7:1
    Markéta ŠORFOVÁ
    (Zhébalová)

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FbK TJ Svitavy 7:1
branky: 13. Tereza Mášová, 25. Šárka Zhébalová, 27. Zuzana Wilczek, 28. Barbora Soušková, 30. Natálie Růžičková, 33. Veronika Praxová, 51. Markéta Šorfová - 3. Tereza Jirčíková; rozhodčí: Jiří Chromek - Bruno Weber; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Melisa Poláčková 31 - Monika Rubešová 29; po třetinách: 1:1, 5:0, 1:0
60:00 Komentář domácích: Ospalý začátek z naší strany Svitavy dokázaly využít a zaslouženě nás v první části přehrály. Do druhé třetiny jsme nastoupily ve vyšším tempu a na hře to bylo jasně vidět kdy se nám podařilo i některé šance proměnit. Svitavy byly velmi dobrý soupeř, jejich nasazení až do konce dělalo zápas velmi náročný. Díky soupeři, divákům, a rozhodčím za fair zápas.
60:00 Komentář hostů Jirčík Luboš (Vedoucí): První třetina slibovala vyrovnané utkání. Druhá třetina totální výpadek z naší strany a třetí třetina už to nezachránila. Děkujeme soupeřům za zápas a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:10
59:50 Jsou tu poslední vteřiny zápasu a tento výsledek už nic nezmění.
59:16 Svitavy se snaží alespoň o snížení skóre. Nyní před brankou Hattricku
58:20 Dobíhání od hráček Hattricku se zdá být pro Svitavy největším problémem dnes.
57:42 Obrana Hattricku zdá se být od prvního gólu nepropustná.
57:00 Prokešová s dalekonosnou střelou z poloviny hřiště
55:55 Senzační Poláčková! Minářová s krásnou akcí a střelou vyšla obratným zákrokem domácí gólmanky s prázdnou.
55:30 Zhébalová doslova ukličkovala obránkyně Svitav za jejich vlastní bránou
54:50 Slováková se Zmrzlou nyní v obětavém blokuje před vlastní bránou.
54:00 Z hráčů hostí je stále cítit, že tento zápas pro ně ještě není ukončený.
53:20 Hyksová přesprintovala Niklovou a vyhrála souboj o míček. Bohužel pro domácí o něj zase přišla.
53:00 Hráčky Svitav přidaly na důraznosti.
50:58 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 7:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #71 Markéta Šorfová, asistoval #17 Šárka Zhébalová (7:1)
50:30 Rozenbergová uklidňuje situaci za bránou a přebírá kontrolu nad míčkem.
50:00 Svitavy nyní ve velkém tlaku kolem brány Hattricku
49:40 Slováková obrána o míček při snaze o vylepšení střelecké pozice
49:00 Zmrzlá ukončuje krásný průběh hřištěm střelou na Rubešovou. Ta však připravena
48:30 Prokešová rozjíždí další akci Svitav ze středu hřiště.
48:16 Praxová při dorážce až příliš důrazná. Svitavy budou rozehrávat od vlastní brány.
47:40 Poláčková likviduje další šanci Svitav vykopnutím míčku.
47:10 Střela Šorfové přizvednuta těsně před bránou. Rubešová je určitě ráda, že nemusela tuto střelu likvidovat.
47:00 Domací Václavíková faulovaná za bránou. Bude se rozehrávat.
46:00 Rozenbergová krásně vyvezla míček až do šance pro Mášovou. Ta však gól nevsítila.
45:31 Krásná kombinace Hyksové a Wilczek končí těsně před bránou hostí odebráním míčku.
44:47 Hyksová nepříjemná pro rozehru Svitav. Nedává jim moc času na kombinace a stále je u nich.
44:10 Zmrzlá prověřila střelou z daleka Rubešovou. Ta však v pozoru
43:25 Prokešová před odkrytou bránou Hattricku! Naneštěstí pro hostí šanci neproměňuje promáchnutím na prázdno.
