10:1
    Martin MÜHLFAIT
    (Sádlo)

ESA logistika Tatran Střešovice - SOKOLI Pardubice 10:1
branky: 2. Jakub Kolísko, 6. Matěj Havlas, 6. Jonáš Kreysa, 24. Matěj Čelakovský, 32. Jakub Boček, 36. Matěj Čelakovský, 38. Filip Eliáš, 48. Jakub Boček, 53. Matěj Čelakovský, 58. Martin Mühlfait - 9. David Žáček; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 150; zásahy brankářů: Lev Kliment 21 - Martin Haleš 28; po třetinách: 3:1, 4:0, 3:0
60:02 Od pořadatelského stolku je to už vše, děkuji za pozornost a budu se těšit někdy příště opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 38 - Pardubice 22
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:59 Pro dnešek je to vše, Tatran připisuje tři body.
59:53 Haleš také předvádí v posledních chvílích pěkné zákroky. Na výhru to však dneska nebude.
59:10 Kliment ještě v zápřahu v poslední minutě.
58:16 Pakosta trefil hruď Klimenta.
57:30 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #16 Martin Mühlfait, asistoval #26 Ondřej Sádlo (10:1)
57:30 Mühlfait obohatí týmovou kasičku. 10:1
56:39 Boček mezi nohama našel Šimka, kterému střela ulítla.
55:58 Kliment si došel pro dlouhý nához ze strany hostů.
55:34 Mühlfait splnil svou obrannou povinnost.
54:32 Haleš se natáhnul pro míček za branku.
53:20 Část ze 150 diváků si ještě užívá poslední minuty, kdy mohou podpořit svůj tým. Děkujeme za podporu.
53:00 Tlapák uzmul míček, ale netrefil zařízení.
52:07 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #11 Adam Kučera (9:1)
52:07 Čelakovský uzavírá hattrick. 9:1
51:31 Drba se teď na sebe zlobí, když trefil břevno branky Klimenta.
51:16 Čermák trefil helmu Haleše.
49:38 Tatran sportovně vrací míček.
49:37 Haleš delší dobu upozorňoval na zraněného spoluhráče, který skončil za hřištěm.
48:58 Sádlo s efektním skluzem v závěru nezpracoval míček ke střele.
47:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #17 Jakub Boček, asistoval #5 Adam Tlapák (8:1)
47:55 Boček má také zaděláno na hattrick. 8:1
47:20 Rameno Haleše a břevno úřadovalo na straně Pardubic.
47:03 Polis trefil spojnici tyčí v rohu branky.
46:36 Haleš lovil míček zpod kolen v kleče.
45:47 Čermák zkusil oblouček, s tečí ho ale Haleš chytá.
44:48 Šimek si vytáhnul Haleše, zezadu oběhnul branku, ale nestihnul zatočit míček, protože se Haleš stihnul vrátit.
44:06 Prix z výběhu pálil mimo hřiště.
43:52 Kreysa rozezvonil tyčku.
42:46 Nezval vybojoval nedovolený zákrok.
41:34 Křinka trefil hruď Klimenta.
40:50 Haleš lapá a rozehrává spoluhráčům.
40:01 Poslední buly v regulérní hrací části do třetice pro Pardubice.
40:00 Střely ve 2. části: 15:6
39:59 Po menším zmatku ohledně vracení herního času tu máme konec třetiny se stavem 7:1.
39:37 Čelakovský v nájezdu zkusil trik, ale trefil tyčku branky.
39:36 Trenérská výzva Tatranu. Video našlo nadzvedávání hole, čas se nám vrátí na 19:26.
39:30 Prix trefil Klimenta.
39:26 Trestné střílení družstva ESA logistika Tatran Střešovice neproměnil #92 Matěj Čelakovský.
39:11 Tlapák trefil hruď Haleše.
38:14 Nadějná střela skončila na gólmanovi Pardubic.
37:25 Přímo z rozehrávky dával Kisugite na Eliáše, který zametl míček u bližší tyčky Haleše. 7:1
37:24 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #4 Filip Eliáš, asistoval #55 Martin Kisugite (7:1)
35:40 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (6:1)
35:40 Čelakovský si počkal na zaváhání hostů, ukradnul jim míček a sólo rozvlnil sítě za Halešem. Naběhnul si na hattrick. 6:1
35:01 Pardubice oslabení přežily bez újmy.
33:27 Šimek nad mantinel.
33:01 Vyloučen hráč #7 Ondřej Hurt družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za sekání
33:01 Tatranu utekl míček, a tak se vyloučení mění na regulérní. Hurt jde sedět za sekeru.
