59
  • 59 58:03
    Hattrick

FbK Horní Suchá - FBŠ Hummel Hattrick Brno 5:3
branky: 4. Marika Marečková, 22. Alena Karkošková, 28. Aneta Vojtěšková, 36. Alena Karkošková, 39. Marika Marečková - 17. Markéta Šorfová, 19. Jana Skořinská, 38. Markéta Šorfová; rozhodčí: Zdeněk Bartoš - Viktor Kubala; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 17 - Nikola Vanďurková 17; po třetinách: 1:2, 4:1, 0:0
60:00 Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): Náročný zápas odehraný dle možností na maximum. Po dvou vyrovnaných zápasech s HS dnes měli více ze hry i vlivem našeho menšího počtu. Gratuluji soupeři a přejeme hodně štěstí v dalších kolech.
60:00 Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Super zápas až na 3. třetinu, kdy už došly síly a začali jsme bláznit. nPo dvou vyrovnaných utkání s Brnem jsme dokázali toto utkání ukončit v základní hrací době, za co jsme rádi. nDěkujeme soupeři, divákům a rozhodčím za férové utkání a skvělou atmosféru.
60:00 Střely ve 3. části: 6:5
59:59 Vzkaz kapitánky Mariky Marečkové: Zdravím Uherský Brod :)
59:04 Hattrick se pokouší v poslední minutě dorovnat ale neúspěšně.
58:03 Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
56:30 Glasová střílí spoza branky ovšem brankářka odráží a gól tak nepadl
54:00 Suchá vytváří tlak na Hattrick a přenáší hru na jejich zápas, kde vytváří tzv, press
51:50 Timeout FbK Horní Suchá
49:02 Gliecková střílí z dálky ale Vaňďurková je na střelu připravená a krásně ji zastavuje chytnutím
47:45 Moravcová střílí ale trefuje boční stranu branky.
45:30 Hattrick střílí ale Waloszková zakročuje a míček chytá a poté posílá dopředu
45:00 Pastušková střílí kousek za polovinou ovšem její střelu blokuje obránkyně.
43:40 Vojtěšková střílí ale netrefuje
42:19 Suchá opět v plném počtu.
40:19 Vyloučen hráč #22 Marika Marečková družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
40:18 Marečková se snaží získat míček avšak špatná situace zajistila její vyloučení na 2 min
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:37 GÓL FbK Horní Suchá! 5:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #23 Andrea Pastušková (5:3)
38:36 Horní suchá si to nenechává líbit a tak Hattricku uděluje gól z florbalky střelkyně Marečkové doprovázený asistencí Pastuškové.
37:29 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #75 Markéta Šorfová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (4:3)
37:28 Hattrick na sebe nenechává s odplatou dlouho čekat a tak vstřeluje gól do branky domácích. Upravuje tak skóre na 4:3.
35:14 GÓL FbK Horní Suchá! 4:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Alena Karkošková, asistoval #8 Alexandra Glasová (4:2)
35:13 Hattrick brání jak jen může ale i tak se Karkoškové podaří, po obdařené nahrávce od Glasové, vstřelit gól. Trest 2 min. se tak ruší a Hattrick dostává gól v oslabení
33:56 Vyloučen hráč #22 Michaela Skřivánková družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
33:56 Po udělení trestu 2 min za sekání se Hattrick ocitá v oslabení
31:01 Hattrick opět útočí ale gól nedává a míček končí mimo hřiště
28:25 Hattrick útočí, střílí ale branku mine a gól nedává.  Suchá poté vrací úder útokem ovšem také netrefuje a míček končí v rukou golmanky.
27:21 GÓL FbK Horní Suchá! 3:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #51 Aneta Vojtěšková, asistoval #23 Andrea Pastušková (3:2)
27:17 Vojtěšková po nahrávce Pastuškové střílí a dává gól.
25:35 Marečková si míček tahá po mantinelu ale Rozenbergová chce zkusit štěstí a míček přivlastnit pro tým. Ovšem neodhaduje svou sílu a marečková tak končí opět na zemi.  Rozhodčí suché uděluje rozehrávku.
24:50 Marečková střílí ale obránkyně její třelu odráží
21:34 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #69 Alena Karkošková, asistoval #23 Andrea Pastušková (2:2)
20:00 Střely v 1. části: 6:8
18:22 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská z trestného střílení (1:2)
18:15 Hattrick je faulován a získává tak trestné střílení, které následně proměňuje
17:36 Marečková vybíha ale je zastavená dvěma hráčkami Hattricku.  Rozhodčí tak dává rozehrávku pro suchou, ze které suchá střílí ale míček se odráží do obloučku ale gól z toho není.
16:12 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
16:11 Zhébalová se dostává k míčku, vybíhá, nahrává na Šorfovou a ta střílí gól. Hattrick tak vyrovnává na 1:1
14:24 Růžičková padá na zem s vyvrtnutím kotníkem. Vstává a odchází z hriště za potlesku diváků a ostatních hráču s pomocí trenérů a spoluhráček.
11:40 Horní suchá napadá ovšem neúspěšně
09:40 Růžičková stříli ale netrefuje díky bloku Kišové
05:30 Hráčka Hattricku běží pro míček, ovšem Marečková je u něj dřív a tak hráčka nestíha brzdit a Marečková tak přepadá přes mantinel.
03:19 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #22 Marika Marečková, asistoval #69 Alena Karkošková (1:0)
03:18 Karkošová nahrává na Marečkovou a ta trefuje branku
02:00 Karkošková střílí na branku hostů ale obránkyně odráží střelu
00:37 Po aktivním začátku domácích, se míček dostává za mantinel a rozehrávku mají hosté