8:2
    Tereza BRANČÍKOVÁ
    (Souralová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - TJ Centropen Dačice 8:2
branky: 9. Jana Skořinská, 12. Linda Hyksová, 22. Linda Hyksová, 36. Linda Hyksová, 46. Michaela Skřivánková, 56. Šárka Zhébalová, 58. Šárka Zhébalová, 60. Tereza Brančíková - 16. Monika Hrnečková, 52. Andrea Plavcová; rozhodčí: Matyáš Reif - Patrik Navrátil; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 21; zásahy brankářů: Nikola Vanďurková 57 - Martina Miksová 32; po třetinách: 2:1, 2:0, 4:1
60:00 Komentář hostů Vacuška Lukáš (Trenér): Po ospalejším vstupu do zápasu jsme se oklepali a můžu říct, že tato pasáž hry nás hodně bavila. Dařil se nám přechod do útoku a nebýt snad už i chronické impotence, kdy ani z vyložených šancí nejsme schopni dát gól, mohlo být skóre první části úplně jiné. Bohužel nebylo a ani my jsme v dalších částech už nedokázali navázat na dobrý výkon, možná jen v některých kratších pasážích, ale to je málo. K tom nás začala zrazovat technika při zpracování a dalších činnostech jednotlivce a rozhodování nám trvalo déle. Závěrečné góly už padly při riskantnější snaze o zdramatizování zápasu. Holkám ale děkuji za výkony, chtěly, dřely ... ale dnes to nestačilo. Soupeři díky za zápas a my se jdeme připravit na zítra.
60:00 Komentář domácích Sklář Tomáš (Asistent trenéra): Dnešní zápas probíhal dle očekávání, pomalejší začátek kdy soupeř byl vyrovnaným soupeřem se v druhé třetině překlopil na naši stranu. Do  zápasu se podařily přenést prvky z tréninku, ale stále je na čem pracovat, hlavně v obranné činnosti. Děkuji soupeři za zápas a přeji hodně štěstí v dalších kolech.
60:00 Střely ve 3. části: 26:15
59:56 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 8:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #57 Tereza Brančíková, asistoval #29 Klára Souralová (8:2)
59:30 Dačice se pokouší dát alespoň gól pro lepší skóre, ale zdá se, že ani to jim nebude dopřáno, protože třetí třetina končí. Hattrick na míčku
58:30 Praxová našla přesnou přihrávkou Skořínskou v prostoru před brankou. Zpracování se však nepovedlo a míčku se ujímají hosté
58:15 Wilczek zakládá další útok Hattricku. Celkem zbytečně je natlačena na hrazení.
57:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (7:2)
57:30 Dačice tlačí na pilu a snaží se stav zápasu ještě zvrátit.
57:11 Skořínská nepřesnou přihrávkou v útočném pásmu přichází o míček.
56:27 Divišová střílí z poloviny hřiště. Střela mizí nad bránou za mantinely
55:50 Hattrick bude rozehrávat zpoza svojí brány
55:20 Miksová nyní ve fotbalovém zákroku vykopla míček do svojí helmy. Tohle mohlo dopadnout špatně pro hostí.
55:17 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #7 Linda Hyksová (6:2)
54:30 Slováková sama před bránou promarnila obrovskou šanci, kdy jí míček nadskočil nad hokejkou
54:10 Divišová zblokovala střelu své spoluhráčky a tak trošku pomohla gólmance Hattricku.
53:45 Lélyová střelou ohrozila bránu domácích. Scházelo pár centimetrů a střela skončila pod horní tyčí.
53:20 Zmrzlá si vytrvalým dorážením na obránce vybojovává míček u brány soupeře.
52:50 Slováková likviduje útočnou snahu Dačického útoku.
52:02 Dačice se pokouší zápas ještě zdramatizovat. Bude to však těžké
51:57 GÓL TJ Centropen Dačice! 5:2
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #51 Andrea Plavcová bez asistence (5:2)
51:35 Střela Divišové na bránu Hattricku přizvednuta Rozenbergovou.
50:50 Skořínská pálí na bránu, ale trefuje pouze blokující obránkyni do ramene.
50:15 Praxová s Mášovou nyní obraly obranu Dačic o míček.
49:55 Přesilovka je u konce a Dačice jsou tedy z nejhoršího venku.
49:20 Střela Zmrzlé zlikvidována Miksovou. Přesilovka za chvíli končí.
