• 56 55:52
    15:2
    (Sládek)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 15:2
branky: 3. Milan Tomašík, 4. Lukáš Punčochář, 5. Michal Sládek, 7. Jakub Bína, 9. Adam Delong, 14. Daniel Šebek, 21. Lukáš Punčochář, 22. Ronald Gašparík, 26. Adam Delong, 28. Daniel Šebek, 34. Ronald Gašparík, 36. Jakub Vařecha, 37. Milan Tomašík, 42. Dominik Beneš, 56. Ronald Gašparík - 7. Daniel Chatrný, 46. Daniel Chatrný; rozhodčí: Daniel Böcker - Andreas Lybacken; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 387; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 21 - Jan Binder 31; po třetinách: 6:1, 7:0, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:11 V poslední minutě se ještě zlehka přiostřilo ale zda uvidíme ještě nějakou branku, to je ve hvězdách.
57:54 Bauer nechce darovat hostů už ani jeden gól a svými zákroky se mu to daří.
56:22 Bolka se pár rychlými přihrávkami dostali od své branky až do zakončení.
55:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 15:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #43 Michal Sládek (15:2)
55:52 Duo Gašparík, Sládek se postaralo už o 15. branku Bolky.
55:03 Ostrava přečkala oslabení a nyní se pouští do ofenzivi.
54:22 Standartka pro Bolku ze středu hřiště skončila střelou do mantinelu.
53:19 Delongovu střelu Binder vyráží.
52:43 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
52:43 Poprvé v zápase uvidíme i přesilovou hru.
52:06 Sládkovi v zakončení ujel míček ale domácí zůstavají v jeho držení.
50:55 Ostrava právě kombinovala na útočné polovině ale nic z toho nevytěžila, na míček se opět dostávají domácí.
50:04 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
49:26 Domácí opět kombinují na vlastí půlce a hledají prostor na té útočné.
48:33 Duben ani po dorážce neuspěl proti Binderovi.
47:28 Bergmanova střela končí v bloku.
46:20 Bolka má i s ohledem na výsledek stále chuť do útoku.
45:42 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 14:2
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný, asistoval #46 Šimon Kuczera (14:2)
45:42 Po nahrávce od Kuczery vymetl Chatrný šibenici.
44:58 Šubert vypálil pouze do mantinelu za Bauerovou brankou.
43:38 Binder hbitým zákrokem eliminoval Tomašíkovu střelu.
43:06 Hosté se dostali k míčku a ihned startují na útočnou půli.
42:13 Bolka si přivlastnila míček a opět se pouští do útoku.
41:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 14:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #22 Dominik Beneš, asistoval #77 Lukáš Punčochář (14:1)
41:11 Gólově otevírá třetí třetinu Dominik Beneš.
40:01 Třetí třetina je tady a úvodní buly pro sebe vyhrávají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 18:5
39:41 Druhá třetina už se pouze dohrává.
38:37 Právě proběhlo několik breaků z obou stran.
37:16 Binder vystihl zakončení Gašparíka pohotovým přesunem.
36:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 13:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #3 Daniel Šebek (13:1)
36:17 Proti Tomašíkovu zakončení se Binder nestačil přesunout a tak se brankový rozdíl opět navyšuje.
35:25 Sládek právě netrefil úplně prázdnou branku.
35:05 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 12:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #72 Adam Delong (12:1)
35:05 Vařecha svým zakončením na přední tyč překonává Bindera.
33:37 Tomašíkův pokus backhandem skončil až za mantinelem.
33:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 11:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #17 Jakub Bína (11:1)
33:07 Bína nejdříve nepřesně zakončil ale Gašparíkův pokus už končí gólově.
31:15 Tempo se nyní poněkud snížilo, hosté jsou ostražitější a domácím nevychází kombinace na útočné polovině.
30:02 Boleslavký tlak hostům do rozehrávky vůbec nechutná.
28:30 Bolka předvádí svou kompaktnost v obraně a z toho mají hodně zisků míčku.
27:50 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #20 Martin Tokoš (10:1)
27:50 Šebek dává už desátou branku pro domácí.
27:06 Hosté nyní drží míček a pokouší se o delší úsek v útočném pásmu.
25:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Jakub Vařecha (9:1)
25:54 Delong propálil Bindera ze středu hřiště.
24:51 Ostrava teď dobře brání a Bolka se nedostává do vyložených šancí.
23:06 Bolka drží balonek a pouští na plac nové síly ze střídačky.
22:01 Šebkovu střelu z půlky Binder hezky vyrazil ramenem.
21:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:1
21:24 Sládek přenechal míček Gašparíkovi a ten se v zakončení do poloprázné branky nemýlil.
20:56 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #72 Adam Delong (7:1)
20:56 Punčochář na úvod třetiny překvapil Bindera a je z toho branka pro domácí.
20:37 Bauer lapil míček do svých rukavic a domácí si tak zahrají na míčku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál celek z Boleslavi.
20:00 Střely v 1. části: 16:12
19:53 Bolka už se pustila pouze do jedné střely a bude konec třetiny.
18:44 Hosté na míčku, ale vypadá to že se jim do útoku příliš nechce.
17:30 V hale je hrobové ticho, neboť diváci čekají co domácí pětice vymyslí.
16:24 Hosté na míčku hledají volný prostor na útočné polovině, bohužel neúspěšně.
15:02 Kuczerova dorážka prolétla brankovištěm za Bauerovými zády.
14:23 Vařecha nyní vystihl útok hostů a Bauer tak neměl žádnou práci.
13:11 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #7 Milan Tomašík (6:1)
13:11 Binder se sice dotkl Šebkovy střely, ale ta se odrazila do sítě za jeho zády.
12:29 Ostravští nyní zavřeli Bolku u Bauerovy branky.
11:26 Gruberovi zvoní tyčka!
10:01 Domácí nyní uklidnili hru a kombinují na vlastní půli.
08:43 Gašparíkův střelecký pokus byl zblokován Němcem.
08:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
08:19 Vařecha z rohu našel Delonga a ten vypálil na přední tyč přesně nad rameno Bindera.
07:15 Ostrava se nyní drží na míčku a snaží se o snížení stavu utkání.
06:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #79 Ronald Gašparík (4:1)
06:43 Bína zakončil opravdu nádherně, přehodil si Binderovu nohu a ze vzduchu vymetl šibenici.
06:17 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Daniel Chatrný bez asistence (3:1)
06:17 Chatrný na druhý pokus překonal Bauera.
04:40 Boleslav na míčku si hodně věří a tak je tempo hry už v začátku utkání velmi vysoké.
04:03 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #79 Ronald Gašparík (3:0)
04:03 Branka opět z dorážky, nyní se ke gólu dostal pro změnu Sládek.
03:41 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
03:41 Punčochář z dorážky navyšuje vedení domácích.
02:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #12 Patrik Suchánek (1:0)
02:53 Zajímavá stanartka pro domácí ze středu hřiště končí gólem.
02:10 Hosté se dostali na míček a také se snaží o to být pro soupeře co nejnebezpečnější.
01:13 Binder nohama zneškodnil Vařechův pokus.
00:26 Bolka se dostala k míčku a ihned útočí.
00:01 Zápas právě začal a úvodní buly vyhrává celek hostí.
00:00 Hezký večer z Městské Sportovní Haly Mladá Boleslav, dnes budeme svědky utkání Livesport Superligy mezi domácím Předvýběrem.CZ Florbal Mladá Boleslav a hostujícím FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.