1:7
    Andrea DISTELOVÁ
    (Lélyová)

TJ Centropen Dačice - IBK Hradec Králové 1:7
branky: 55. Andrea Distelová - 8. Tereza Kautská, 16. Markéta Dohnalová, 17. Anna Miholová, 22. Lenka Tlapáková, 23. Iva Čečotková, 27. Iva Čečotková, 53. Markéta Dohnalová; rozhodčí: Jiří Kučera - Michal Roudenský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Pospíchalová 15 - Markéta Rundštuková 19; po třetinách: 0:3, 0:3, 1:1
60:00 Komentář domácích Vacuška Lukáš (Trenér): Dneska můžeme nadávat sami sobě a litovat nepovedené první poloviny zápasu, kdy se nám toho moc nedařilo a soupeře jsme naším špatným rozhodováním a nedůrazem až příliš snadno pustili do velmi pohodlného náskoku. Zhruba od 32. minuty začla mít i naše hra vzestupnou tendenci, jako bychom úplně přepli v hlavách a na hřišti to bylo znát. Ve třetí třetině jsme pokračovali tímto správným směrem a soupeře jsme dokázali přehrát i přestřílet, ovšem, jak je u nás již tradicí, zradila nás koncovka. Teď nás čeká delší a potřebná pauza, kdy snad vyčistíme hlavu a nepoveddený rok 2023 necháme za sebou. Věříme, že rok následující nám přinese mnohem více florbalové radosti. Soupeři děkuji za zápas, gratuluji k výhře a přeji šťastnou cestu domů. Holkám moc děkuju za výkon, snahu a vše, co na hřišti nejen dnes nechaly. Všem pak přeji radostné a klidné Vánoce a jen to nejlepší do nového roku.
60:00 Komentář hostů Žižka Jeroným (Trenér): Dnes jsme byli na hřišti po celou dobu lepším a florbalovějším týmem. Od první třetiny jsme kontrolovali jak míček tak výsledek. Musím pochválit všechny naše hráčky za poctivý, kvalitní výkon a za týmovost i vzájemnou podporu. Z výjezdu na Vysočinu bereme šest bodů, takže maximální spokojednost jak s výslekdy zápasů tak se včerejší vydařenou týmovou besídkou. Díky všem účastníkům za utkání v duchu fair play a soupeři přejeme hodně zdaru do nového roku.
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:25 Dačice zakládají ještě poslední šanci, ale ta končí za mantinelem.
59:00 Probíhá poslední minuta zápasu mezi TJ Centropen Dačice a IBK Hradec Králové.
54:09 GÓL TJ Centropen Dačice! 1:7
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #9 Andrea Distelová, asistoval #21 Adéla Lélyová (1:7)
52:26 GÓL IBK Hradec Králové! 0:7
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #22 Natália Fernézová (0:7)
50:51 Pospíchalová vyrazila střeli, kterou na ní vyslala protihráčka z předbrankového prostoru.
50:08 Hra se velice rychle přelévá ze strany na stranu.
47:00 Dačice začali tlačit Hradec a dsotávají se do šancí. Před bránou jim chybí štěstí.
43:09 Dačice se dostali po náhozu přes celé hřistě až předd bránu Hradce. Gólmanka Hradce zatím svůj tým drží na nule.
41:16 Vrbová je dneska jako zeď. Jen tak nějaká přihrávka přes Vrbovou neprojde.
40:01 Buly do třetí třetiny vyhrává Kolářová. Hnedka se vrhla s míčkem do brány soupeře. Bohužel míček vyskočil nad ní a hradecká hráčka se ho ujmula.
40:00 Střely ve 2. části: 7:8
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
37:05 Kratochvílová skvěle zablokovala dvě přihrávky z pozabrány. Míček končí na bráně, kde ho sbírá Pospíchalová
35:25 Hradec obléhá Dačickou bránu. Mezi tím se vydává Kolářová naproti soupeřovic bráně.
33:50 Tempo hry je o trochu vyšší než v první třetině.
32:19 Petrlíková trefuje z úhlu gólmanku.
31:16 Hradecké hráčce míček projíždí těšně před čepelí.
29:49 Lélyová znovu zkusila střelu z předbrankového prostoru. Míčkem trefuje síť na boku brány.
28:45 Dačice po útoku Hradce využívajá přečíslení. Bránu přesto nedobývají.
27:54 Lélyová v šanci před bránou, ale míček jí čepel přeskočil.
26:44 GÓL IBK Hradec Králové! 0:6
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Iva Čečotková bez asistence (0:6)
26:12 Dačice jsou Hradcem zatlačovány na vlastní půlce.
22:45 Hráčka Hradce stojící předd odbrytou bránou, trefuje pouze boční síťku brány.
22:03 GÓL IBK Hradec Králové! 0:5
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #25 Iva Čečotková, asistoval #17 Eliška Benešová (0:5)
21:31 GÓL IBK Hradec Králové! 0:4
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #9 Lenka Tlapáková, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (0:4)
20:30 Hradec se hnedka vydal útočit.
20:01 Dačice vyhrávají buly do druhé třetiny.
20:00 Střely v 1. části: 4:7
19:00 Probíhí poslední minuta první třetiny.
18:37 Petrlíková svým blokem zastavuje střelu Hradce.
17:59 + Lavi zůstává ležet na zemi.
16:43 GÓL IBK Hradec Králové! 0:3
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #35 Anna Miholová bez asistence (0:3)
16:43 Hradec se vydal v oslabení na bránu a trefuje se. Stav utkání 0:3 pro Hradec.
16:22 Vyloučen hráč #37 Markéta Dohnalová družstva IBK Hradec Králové na 2 minuty za sekání
15:29 GÓL IBK Hradec Králové! 0:2
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #37 Markéta Dohnalová, asistoval #18 Adéla Kozlová (0:2)
12:15 Dačice získávají standartku na polivině hřiště. Po tvrdé střele trefují pouze blok z hráčů Hradce.
08:50 Dačice chtějí vyrovnat a snaží se využít chyb soupeře.
07:56 GÓL IBK Hradec Králové! 0:1
Branku družstva IBK Hradec Králové vstřelil #13 Tereza Kautská, asistoval #34 Denisa Drahokoupilová (0:1)
04:00 Hra se přelévá ze strany na stranu.
02:10 Šmahelová stříí z půlky hřiště, ale míček doletěl o rohu, kde o něj bojuje Kolářová.
01:01 Zápas začal ve velice volním tempu. Pospíšilová si připisuje druhá zákrok.
00:01 Úvodní buly do zápasu vyhrává Hradec.