48:55 Útok Hattrick nyní krouží kolem klece Miksové jako hejno supů
48:00 Václavíková nyní po souboji o míček končí za hrazení. Tento pád vypadal opravdu nepříjemně. Snad bude v pořádku.
47:57 Vyloučen hráč #18 Monika Hrnečková družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za nedovolené vrážení
47:30 Skořínská dovezla míček až do brankoviště Miksové. Ta však na pozoru a míček jí z hole vzala.
46:40 Bártů se pokusila projít skrze dvě hráčky Hattricku do gólové šance. Jak se dalo očekávat při takové akci, tak bez úspěchu
45:38 Václavíková vybojovala po souboji rozehrávku pro Hattrick před vlastní bránou.
45:15 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #22 Michaela Skřivánková, asistoval #7 Linda Hyksová (5:1)
44:35 Střela Rozenbergové sklouzla po hokejce a nic z ní tedy nebude.
44:10 Vyloučen hráč #51 Andrea Plavcová družstva TJ Centropen Dačice na 2 minuty za sekání
44:10 Zhébalová prochází obranou jako nůž máslem
43:20 Bártů sama před Vanďurkovou v obrovské šanci Dačic. Střela však byla nepřesná a Vanďurková nemusela ani zasahovat aby ji udržela mimo bránu.
42:57 Hattrick klidní hru za vlastní bránou.
42:01 Nahození Petrlíkové od poloviny na bránu Hattricku propadlo skrze všechny hráče. Naštěstí pro domácí nikdo míček do sítě nedoklepnul.
41:35 Zhébalová sama v dorážce před bránou po přihrávce Hyksové. Miksové se podařilo obě dorážky zlikvidovat.
41:10 Hyksová důrazné ve hře na mantinelu. Tento zápas je to zdá se její specialita.
40:30 Oba týmy začaly poslední třetinu opatrněji.
40:00 Střely ve 2. části: 20:12
39:50 Hattrick si kontroluje míček a tak i skončí druhá třetina.
39:10 Mášová s krásnou přihrávkou na Praxovou! Chybělo opravdu málo a týmy se přetlačují o to, kdo pošle druhý tým s gólem do šatny.
38:50 S blížícím se koncem druhé třetiny se stále zvedá tempo zápasu. Uvidíme jestli holkám vydrží toto zrychlování až do konce zápasu.
37:53 Lélyová sama před bránou bohužel pro celek hostí nedokázala šanci proměnit. Podobnou šanci si obratem vybojovala na druhé straně Zhébalová. Ani po druhé dorážce však míček v síti nekončí.
37:13 Václavíková - Hyksová - Zhébalová. Málem to byla opět gólová kombinace. Bohužel scházelo pár centimetrů
36:50 Skořínská s Praxovou na lovu v obraně Dačic.
35:45 Skřivánková v druhé polovině druhé třetiny velmi aktivní. Jakoby byla úplně všude.
35:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (4:1)
35:20 Slováková nyní doslova "vykoupla" v obranném pásmu dvě hráčky Dačic.
34:30 Skřivánková nyní v roli nahrávače poslala do šance Skořínskou. Ta jí však přihrávku neoplatila a o míček následně přišla
33:58 Skřivánková nyní se sprintem skrze celé hřiště zakončila svoji individuální akci střelou na bránu. Bohužel scházelo pár centimentů, aby střela skončila v síti.
33:20 Bártů nyní ve velké šanci před bránou domácích! Po nepovedené střele však míček končí mimo bránu.
32:40 Václaváková vyslala Brančíkovou přihrávkou po hrazení do útoku. Skončilo to však skrumáží v rohu za bránou hostí.
32:20 Slováková se Skřivánkovou nyní zakládají další akci z obranného pásma.
31:40 Hyksová hledala Zhébalovou před bránou. Přihrávka byla přesná, ale obránkyně Dačic nakonec rychlejší.
31:22 A nyní stejným zákrokem opět brání svoji bránu
31:07 Vanďurková si nyní s přehledem sahá do horního rohu pro střelu.
30:30 Zhébalová opět nenechává obránkyním Dačic opravdu žádný prostor pro rozehrávku.
29:50 Hattrick nyní odměněn střelou na bránu po krásné kombinaci skrze útočné pásmo. Gól však nepadá.
29:31 Hattrick bude rozehrávat v útočném pásmu.
29:10 Lélyová nyní dostala přihrávku před bránu, kde byla zcela sama. Nepodařilo se jí však zpracovat včas.
27:57 Petrlíková nyní s pěknou přihrávkou před bránu domácích. Zpracování se bohužel pro hostí nepodařilo.
