7:2
    Robert KOŠIR
    (Pražan)

ACEMA Sparta Praha - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2
branky: 17. Josef Juha, 28. Jiří Curney, 32. Jan Peška, 46. Matěj Čermák, 51. Jiří Curney, 56. Matěj Čermák, 60. Robert Košir - 2. Vít Hrbáček, 24. Michal Klápa; rozhodčí: Mikko Matilainen - Rainer Pekkinen; vyloučení: 1 + Lukáš Ujhelyi 4:1; využití: 1:0; diváků: 378; zásahy brankářů: Martin Beneš 15 - Adam Draslar 21; po třetinách: 1:1, 2:1, 4:0
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:34 GÓL ACEMA Sparta Praha! 7:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #22 Robert Košir, asistoval #3 Martin Pražan (7:2)
59:10 Sparta stále v přesilové hře zatlačuje Vary do obrany.
59:01 Probíhá poslední minuta třetí třetiny.
57:58 Vyloučen hráč #21 Lukáš Macháček družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
57:05 Vary i přes brankový rozdíl a aktuální čas do konce třetiny stále pokouší efektivní útoky, ze kterých však branky zatím nevzešly.
56:00 Beneš ten to nahodil přímo na Čermáka, který už skóroval do brány Varů.
55:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 6:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #30 Martin Beneš (6:2)
55:04 Peška měl možnost vystřelit, ale při střele mu sjel míček z čepele a tak se ho zmocnil hostující Zahraj.
53:11 Faul na středu hřiště, vrácená výhoda a hraje Sparta, konkrétně se na míčku nachází Zouzal.
50:40 Zouzal bez váhání viděl volného Curneyho, kterého rovnou využil a ten navýšil.
50:39 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #14 Marek Zouzal (5:2)
48:48 Macháček profesionálně zpracoval míček hrudí, ale to nestačilo na Curneye, který ho o míček připravil.
48:01 Hostující Pícha bez ohledu na možné následky se pustil do těla Čermáka, který to ustál, ale přišel o míček.
47:30 V městské sportovní hale v Chomutově dnes k tomuto utkání přihlíží 378 diváků.
45:18 Sparta se osvědčila ve kvalitním útoku, který ve své souhře provedli hráči Čermák a Ujhelyi.
45:02 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #12 Lukáš Ujhelyi (4:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:7
39:28 Před koncem druhé třetiny si přesilovou hru začnou Vary, které mají aktuálně možnost vyrovnat.
39:08 Vyloučen hráč #12 Lukáš Ujhelyi družstva ACEMA Sparta Praha na 2+2 minuty za hrubost
39:08 Nakonec dochází k udělení vyššího trestu pro Ujhelyiho za bezohlednou hru.
39:08 Rozhodčí zkoumají zásah hráče Sparty do hráče Varů, jestli má dojít k udělení červené karty či nikoliv.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:35 Peška svou rychlostí dnes na hřišti dominuje, ale na to, aby zabránil proběhnutí Hrbáčka tentokrát nestačil.
37:53 Vary své šance při přesilové hře využít nedokázali a tak se do protiútoku žene Sparta.
36:52 Sparta při přesilové hře zůstává stále v obraně a Vary se mezitím snaží vyrovnat.
35:32 Wertheim se po senzačním výkonu jde odrelaxovat na trestnou lavici za opakované sekání a držení.
35:31 Vyloučen hráč #26 Michael Wertheim družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za opakované přestupky
34:08 Domácí Kos se hnal do souboje v hostujícím rohu, ale z toho si míček vyvezl hráč Varů.
33:39 Péc střílel na Beneše, ale míček letěl mimo hřiště.
31:54 GÓL ACEMA Sparta Praha! 3:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #33 Jan Peška, asistoval #22 Robert Košir (3:2)
30:04 Pícha běží sám na bránu, ale domácí Sedláček ho dobíhá a míčku ho zbavuje.
28:11 Domácí Kareš velmi dobře zablokoval Kúna, který díky tomu ztratil míček.
28:07 Wertheim hned na středu úspěšně zabránil hostujícímu útoku.
27:18 GÓL ACEMA Sparta Praha! 2:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #22 Robert Košir (2:2)
26:53 Sparta využívá každé šance na střelu, avšak nezvládají proměňovat.
24:58 Košir vražen do zad a padá na mantinel.
24:32 Domácí Kos chtěl udělat kličku, ale míček si zapomněl za sebou.
24:00 Vary své přesilové hry nezvládli využít a Sparta toho teď využívá k tomu, aby zaútočila.
23:55 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:2
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #12 Vojtěch Kún (1:2)
23:23 Sparta v útoku.
22:34 Sparta proniká do útoku, kde už je před bránou připraven Juha.
22:10 Kombinace přihrávek mezi Macháčkem a Strakotou vedla k dobře mířené střele, která hold nevyšla.
21:34 Zatímco Sparta stále vede tak rozhodčí už mají připravenou minci v případě trestných střílení.
21:11 Peška a Košir se snažili zamezit útoku Varů, ale to jim nevyšlo.
20:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrál tým ACEMA Sparta Praha.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým FB Hurrican Karlovy Vary.
20:00 Střely v 1. části: 9:6
19:43 V posledních sekundách se o u útok ještě pokouší Vary.
19:01 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:44 Curney na středu stahuje míček do obrany, která mu ho vrací a ten směřuje do útoku.
18:02 Vary se i přes tlak, který tvoří nezvládají dostat k míčku.
16:45 Ve vyrovnaném výsledku se úspěšně Sparta nachází na útočné polovině.
16:30 GÓL ACEMA Sparta Praha! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #10 Josef Juha, asistoval #53 Josef Sedláček (1:1)
15:31 Juha probíhal s míčkem okolo hostující střídačky a po zásahu ramenem od hráče Varů skončil na mantinelu.
14:24 Curney má pod kontrolou míček a zkouší se probojovat ke střele.
12:20 Wertheim přihrává na středu a běží do před brankového prostoru u hostů.
11:26 Juha pokusil svou dělovku, ale do té mu vložil florbalku Staněk a zblokoval mu ji.
10:25 Vary vytváří protiútok, zatímco se Sparta saží rychle získat míček.
09:12 Hostující Lebeda pikantní střela, která se dostala jen k florbalce Keleše, od kterého šel mimo hřiště.
07:58 Domácí v držení na míčku zakládají další útok.
06:15 Sparta v intenzivním útoku a Vary udržují obranu.
04:58 Juha získává míček a Sparta začíná kombinovat přihrávky na středu.
03:56 Vary stále ve vedení, jak skrze brankové konto tak i na míčku.
03:13 Sparta se dostává na útočnou polovinu, kde zkouší střelu, ale ta se přes obranu Karlových Varů nedostala.
01:31 Hrbáček zkusil Beneše v bráně a ten tetokrát polevil.
01:30 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 0:1
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #31 Vít Hrbáček, asistoval #21 Lukáš Macháček (0:1)
01:24 Sparta i přes vysoký tlak se zatím nezvládla dostat k míčku.
00:44 Vary hned od začátku drží míček a posouvají se do útoku.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým FB Hurrican Karlovy Vary.