své rychlosti hnala do další příležitosti.
51:57 Kolářová velmi šikovně tečuje přizemní ránu Kratochvílové, míček jen těsně míjí levou tyč.
51:03 Distelová skvěle obešla dvě protihráčky a poté nabídla míček Kolářové, která recept na Klečkovou také nenachází.
50:10 Lélyová se díky svému důrazu probila do další šance, zatím se jí bohužel nedaří najít gólové řešení.
48:03 Brůžková tvrdí muziku, na můj vkus lehce za hranou.
46:09 Distelová v těžké situaci ještě zvládla přihrát Lélyové na střed hřiště, míček však poskakoval a bylo velmi obtížné ho trefit. Nicméně další nebezpečný náznak, kterých začíná hojně přibývat.
44:37 Distelová se hnala za dalším gólem, v rozhodující okamžik ji míček sjel z čepele a její střela tak letí pouze do mantinelu.
43:40 Kučerová se hezky uvolnila na středu, svou střelu ale namířila přímo do hrudi Miksové.
42:41 Utočnice hostů trestuhodně netrefuje naprosto odkrytou branku. Snad ji to bude na konci utkání mrzet.
42:27 Nejprve Lélyová a poté ještě Kratochvílová vymetají boční síťku branky Klečkové.
41:22 Hrnečková se v situaci dvě na jednu zachovala nesobecky, naneštěstí její přihrávku zablokovala obránkyně hostů.
41:09 Schované nahození Šmahelové ze standradní situace nadělalo potíže.
40:34 Třetí třetina navazuje tam, kde končila druhá. Obě brankářky krátce po sobě v permanenci.
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:07 Kratochvílová je v obranné činnosti precizní a nepřechází se přes ní vůbec snadno.
38:50 Na třetí třetinu snad tréner domácích vytasí svého Tuciho.
38:06 Dvě dobré střely v rychlém sledu z hole Bártů. Hosté měly štěstí.
36:40 Distelová jako Preciado.
36:39 Připodobnil bych to k utkání Sparta - Galatasaray.
36:38 Jsme svědky velmi atraktivního utkání.
35:40 Hra se přelévá ze strany na stranu a oba týmy si vytváří řadu příležitostí, avšak jako hlavní hvězdy dnešního odpoledne se jeví obě dvě brankářky.
34:41 Lélyová opět nebezpečná na středu hřiště, donutila Klečkovou k prvotřídnímu zákroku.
33:56 Hrnečková vypresovala míček za brankou soupeře a vybídla Houšťovou ke skórování. Bohužel tato akce nemá šťastný konec.
31:40 Hezká akce na jeden dotek, do které se zapojily všechny hráčky Horní Suché, končí střelou nad branku.
31:06 Miksová dalším zákrokem podtrhuje svůj brilantní výkon.
30:39 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:4
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #6 Denisa Kolářová (2:4)
30:39 Klasický teploměr od Distelové.
29:50 Pastušková střelou z první míjí branku. Rána jako když kopne kůň, nicméně postrádala přesnost.
27:27 Miksová si připisuje další zákrok a Dačice mohou do protiútoku, který zakončila střelou Bártů.
26:43 Dačice zamkly své soupeřky na vlastní polovině a snaží se vrátit zpět do zápasu.
25:34 Kolářová úspěšně zvládla souboj u mantinelu, její přihrávku se poté snažila Lélyová dostat mezi tři tyče. S její razantní ránou měla brankářka velké potíže.
24:58 Šmahelová zkouší pozornost brankářky střelou od mantinelu.
24:08 GÓL FbK Horní Suchá! 1:4
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #9 Hana Brůžková, asistoval #22 Marika Marečková (1:4)
24:08 Jednu z nich se jim bohužel daří využít.
23:36 Horní Suchá aktivním narušováním rozehrávky Dačic získává balónky v nebezpečných prostorech a vytváří si tím řadu šancí.
22:46 Kapitánka Kratochvílová si nešťastně sráží střelu Marečkové do vlastní sítě.
22:43 GÓL FbK Horní Suchá! 1:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #69 Alena Karkošková (1:3)
21:35 Miksová rychle po sobě byla nucena vytasit dva perfektní zákroky. Nejprve na ni v samostatném úniku nevyzrála hostující útočnice a poté si zvládla poradit i s dorážkou.
20:42 Důležitý obranný zákrok Vrbové na polovině hřiště zhatil akci Horní Suché již v zárodku.
20:06 Hosté okamžitě po vhazování ohrožují branku domácích.
20:00 Střely v 1. části: 10:7
17:21 GÓL FbK Horní Suchá! 1:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #23 Andrea Pastušková, asistoval #22 Marika Marečková (1:2)
14:11 Vyloučen hráč #21 Adéla Lélyová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
12:51 Vyloučen hráč #69 Alena Karkošková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolené vrážení
10:58 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #84 Barbora Kratochvílová (1:1)
09:05 GÓL FbK Horní Suchá! 0:1
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #54 Karolína Jahnová, asistoval #69 Alena Karkošková (0:1)