43:10 Úvodní část třetí třetiny je velmi vyrovnaná. Přesto na míčku spíše Svitavy
42:50 Svitavy rozehrávají zpoza svojí brány.
42:20 Průnik Hyksové do útočného pásma zastaven Přikrylovou.
42:00 Hattrick konečně na míčku a může rozehrávat směrem dopředu.
41:07 Svitavy po rozehře ve snaze dostat se do útočného pásma, což se jim nakonec daří. V cestě jim však stále stojí Poláčková.
40:10 Začínáme tam, kde jsme skončili. Hyksová pro prokličkování poloviny hřiště v šanci před brankou Svitav. Neproměněna.
40:00 Střely ve 2. části: 18:10
39:58 Poláčková v klidu chytá poslední šanci Svitav a tím bude ukončena i druhá třetina.
39:35 Wilczek obrala Svitavy o míček na jejich vlastní polovině a byla z toho krásná přihrávka na Zhébalovou. Té však přihrávka příliš nesedla
38:50 Slováková faulována při pokusu vyvézt míček z obranného pásma. Hattrick bude rozehrávat
38:35 Svitavy zklidňují hru za vlastní bránou a připravují rozehrávku.
38:00 Hra přerušena kvůli spadnutým mantinelům.
37:33 Zmrzlá blokuje kombinaci Svitav kolem brány Hattricku.
36:53 Zhébalová ve velké šanci sama před brankářkou ihned po opuštění trestné lavice! Bohužel neproměňuje.
36:24 Slováková blokuje nepříjemnou střelu od Prokešové.
35:40 Wilczek nyní v obětavé snaze vyvézt míček mimo obranné pásmo. Daří se a Hattrick může střídat.
35:00 Svitavy krouží kolem Poláčkové jako šelmy čekající na příležitost.
34:45 Vyloučen hráč #17 Šárka Zhébalová družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za sekání
34:13 Hráčky Svitav se po dlouhých minutách konečně dostávají před Poláčkovou a hned ji zkouší jestli dává pozor. Ta ovšem s přehledem likviduje.
33:40 Hráčky Hattrticku nepolevují v tlaku. Nyní tyč od Rozenbergové!
32:28 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 6:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #24 Veronika Praxová, asistoval #57 Michaela Zmrzlá (6:1)
31:30 Domácí stále na míčku ve snaze probojovat se do útočného pásma.
31:05 Hattrick jakoby s každým gólem více a více ožíval.
29:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 5:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #15 Natálie Růžičková, asistoval #57 Michaela Zmrzlá (5:1)
29:40 Hattrick střídá a druhá pětka se pokusí proměnit přesilovku
29:10 Hyksová nyní opět ve velké šanci!
28:40 Nebezpečná střela od Slovákové! Bohužel pro domácí šla těsně mimo bránu, ale je znát, že domácí cítí krev a jdou pro další gól
27:55 Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za sekání
27:47 Timeout FbK TJ Svitavy
27:47 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 4:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #35 Barbora Soušková, asistoval #71 Markéta Šorfová (4:1)
27:33 Hattrick nyní nabuzen dvěma brankami tlačí Svitavy a žene se za dalším gólem
26:53 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 3:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #13 Zuzana Wilczek bez asistence (3:1)
26:35 Hattrick nyní s výhodou kombinuje za bránou Svitav.
26:00 Střela na Poláčkovou zblokována o jednu ze spoluhráček Svitav
24:35 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 2:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #17 Šárka Zhébalová, asistoval #15 Natálie Růžičková (2:1)
24:20 Poslední dvě minuty mají ze hry více hosté.
23:55 Svitavy v šanci před bránou Hattricku. Poláčková však chytá.
23:20 Svitavy prochází až před Poláčkovou. Růžičková však akci likviduje.
23:10 Rubešová v pořádku a hra pokračuje.
23:08 Hyksová ve skrumáži kolem brankoviště Svitav. Po zapískání zůstává Rubešová ležet v brankovišti otřešená.
22:50 Akci Svitav v útočném pásmu ukončuje jejich faul na Wilczek. Hattrick může v klidu rozehrát.
