• 55 54:34
    4:7
    (Lengálová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - Aligators Šitbořice 4:7
branky: 30. Šárka Zhébalová, 43. Klára Souralová, 43. Linda Hyksová, 49. Šárka Zhébalová - 14. Tereza Lengálová, 19. Tamara Pevná, 23. Tereza Lengálová, 53. Petra Ondráčková, 54. Jana Kubalíková, 54. Kateřina Vokálová, 55. Kateřina Vokálová; rozhodčí: David Zástřešek - Jan Kouba; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 58; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 24 - Sabina Dvořáčková 22; po třetinách: 0:2, 1:1, 3:4
60:00 Komentář hostů Dolíhal Zdeněk (Trenér): První třetina z naší strany skvělá. A pak jsme to opět chtěli udělat hezčí pro diváky. Což se bohužel povedlo. Soupeře jsme najednou dovolili hrát si, co chtějí a střílet jednoduché branky. Naštěstí timeout a stažení na dvě lajny přineslo ovoce a holky hodně rychle ukázaly, že umíme góly dávat a přijeli jsme si sem pro vítězství. Ale dnes skvělé utkání ze všech tří stran. Děkuji našim skvělým fanouškům za návštěvu na venkovním hřišti. Přeji hodně štěstí soupeři v dalších kolech.
60:00 Komentář domácích Raida Petr (Trenér): Kvalitně vedené utkání ze strany obou týmů i rozhodčích. Utekla nám trochu první půle, následně jsme se do toho dostali, ale trochu zbytečně jsme si nechali utéct dobře rozehraný zápas. Děkujeme soupeři za zápas, rozhodčím za dobrý výkon, divákům za povzbuzování a pořadatelům za dobře připravené utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 12:18
57:45 Sourálová s Kateřinou Rozenbergovou vepředu nezabránily tomu, aby se míček vrátil do blízkosti brněnské gólmanky.
55:43 Poláčková se málem nechala nachytat překvapivým pokusem na vzdálenější tyčku. Dokázala však míček na poslední chvíli odkopnout.
55:18 Skřivánková faulovala v rohu za Dvořáčkovou a nabízí hostujícím hráčkám kombinaci.
54:59 Zadovka aligátorek končí odskokem míčku u půlicí čáry. Hattrick dostává možnost rozehrávky.
54:34 GÓL Aligators Šitbořice! 4:7
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #21 Kateřina Vokálová, asistoval #16 Tereza Lengálová (4:7)
54:20 Žene se další nepříjemný útok hostů do obranné linie Hattricku. Brno si musí dávat velký pozor.
53:39 GÓL Aligators Šitbořice! 4:6
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #21 Kateřina Vokálová, asistoval #19 Jana Kubalíková (4:6)
53:02 GÓL Aligators Šitbořice! 4:5
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #19 Jana Kubalíková, asistoval #16 Tereza Lengálová (4:5)
52:35 GÓL Aligators Šitbořice! 4:4
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #2 Petra Ondráčková, asistoval #29 Petra Drápalová (4:4)
52:10 Oba týmy mají z důvodu ošetřování v brankovišti chvilku k odpočinku a probrání taktiky pro další momenty. Gólmanka Aligators se po chvilce zvedá a může pokračovat.
52:09 Dvořáčková zůstává otřesená po nárazu v brankovišti. Doufejme, že nebude třeba žádného většího ošetřování.
51:34 Poláčková předvádí skvělý zákrok u tyčky a nedovoluje žádné ze soupeřek, aby ji ohrozila.
51:13 Skořinská nedopustila, aby se hostům povedlo další zakončení.
50:46 Rozehrávku bere na sebe Klára Konečná, neprovádí ji ale přesně a Brňanky si berou míček pod svoji kontrolu.
50:36 Rozhodčí signalizují výhodu ve prospěch hostů, Hattrick se musí vracet dozadu.
50:16 Hraje se poblíž branky Hattricku, je vidět, že ztracený náskok Aligators motivuje k opětovnému srovnání.
48:57 Timeout Aligators Šitbořice
48:57 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #57 Tereza Brančíková (4:3)
48:37 Zmatek před brankovištěm vyřešily domácí florbalistky tím, že odpálily míček do rohu hřiště.
48:17 Hattrick přečkal oslabení potom, co se mu podařilo zkraje třetiny vrátit do hry dvěma góly v krátkém čase. Co se bude dít v dalších minutách?
45:51 Vyloučen hráč #17 Šárka Zhébalová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za opakované přestupky
42:20 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #7 Linda Hyksová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (3:3)
42:10 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #6 Klára Souralová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (2:3)
40:08 Úvodní buly třetiny vyhrávají Šitbořice a zmocňují se míčku.