27:05 Zhébalová nenechává obraně hostí čas na rozehrávku. Je za to odměněna nepřesnou přihrávkou obránkyně Dačic a následným míčkem pro Hattrick.
26:45 Začíná růst napětí na hřišti
26:21 Těsně vedle! Hyksová po rozehrávce standardní situace se střelou těsně kolem horního levého růžku.
26:00 Wilczek s Václavíkovou kombinují kolem brány Dačic.
25:35 Hrnečková zkouší připravenost domácí brankářky střelou z ostrého úhlu. Mimo bránu.
24:59 Zhébalová po pokusu o vyvezení míčku končí na zemi. Hattrick bude rozehrávat.
24:41 Rozenbergová důrazná za vlastní brankou. Vybojovává míček pro domácí
24:19 Hra začíná být čím dál více fyzická. Po souboji dvou hráček nyní třeba opravit jednu podélnou stranu mantinelů.
23:46 Hyksová nyní po souboji o míček sklouzla asi 3m podél hrazení.
23:16 Hattrick při pokusu o rychlé přenesení hry ztrácí míček a málem to skončilo gólem.
22:45 Pokus hostích o vyvezení míčku z obranného pásma se stále nedaří.
22:18 Brána Dačic nyní pod neustálou palbou domácích hráček
21:45 Brančíková nyní dvakrát ve velké šanci! Hattrick stále tlačí.
21:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (3:1)
20:48 První zákrok druhé třetiny si připisuje Vanďurková.
20:21 Divišová s pokusem o průnik k bráně domácích neuspěla.
20:00 Střely v 1. části: 13:13
19:55 Po rozehře na polovině ohrozila Hyksová lavici sčítačky a nic jiného už v této třetině ale nestihne, protože první třetina je u konce.
18:57 Hrnečková střelou od poloviny vyvolala skrumáž v brankovišti domácích.
18:13 Wilczek se po kombinaci s Hyksovou dostala až sama před bránu. Bohužel zvolila zakončení namísto přihrávky a nevyšlo to.
17:44 Šmahelová střelou od poloviny zkusila překvapit brankářku domácích. Neúspěšně.
17:20 Slováková zakládá nový útok z obranného pásma.
16:32 Dačice po gólu viditelně při chuti do hry. Okamžitě se dostávají do akce před bránou.
15:59 GÓL TJ Centropen Dačice! 2:1
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil #18 Monika Hrnečková, asistoval #68 Karolína Petrlíková (2:1)
15:20 Rozenbergová krásně vykryla střelu, která mohla být dost dobře gólová.
14:49 Wilczek zakládá další útok zpoza brány. Bohužel Rozenbergová míček ztrácí a je z toho nepříjemná situace pro domácí před vlastní bránou
14:25 Vanďurková si připisuje další zákrok
14:00 Dačicím se daří zmocnit se míčku a zakládají útočnou akci.
13:40 Vanďurková s přehledem likviduje střelu Petrlíkové.
11:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:0
11:15 Dačická obrana likviduje zachycením přihrávky útočnou akci domácích.
10:56 Slováková posílá Praxovou do útoku přihrávkou po hrazení
10:00 Růžičková zakládá zpoza brány další útočnou akci směrem na Zhébalovou.
09:22 Hattricku jeden gól evidentně nestačí, protože nepřestávají polevovat v útoku.
08:13 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:0
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #28 Jana Skořinská, asistoval #16 Sabina Slováková (1:0)
07:49 Ze hry mají zatím mnohem více domácí.
07:05 Hyksová stáhlá míč z rohu do středu a Rozenbergová následně po přihrávce prověřila střelou z první gólmanku hostích. Neúspěšně.
06:36 Wilczek obrána o míček na polovině Divišovou.
05:55 Praxová zachytává přihrávku a posílá Skřivánkovou do brejku. Při zakončení ani při následné dorážce se nepovedlo Hattricku vsítit gól. Další velká šance Hattricku.
05:27 Dačice nyní kombinují v útočném pásmu.
04:47 Tyč Rozenbergové! Velká šance Hattricku
04:40 Zhébalová v sólo akci před bránou. Domácí obrana však na stráži.
03:27 Dačice vyváží míček konečně ze sevření ve vlastní obraně. Do žádné šance se však nedostávají.
03:03 Převaha domácích na míčku je velmi výrazná.
02:00 Václavíková v první větší šanci domácích před bránou. Brankářka likviduje
01:39 Skořínská vede první akci domácích, ale před bránou je o míček obrána.