21:50 Svitavy okamžitě využívají každého zaváhání Hattricku v kombinacích a rychle přenáší hru na stranu soupeře.
21:20 Zklidnění hry za bránou Hattricku.
20:40 Hattrick nyní v útočném pásmu. Obrana Svitav však důsledná v zachytávání přihrávek.
20:10 Hattrick rozvíjí akci hned v úvodu druhé třetiny. Rubešová musí zasahovat.
20:00 Střely v 1. části: 7:12
19:55 Hattrick se ještě pokouší využít posledních vteřin třetiny.
19:40 Svitavy pravděpodobně v posledním útoku první třetiny. Poláčková opět zasahuje.
19:05 Nebezpečnou akci Svitav likviduje Poláčková.
18:45 Hyksová nyní v rozehrávce za brankou Svitav.
18:17 Rychlá rozehrávka Hattricku končí v obraně Svitav faulem domácích.
17:10 Útěk Skořínské zlikvidován obranou Svitav.
16:26 Rubešová i Poláčková nyní pod palbou. Hra se přelévá z jedné strany hřiště na druhou
15:59 Ze skrumáže u mantinelu za bránou Hattricku nakonec Svitavy v nebezpečné šanci. Gól však nevstřelují
15:09 Hattricku nyní kombinuje cestou k útočnému pásmu. Svitavy je však nenchávají projít a míček jim berou.
14:36 Svitavy nyní ve velké šanci před Poláčkovou! Poláčková však obratně likviduje.
14:18 Svitavy zklidňují hru za svojí brankou, aby mohly v klidu vystřídat
13:36 Hattrick po gólu jistější na míčku. Přihrávky přesnější než v první polovině zápasu.
12:42 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno! 1:1
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil #27 Tereza Mášová, asistoval #13 Zuzana Wilczek (1:1)
12:25 Hala žene Hattricku k využití přesilovky
12:00 Hyksová ve velké šanci před bránou Svitav! Střela však šla nad horní tyč.
11:26 Vyloučen hráč #88 Kateřina Daňková družstva FbK TJ Svitavy na 2 minuty za hra rukou
11:26 Poláčková likviduje střelu. Následná dohrávka symbolizována hrou rukou ze strany Svitav. Tohle bude vyloučení
10:50 Akci Svitav likviduje Václavíková.
10:10 Standardní situace před bránou Hattricku. Střela na bránu šla přes.
09:44 Nadějná situace před bránou Hattricku. Nepřesná střela však nakonec končí mimo bránu.
09:15 Hyksová zachytila přihrávku Svitav a vydává se s míčkem dopředu.
08:40 Hattrick si nyní nepovedenou rozehrávkou před svojí bránou zbytečně způsobil problémy
08:15 Svitavy velmi rychle hru přenáší na druhou stranu a Poláčková musí zasahovat.
07:50 Hattrick kombinuje před bránou Svitav. Výsledkem je standardní situace.
07:21 Hyksová právě ve velké šanci před bránou Svitav! Šanci ale neproměňuje.
07:00 Jirčíková se pokouší kombinovat před vlastní bránou. Toho využívá Wilczek a přebírá míč
06:10 Oba týmy velmi aktivní ve hře o míč. Hráčky nemají žádný prostor pro odpočinek. Hraje se ve vysokém tempu.
05:10 Hattrick se konečně dostává před bránu Svitav a střílí. Bohužel pro Hattrick střela Wilczek zlikvidována Rubešovou
04:20 Hráčky Svitav aktivní hrou nedávají hráčkám Hattricku moc příležitostí pro rozvoj akcí.
03:08 Svitavy stále drží hráčky Hattricku zakmnuté před jejich brankou.
02:10 GÓL FbK TJ Svitavy! 0:1
Branku družstva FbK TJ Svitavy vstřelil #25 Tereza Jirčíková, asistoval #21 Lenka Kolínková (0:1)
01:00 Hattrick uklidňuje hru za svojí bránou. Svitavy v prvních minutách zápasu aktivnější.
00:30 Svitavy otvírají zápas nebezpečnou střelou na bránu Hattricku