8:2
    Šimon ŠMAJDA
    (Hrbáček)

FB Hurrican Karlovy Vary - SOKOLI Pardubice 8:2
branky: 10. Vít Hrbáček, 18. Miloš Tyl, 19. Michal Strachota, 34. Adam Zahraj, 40. Michal Strachota, 44. Vít Hrbáček, 44. Michal Klápa, 58. Šimon Šmajda - 51. Vojtěch Kaluža, 54. Vojtěch Kaluža; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 0:4; využití: 0:0; diváků: 177; zásahy brankářů: Adam Draslar 19 - Martin Haleš 16; po třetinách: 3:0, 2:0, 3:2
60:00 Střely ve 3. části: 8:13
59:59 Závěrečný nápor již nic nepřinesl a Karlovy Vary tak vítězí s Pardubicemi 8:2.
57:14 Hrbáček našel na středu volného Šmajdu, který prostřeluje Haleše a vypadá to, že Vary doma konečně zvítězí.
57:13 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 8:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #25 Šimon Šmajda, asistoval #31 Vít Hrbáček (8:2)
55:00 Pět minut do konce.
53:58 Prix našel crossem Kalužu, který znovu snižuje.
53:57 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #3 Vojtěch Kaluža, asistoval #48 Lukáš Prix (7:2)
52:12 Hosté svírají domácí v šesti.
50:10 Kaluža střílí přesně k tyči a ukončuje Draslarovo neprůstřelnost.
50:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 7:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #3 Vojtěch Kaluža, asistoval #2 Ralfs Polis (7:1)
49:30 Hosté v šesti.
49:13 Timeout SOKOLI Pardubice
47:52 Pokud něco domácím nejde, tak jsou to přesilovky, jelikož odehráli čtyři a všechny byly´hodně špatné.
45:42 Vyloučen hráč #71 Radek Drba družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře
44:50 Dnešní utkání sleduje 177 diváků.
43:40 Klápa vyslal dělovku ze své oblíbené pozice na pravém křídle a domácí jsou opět o krok blíž vítězství.
43:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (7:0)
43:18 Domácí se dočkali velmi rychle šestého gólu, Hrbáček si potáhl míček a bez problémů překonává Haleše.
43:17 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #25 Šimon Šmajda (6:0)
42:50 Další kontrola u videa šestý gĺ Varům nepřinesla.
41:56 Prix vyzkoušel backhendový blafák, ale Draslar předvedl parádní zákrok a drží nulu.
41:55 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #48 Lukáš Prix.
40:13 Vyloučen hráč #23 David Žáček družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
40:00 Střely ve 2. části: 8:5
39:40 Strachota si teď potáhl míček skrz celé útočné pásmo a poté vymetl pavučinky v šibenici Halešovo branky.
39:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (5:0)
39:01 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:54 Savický netrefil odkrytrou branku.
37:19 Pakosta ze středu vysoko nad.
36:10 Domácí teď šetří pár vteřinek, nikam s rozehrávkou nespěchají.
33:39 Hrbáčkův pokus ještě obrana zablokovala, k míčku se však na malém brankovišti dostal Zahraj a nekompromisně zvyšuje na 4:0.
33:38 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #31 Vít Hrbáček (4:0)
32:11 Terla ani Péc si na Haleše nepřišli.
30:50 Zahraj vypomohl obraně a překazil rodící se přečíslení.
29:08 Domácí byli trochu rozhozeni a Drba toho málem po výhozu Haleše využil.
27:34 Vyloučen hráč #11 Přemek Pakosta družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:34 Pakosta podkopl Šmajdu a půjde si odpočinout na trestnou lavici.
25:58 Střelu Savického blokuje Macháček.
24:17 Domácí přesilovku nevyužili, navíc v závěru málem inkasovali, čemuž na poslední chvíli zabránil Draslar.
22:15 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
21:15 Polis parádní bombou trefil břevno.
20:18 Strachota tentokrát netrefil branku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Pardubice.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
18:40 Lahůdka v podání elitní formace domácích, Strachota poslal míček do rohu na Klápu, ten mu z první vrátil míček před branku a karlovarský střelec z první střílí další gól.
18:39 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:0
17:08 Tyl dorazil Klápovo střelu za záda Haleše a po přezkumu u videa, zda se nejednalo o vysokou hůl Vary vedou 2:0.
17:07 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #74 Miloš Tyl, asistoval #78 Michal Strachota (2:0)
16:45 Kún vyjel před branku, Haleš byl pozorný.
15:08 Macháček pálil pouze do bloku.
14:02 Domácí se drží v úvodu více na míčku, přes kompaktní obranu Pardubice se však těžko dostávají.
11:14 S tečovaným pokusem neměl Draslar problém.
09:42 Svatek našel parádním pasem Hrbáčka, který si najel do středu a poté nekompromisně uklidil míček pod břevno.
09:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:0
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #70 Matěj Svatek (1:0)
08:39 Žáček se k zakončení nedostal, jelikož domácí obrana k němu včas přistoupila.
06:50 Svatek pokryl výjezd Bíny před branku.
04:33 Macháček backhendem pouze do připraveného Haleše.
02:44 Draslar zapisuje první zákrok.
01:52 První střídání v karlovarském dresu absolvuje Petr Brautferger a hned si připsal úspěšný zisk.
01:10 Dělovka Polise do připraveného bloku.
00:20 Míčku se však velmi rychle zmocnili domácí a základají útok.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty.