• 60 59:55
    4:14
    (Bauer)

FB Hurrican Karlovy Vary - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:14
branky: 39. Vít Hrbáček, 41. Marek Hozman, 47. Adam Zahraj, 51. Marek Hozman - 1. Tom Ondrušek, 13. Tom Ondrušek, 17. Marek Vávra, 23. Vojtěch Petráň, 24. Ondřej Vošta, 32. Marek Vávra, 38. Vojtěch Petráň, 40. Tom Ondrušek, 42. Vojtěch Klápa, 48. Vojtěch Petráň, 53. Marek Vávra, 55. Mikuláš Komárek, 60. Tom Ondrušek, 60. Ondřej Vošta; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1 + Jan Pícha 4 + TDKU:1; využití: 1:1; diváků: 257; zásahy brankářů: Daniel Váradi 13 - Karel Hodík 13; po třetinách: 0:3, 1:5, 3:6
60:00 Střely ve 3. části: 7:10
59:55 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #65 Jiří Bauer (4:14)
59:16 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (4:13)
57:00 Probíhají poslední tři minuty třetí třetiny
54:28 Komárek dostal obrovský prostor a neměl problém přidat dvanáctý gól.
54:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #35 Marek Matoušek (4:12)
52:51 Vojtěch Klápa teď zahodil přečíslení 3 na 1.
52:07 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #35 Marek Matoušek (4:11)
50:10 Hozman prostřeli Hodíka mezi nohama a přeci jen využívá přesilovku.
50:09 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #44 Michal Klápa (4:10)
48:17 Vyloučen hráč #25 Tom Ondrušek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
47:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #29 Martin Skřivánek (3:10)
46:53 Hrbáček na volného Zahraje a proti jeho střele z první se již Hodík nestačil přemístit.
46:52 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #31 Vít Hrbáček (3:9)
46:35 Váradi proti Sýkorovi úspěšný.
45:13 Střela Hrbáčka a skvělý zákrok Hodíka maskou.
44:34 Šmídův backhend Váradi přečetl.
43:37 Péc vůbec netrefil branku.
41:40 Bohužel pro domácí parádní střelu vyslal i na druhé straně Klápa a hosté znovu odskakují.
41:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #65 Jiří Bauer (2:9)
40:41 Kún našel volného Hozmana, který parádní střelou do šibenice snižuje.
40:40 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:8
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #12 Vojtěch Kún (2:8)
40:00 Střely ve 2. části: 4:12
39:34 Další propad v domácí obraně a Ondrušek opět zchladil domácí fanoušky.
39:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:8
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (1:8)
38:24 Hrbáček bylů důrazný na brankovišti, kam dostal přihrávku od Péce a ukončuje Hodíkovo neprůstřelnost.
38:23 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:7
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #23 Daniel Péc (1:7)
37:35 Dvě chyby v domácí rozehrávce, tu první vyřešil Váradi, na pokus Petráně však již neměl.
37:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:7
36:19 Péc z malého brankoviště přestřeluje.
35:14 Pěkná akce na domácí straně, Rosa však trefil pouze tyč.
34:03 Domácí jsou po delší době kompletní.
31:55 Čtyřminutovou přesilovou hru po vyloučení Píchy využívá bleskově Vávra a hosté mají ještě dvě minuty před sebou.
31:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #25 Tom Ondrušek (0:6)
31:03 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary do konce utkání
31:03 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2+2 minuty za hrubost
30:41 Chodovu v přesilovce chybí přesnost.
28:57 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za opakované přestupky
25:45 Píchův projektil teď málem sestřelil rozhodčího stojícího za brankou.
23:58 Vošta běžel sám po levém křídle a střelou o tyč zvyšuje již na 0:5.
23:57 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta bez asistence (0:5)
22:43 Nyní již hosté skórují, Petráň z poměrně velkého úhlu trefuje přesně na vzdálenější tyč.
22:42 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #82 Vojtěch Petráň, asistoval #4 Milan Tichý (0:4)
21:58 DOmácí teď nebyli důrazní před brankou a málem inkasovali znovu, Eremiáš však fauloval.
21:10 Zahraj vybojoval míček a pouští do hry druhou formaci.
20:01 První buly opět pro Chodov.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
18:01 Běží poslední dvě minuty první třetiny.
16:12 První lajna CHodova si na hřišti dělá co chce, Komárek teď našel na pravém křídle Vávru, který prostřelil míček pod padajícím Váradim.
16:11 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #9 Mikuláš Komárek (0:3)
15:27 Zahraj vybídl do šance Staňka, ten však snížení odmítl.
13:51 Karlovarský junior Terla dnes zapisuje svůj první superligový start a nyní prověřil Hodíka.
12:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:2
12:56 Chybu v domácí rozehrávce trestá Ondrušek a zvyšuje na 0:2.
11:01 Chodov opět drží míček a zakládá další útok.
09:24 Klápa se prodral skrz tři obránce, netrefil však branku.
06:38 Také Hodík si připisuje zákrok maskou.
05:39 Parádní zákrok Váradiho.
04:00 Domácí se snaží vyrovnat, zatím neúspěšně.
01:42 Zahraj byl snadno obrán o míček a Šmíd tak rozehrává.
00:44 Parádní kombinace Vávry se zakončujícím Ondruškem znamená první gól Chodova.
00:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
00:01 První buly pro hosty.