1

0

4.

FbK Horní Suchá - FBŠ Hummel Hattrick Brno 4:3pn
branky: 4. Alexandra Glasová, 47. Nela Blažková, 53. Alexandra Glasová - 31. Linda Hyksová, 44. Linda Hyksová, 51. Šárka Zhébalová; rozhodčí: Matěj Veverka - Adam Daniel; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Lucie Waloszková 30 - Nikola Vanďurková 18; po třetinách: 1:0, 0:1, 2:2, 0:0
Komentář domácích Březina Josef (Trenér): Velmi vyrovnaný zápas a velmi hezké utkání, jak ze strany hráčů, tak i rozhodčích. Zápasu dnes nechybělo nic, ať už hra nahoru a dolů, tak i góly. Děkujeme soupeřům za velmi hezké utkání, rozhodčím za kvalitní zápas a divákům za velmi dobrou atmosféru.
Komentář hostů Sklář Tomáš (Trenér): Skvělý zápas atraktivní pro diváky z obou stran se šťastnějším koncem pro soupeře. Z dnešní hry si můžeme odnést mnoho pozitiv do dalších zápasů a zlepšit několik chyb, které nás stály body navíc. Děkuji soupeři za předvedenou fér hru, rozhodčím za výborný výkon a divákům za skvělou atmosferu.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #87 Barbora Kučerová a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #13 Zuzana Wilczek , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #19 Lucie Giecková , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #35 Barbora Soušková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #22 Marika Marečková , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #22 Michaela Skřivánková , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbK Horní Suchá hráč #87 Barbora Kučerová , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno hráč #7 Linda Hyksová , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
64:59 Waloczková v poslední vteříně zastavuje hostující hráčku která šla sama na bránu.
63:46 Střela Blažkové a následná dorážka Machové neskončila v brance.
62:41 Prodloužení zatím velmi vyrovnané bez výrazných šancí.
60:37 Glasová posíla soupeřku přes mantinel ovšem čistým způsobem.
60:01 A je to tady prodložení zahájéno.
60:00 Základní hrací doba nám neurčila vítěze takže bude následovat prodloužení.
60:00 Střely ve 3. části: 6:12
59:04 Marečková faulována na středu hřiště
58:10 Timeout FbK Horní Suchá
58:09 Hrobářová těsně netrefuje balonek před bránou.
55:41 Domácí Waloczková zastavuje míček na brankové čáře.
54:51 Emoce pracujou na obou stranách i tady na komentátorském stanovisku.
52:35 GÓL FbK Horní Suchá! 3:3
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová bez asistence (3:3)
52:35 Glasová parádně prokličkovala obranou hosti a trefuje spodní roh branky.
51:29 Giecková fantasticky blokuje střelu hostí.
50:52 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová bez asistence (2:3)
50:52 Hosté jdou do vedení.
50:15 Hrobářová stříli pouze do bloku.
48:51 Waloczková chytá!
46:09 GÓL FbK Horní Suchá! 2:2
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #50 Nela Blažková, asistoval #21 Adéla Machová (2:2)
46:09 Blažková se dostala k míčku v brankovišti a srovnává stav utkání
45:07 Domácí hráčka Glasová faulována u mantinelu ale výhodu maji záhadným způsobem hosté
44:50 hostující hráčka zustáva ležet na zemi a hra se přerušuje.
43:54 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:2
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová bez asistence (1:2)
43:54 hosté se dostávají do vedení
41:52 Útok hostí likviduje Waloczková
40:30 Domácí trenér Březina emotivně koučuje svůj tým a zápas si evidentně užívá
40:01 Hosté vyhravají buly ale domácí jim hned vzali balonek a rozehrávají
40:00 Střely ve 2. části: 6:8
38:12 Domácí opět ubránili přesilovku.
37:26 Waloczková skáče v bráně jak spider-man a fantasticky odráží střely hostí
36:12 Vyloučen hráč #23 Klára Hrobařová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
36:12 Hrobářova vyloučena po sporném faulu.
34:59 Domácí kapitánka Marečková nahazuje míček před bránu na dorážku ale tahle příhrávka nenašla žádnou domácí hokejku co by doklepla míček do brány.
34:28 Kučerová opět ze stejné pozice trefuje golmanku.
33:20 Utkání se začíná přiostřovat.
32:45 Střela Kučerové udělala hostující brankářce problémy ale stav zůstavá stejný.
32:01 Waloczková pohotově zasahuje
31:41 Blažková se probojovala ke střele ale bránu netrefuje.
30:31 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #22 Michaela Skřivánková (1:1)
30:31 Hyksová využívá přesilovku a srovnává stav utkání
29:40 Vyloučen hráč #87 Barbora Kučerová družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
29:40 Kučerová si pomohla faulem
29:02 Glasová z půlky těsně mijí bránu
27:17 Hrobářová využíva svých obraných schopností a drží obranu domácích
26:44 Marečkova na zemi.
25:35 Zápas se přelévá ze strany na stranu.
22:42 Machová z dobré pozice trefuje opět golmanku.
21:06 Domácí v plném počtu.
20:33 Waloczková drží svůj tým.
20:01 Hosté po přestávce pokračují v přesilovce
20:00 Střely v 1. části: 7:11
19:42 Marečková v oslabení vybíha do útoku ale byla tvrdě zastavena hráčkou hattricku
19:06 Vyloučen hráč #53 Ester Volná družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání
19:06 Hosté hrajou přesilovou hru
18:00 Oba týmy před přestavkou zvyšují tempo hry
16:01 Střela hattricku z půlky hřístě bezpečně polechtaly rukavice Waloczkové která o několik vteřin později výborně zasahuje a vyráží míček mimo hříště
15:20 Marečková si šikovně obhodila hostující hráčku ale trefuje ruku golmanky
13:40 Hattrick po dlouhé době v klidu rozehrává ale dobře postavená formace Suché jím odvrací veškeré útoky.
12:52 Blažková z dobré pozice trefuje pouze golmanku
11:01 Domácí nedokázali využít přesilovku.
09:01 Vyloučen hráč #7 Linda Hyksová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování florbalky
09:01 Domácí si poprvé v zapase zahrají přesilovou hru.
08:17 Waloczková zase a opět ve formě a nekompromisně chyta míček do rukou a rychle rozehrává.
06:59 Horst Michelle stříli přímo do ramene brankářky.
05:30 Hostující hráčka šla sama na bránu ale trefuje tyč!
03:58 GÓL FbK Horní Suchá! 1:0
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil #8 Alexandra Glasová, asistoval #16 Magdaléna Přenosilová (1:0)
03:58 Glasová dostala příhrávku a nekompromisně zakončuje a posílá svůj tým do vedení
02:00 Glasová tvrdě zasažena u mantinelu, naštěstí se hned zvedá a pokračuje ve hře
01:05 Domácí zatím kontrolujou hru.
00:01 Buly pro domácí.
00:00 Dobrý den, vítáme vás u dnešního online přenosu mezi FBK Horní Suchá a Hummel Hatrick Brno.