• 57 56:43
    11:1
    (Eimannová)

FBC Dobruška - FBŠ Hummel Hattrick Brno 11:1
branky: 6. Markéta Zeisková, 8. Adriana Horáková, 9. Diana Peterová, 20. Diana Peterová, 21. Kateřina Poláčková, 24. Veronika Kyšková, 26. Magdaléna Bašová, 28. Magdaléna Bašová, 46. Diana Peterová, 49. Diana Peterová, 57. Magdaléna Bašová - 28. Šárka Zhébalová; rozhodčí: David Richter - Martin Korunka; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 112; zásahy brankářů: Karolína Špačková 9 - Melisa Poláčková 42; po třetinách: 4:0, 4:1, 3:0
60:00 Komentář domácích Vidlák Tomáš (Trenér): Již poněkolikáté se nám podařil vstup do zápasu, kdy jsme byli aktivní a diktovali tempo hry, za což jsme byli odměněni 4 brankami v první části. Poučeni z předchozích utkání jsme si dali pozor na prostřední část, ve které jsme přidali další branky. Celý zápas jsme měli pod kontrolou a početné publikum jsme nakonec odměnili 11 vstřelenými brankami a spoustou dalších krásných akcí. Našim hráčkám děkuji za poctivý výkon, soupeřkám za fair hru a divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Raida Petr (Trenér): Bylo to pro nás náročné utkání a odnášíme si z něj hodně podmětů ke zlepšení. Zápas byl velmi rychlý a hodně na tělo (o čemž značí několik zlomených florbalek). Děkujeme za neuvěřitelný výkon golmanky, která nás neuvěřitelně podržela a předvedla jeden z nejlepších zápasů.Děkujem soupeřkám za kvalitní zápas a těšíme se na příští společné utkání n
60:00 Střely ve 3. části: 17:4
59:27 Natrénovaná rozehrávka domácích se odráží od Růžičkové
58:53 Šorfová míjí branku
58:14 Šorfová získává rozehrávku pro svůj tým
56:43 GÓL FBC Dobruška! 11:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová, asistoval #25 Veronika Eimannová (11:1)
56:43 Bašová M. střílí hattrick, týmová kasička už je přichystaná
53:07 Ulbrichová vybojovala standartku na útočné polovině.
51:38 Krásný zákrok Poláčkové M., opravdu podržela svůj tým
51:02 Bašová V. trefuje pouze boční síť
50:27 Střelu Ulbrichové Poláčková M. vyráží
50:13 Vyloučen hráč #21 Kateřina Rozenbergová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
50:12 Uvidíme první přesilovku domácích
49:13 Dnešní utkání sleduje 112 diváků, děkujeme!
48:00 GÓL FBC Dobruška! 10:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #44 Adéla Vávrová (10:1)
48:00 Nádherná souhra Vávrové s Peterovou D.! Znovu přispívá do pokladničky 10. gólem.
45:55 Peterová D. přispívá svým hattrickem do týmového prasátka!
45:54 GÓL FBC Dobruška! 9:1
45:21 Soušková střílí backhandem, Špačková chytá
44:20 Nedorozumění brněnských hráček při přebírání míčku, balonku se ujímají domácí
43:45 Střela Bašové M. byla zblokována Rozenbergová V.
42:50 Po kombinaci domácích střela končí mimo kasu hostí
42:02 Zmatek před brankou domácích, míček končí v rukách Špačkové
41:29 Náš zdravotník byl povolán na střídačku domácích, snad je vše v pořádku!
40:45 Brno těď na své útočné polovině
40:01 Buly pro Dobrušku
40:00 Střely ve 2. části: 19:4
39:41 Zhébalová šla sama na branku, Špačková skvělým zákrokem chytá.
39:33 Kyšková střílí mimo
39:04 Další housličky, tentokrát pro Zeiskovou
38:44 Dorážka Bartošové na gól nestačila
37:09 Triple blok od hostí proti střele Horákové
36:27 Jedny housličky pro Zhébalovou
35:02 10 sekund do konce přesilovky hostí, zatím to vypadá, že mají domácí větší šance než hosté
34:43 Vávrová skvěle vybojovala míček i po dvou ranách do zad
33:48 Střelu hostí zblokovala Peterová D.