32:18 Odložené vyloučení, Kliment na střídačce.
31:17 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
31:17 Boček po trochu delší hluché části hry dává gól, který téměř vypadal, že nebyl, resp. že se míček odrazil na čáru. 5:1 pro Tatran.
30:55 Drahný netrefil branku, když si už položil Klimenta na bok.
27:15 Boček dostal krosovku na patku čepele, jinak by měl naprosto luxusní místo na zavěšení gólu.
26:38 Klein dostal naloženo u mantinelu.
26:16 Haleš sbírá míček ze zamknutých nohou.
25:53 Polis málem přehodil Havlase na střídačku Pardubic.
25:00 Souboje o míček se lehce přiostřují.
23:57 Kliment chytá v přečíslení 3 na 2.
23:05 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #37 Matěj Havlas (4:1)
23:05 Čelakovský navyšuje na 4:1.
22:47 Pakosta při běhu ztratil míček.
22:19 Šimek obíhačkou nenašel spoluhráče před brankou.
21:37 Sádlo z boku trefuje Haleše.
20:25 Čelakovského střela pár čísel vedle tyčky.
20:07 U míčku už je ale Tatran.
20:01 Druhé buly do třetiny pro Pardubice.
20:00 Střely v 1. části: 8:10
19:59 Skončila nám první třetina, se stavem 3:1 pro domácí. Uvidíme, co nás čeká v další třetině.
18:41 Žáček přepálil sprint a i když míček skoro dokopal za Klimenta, ke štěstí domácích se to nakonec nepodařilo.
18:08 Kliment zlikvidoval nebezpečnou střelu i následnou dorážku, čímž si vysloužil potlesk fanoušků.
17:33 Havlas poslal střelu do rohu haly.
16:53 Haleš v zápřahu.
15:51 Kliment pozorný.
14:34 Kisugite měl vyhlídnutou bližší tyčku Haleše, kde měl brankář mezeru. Ten ale chytá.
14:14 Hanák nedostal dobrou přihrávku.
13:07 Boček nedosáhnul na dorážku poblíž malého brankoviště.
12:10 Hosté v dobré šanci, do střely postavil botu Kolísko.
11:10 Kliment vyhazuje.
08:41 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #58 Jan Savický (3:1)
08:41 Žáček vrací Sokolům naději. 1:3 z pohledu Pardubic.
08:26 Šindelář si počkal na Žáčka.
07:47 Akci končí prošláplý míček.
06:49 Pakosta měl na holi jasný gól, ale přestřelil branku i hřiště.
05:45 Kliment si už taky sáhnul na míček.
05:22 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #28 Jakub Kolísko (3:0)
05:22 Kreysa se s tím nemazal a už sedm vteřin od posledního gólu přidává další bod na stranu Tatranu. 3:0
05:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #92 Matěj Čelakovský (2:0)
05:15 Havlas téměř z půlky hřiště propálil všechno, co mu stálo v cestě. Míček se zastavil až v síti. 2:0
04:41 Kisugite nabídnutý míček poslal směrem k podavači za hřištěm.
03:39 Kreysa opřel střelu do rantlu mantinelu za brankou Haleše.
03:02 Prix zablokoval míček, který odskákal do autu.
01:42 První gól navnadil domácí fanoušky z řad elévů, kteří už žádají další gól.
01:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:0)
01:14 Kolísko do prázdného růžku branky zavěšuje, a otevírá dnešní gólový účet. 1:0
00:40 Šimák do rohu hřiště.
00:01 Na úvodním buly úspěšnější hosté.
00:00 Domácí Tatran po vyhraném finále Champions Cupu proti Falunu překvapivě zaváhal na půdě České Lípy, a tak mu po 21 odehraných zápasech s 51 získanými body náleží druhá příčka. Oproti první Boleslavi s 54 body má však dva zápasy k dobru. To hosté z Pardubic jsou v plných přípravách na play-down, kdy po 22 zápasech s 8 body zaujímají poslední místo v tabulce. Naposledy však překonali SKV v sokolském zápase na nájezdy, a i výsledek Tatranu v České Lípě jim je určitě inspirací pro dnešek. Jak to všechno dopadne, uvidíme za zhruba dvě hodiny.
00:00 Zápas nám již za chvilku začne, a tak mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár chvil odehraje 23. kolo florbalové Livesport Superligy mezi týmy  ESA logistika Tatran Střešovice a SOKOLI Pardubice. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď přímo s námi v hale, nebo u video/online přenosu.