40:00 Střely ve 2. části: 6:9
38:27 Do konce prostředního dějství zbývá zhruba minuta a půl. Rozehrávají Aligators od vlastní branky.
34:30 Růžičková vychytala tu správnou chvíli pro to, aby prostrčila míček pryč z obranné poloviny.
33:39 Přechod domácích hráček se zatím nedaří aligátorkám zastavit. Míček tentokrát skončil po lobu nad břevnem.
33:23 Veronika Rozenbergová podrží míček za brankou, aby se mohly protočit hráčky v lajně.
32:54 Aligátorky prostřídávají celou formaci a hledají si další cestičky, jak dostat Hattrick do problémů.
32:28 Mikšlové sjel míček z čepele, když se snažila o střelu z osy hřiště.
31:08 Diváci skandují a povzbuzují domácí florbalistky, kterým se však zatím nedaří založit ofenzivní výpad.
30:45 Hattricku se daří utéct po pravé straně, kde se však nenabízí lepší pozice k palbě.
30:17 Vokálová si připravila standardní situaci ze střední vzdálenosti po přiťuknutí Lengálové. Následuje volný úder Aligators po odrazu míčku.
29:23 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:3
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (1:3)
28:46 Rychlý výpad Hattricku neznamenal větší potíže pro obranu protivníka.
24:45 Nahození Růžičkové nenabralo kýžený směr a příliš brankoviště Aligators neohrozilo.
24:34 Standardní situaci získávají ve svůj prospěch Brňanky, které se pokouší o rychlé řešení situace.
23:55 Skřivánková dostala pod tlak Mátlovou, která musí pouze vracet míček dozadu.
22:50 GÓL Aligators Šitbořice! 0:3
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová bez asistence (0:3)
20:56 Křižný pas Kateřiny Rozenbergové nevyšel úplně podle představ a hra se musí vrátit na brněnskou polovinu.
20:20 Uprostřed hřiště získávají míček hráčky Hattricku, které využily ztráty hostů. Střelu ale vyrazila na poslední chvíli Dvořáčková.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:55 Za Dvořáčkovou zvoní branková konstrukce! Hattrick tak může mrzet, že v samém závěru dějství nesnižuje.
19:15 Poláčková si dobře počíhala na unikající soupeřku a předvedla skvělý zákrok!
18:47 GÓL Aligators Šitbořice! 0:2
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #3 Tamara Pevná, asistoval #10 Sabina Mátlová (0:2)
17:40 Pokus Skřivánkové se otřel jenom o boční síťku, útočná snaha Hattricku se ani tentokrát neprojevuje zdarem.
15:10 Aligator v obranné činnosti neudělaly žádnou chybičku a nepustily do střely Souralovou.
13:50 GÓL Aligators Šitbořice! 0:1
Branku družstva Aligators Šitbořice vstřelil #16 Tereza Lengálová, asistoval #21 Kateřina Vokálová (0:1)
12:24 Nahození Slovákové od středového kruhu doplachtil přímo do dlaní brankářky hostů.
11:07 Aligators dobře rotují v útočné fázi, Hyksová ale následně vytahuje míček do klidnějších částí hrací plochy.
10:04 Volný úder si chystaly aligátorky ze solidní pozice po levé ruce Poláčkové. Brno ale nebezpečí ustálo a následně předvádí vydařený blok.
09:08 Dvořáčková nemusela zasahovat proti pokusu na vzdálenější tyčku, Brňanky pálí nepřesně.
08:35 Hattrick dobře odbránil situaci u levého mantinelu, Aligators neměly žádnou možnost zakončit.
08:05 Střelu z levého křídla vyprodukovala Wilczek, ale pouze do míst, kde hlídkovala brankářka.
05:34 Dvořáčková předvádí rutinní zákrok a rychle rozehrává k rozběhnutým kolegyním uprostřed hřiště.
03:57 Se svojí kličkou v útoku neobstála Skořinská, když aligátorská defenziva její záměr přečetla.
03:40 Dobrou práci vzadu odvedla Veronika Rozenbergová, jež dobře tísnila soupeřku u mantinelu.
02:49 Nahození k půlicí čáře se nevydařilo Drápalové, a tak musí ofenzivní snaha hostujících začít nanovo.
02:08 Do přihrávky soupeřek dobře sáhla Kateřina Rozenbergová a odvrátila veškeré nepříjemnosti.
01:54 Václavíková zacouvala s míčkem až k brance Poláčkové, odkud vzniká nový postup Hattricku.
01:14 Standardku na vlastní polovině rozběhly Aligators, Hattrick ji ale kazí úspěšným napadáním.
00:04 Hodová držela míček na obranné polovině a daří se jí vysunout hru dopředu.