33:23 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za zvedání florbalky
32:49 Krásná souhra Peterové D. a Vávrové, Poláčková přesunem tuto akci vychytala
31:11 Střela Praxové letěla mimo branku
30:34 Dobruška těď hezky sehrála akci, kterou ale zachytila hráčka Brna
29:37 Dobruška se usadila na útočné polovině
27:56 GÓL FBC Dobruška! 8:1
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová bez asistence (8:1)
27:56 Rychlá odpověď Dobrušky, Bašová střílí gól, který rozvlnil síť hostí
27:46 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #35 Barbora Soušková (7:1)
27:30 Po kombinaci Brna měla Zhébalová střílet, střela ji sjela
26:59 Vyloučen hráč #16 Markéta Zeisková družstva FBC Dobruška na 2 minuty za sekání
26:59 První vyloučení dnešního utkání, Brno nám předvede svoji přesilovou hru
25:44 GÓL FBC Dobruška! 7:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #12 Magdaléna Bašová bez asistence (7:0)
24:39 Bašová M. překazila rozehrávku hostí, Dobruška se usadila na své útočné polovině
23:57 GÓL FBC Dobruška! 6:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #81 Veronika Kyšková, asistoval #88 Victoria Bartošová (6:0)
23:56 Bartošová nahrává na úplně volnou Kyškovou před brankou hostí, tato akce končí gólem
23:18 Po výhozu Špačkové na Peterovou D., jmenovaná hráčka se dostáva do samostatného úniku, ale střílí mimo
22:52 Faul na Skořinskou, Hattrick má z rohu
21:34 Faul na Bartošovou na středu hřistě, rozehra pro Dobrušku
20:50 Domácí hráčky jsou klidné na míčku.
20:19 GÓL FBC Dobruška! 5:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #24 Kateřina Poláčková, asistoval #44 Adéla Vávrová (5:0)
20:01 Úvodní buly 2. třetiny pro domácí.
20:00 Střely v 1. části: 17:2
19:52 Výborný výhoz Špačkové na Bašovou M., ta branku přestřelila
19:24 GÓL FBC Dobruška! 4:0
18:44 Růžičková prokličkovala dobrušskou obranou bez problému, její spoluhráčky šly bohužel střídat
17:30 Eimannová vyblokovala tuto rozehrávku a míří na svou útočnou polovinu
17:18 Skořinská vybojovala rozehrávku na své útočné polovině
16:13 Střela domácích končí za mantinelem, standartka z rohu pro Hattrick
15:33 Zhébalová vysoce napadá
14:14 Dobrušce se rozehra z poloviny nepodařila, Horákové střela sjela
13:53 Růžičková teď zachránila svůj tým před dalším gólem.
13:25 Zhébalová vyzkoušela pozornost Špačkové, je vidět, že zlomené florbalky Brno nerozhodilo
12:51 Hostující trenér nás informuje o 3. zlomené florbalce.
12:33 Drsné střetnutí hráček, obě ale hrají dál jakoby nic
11:37 Domácí Poláčková po výběhu trefuje pouze helmu hostující Poláčkové.
10:51 Hráčky Hattricku šly přečíslení 3na2, ale zakončení šlo mimo
10:03 Šorfová čistě obehrála Bartošovou, ale Bartošová si míček vzala ihned zpět.
09:16 Ulbrichová prokličkovala hřiště a poslala protihráčky na párek.
08:17 GÓL FBC Dobruška! 3:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #17 Diana Peterová, asistoval #24 Kateřina Poláčková (3:0)
08:16 Peterová D. si našla místo pod rukovou M. Poláčkové
07:56 Brančíková překazila protiútok domácích, vybojovala si rozehrávku
07:02 GÓL FBC Dobruška! 2:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #22 Adriana Horáková, asistoval #16 Markéta Zeisková (2:0)
07:01 Další branka pro Dobrušku, Horáková trefuje šibenici.
05:43 GÓL FBC Dobruška! 1:0
Branku družstva FBC Dobruška vstřelil #16 Markéta Zeisková, asistoval #88 Victoria Bartošová (1:0)
05:42 První branku si připisuje Markét Zeisková!
05:40 Brněnské hokejky si nerozumí s dobrušskou palubovkou, vidíme už zlomené florbalky!
04:11 Již můžeme slyšet domácí diváky!!
03:27 Domácí Kyšková s Jedličkovou šly 2na1, ale střela netrefila branku
02:55 Hattrick se momentálně drží na své útočné polovině
02:46 Hattrick si vybojoval rozehru na své obranné polovině.
02:03 Peterová S. střílí na branku, ale bohužel branku netrefuje
01:15 Jedličková ukořistila balonek, ale Zhébalová ji čistě odebrala míček.
00:20 První střelu na branku si připisuje tým domácích.
00:01 Úvodní buly pro domácí.