12:4
    Matěj ČERMÁK
    (Curney)

ESA logistika Tatran Střešovice - ACEMA Sparta Praha 12:4
branky: 4. Marek Beneš, 5. Jakub Kolísko, 8. Martin Šindelář, 15. David Šimek, 21. Marek Beneš, 26. Adam Tlapák, 32. Martin Šindelář, 38. Tomáš Hanák, 40. Marek Beneš, 48. Pavel Sládeček, 53. Jonáš Kreysa, 57. Matěj Havlas - 18. Michael Wertheim, 21. Jiří Curney, 45. Jiří Curney, 58. Matěj Čermák; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 253; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 25 - Martin Beneš 19; po třetinách: 4:1, 5:1, 3:2
60:02 Víc už toho dnes nepřineseme, snad jedině konstatování výhry domácích 12:4 a poměrně dobré naladení se na Champions Cup příští sobotu v UNYP Aréně. Do té doby čeká Tatran ještě jeden ligový zápas. Do příštího domácího zápasu se budu těšit napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 31 - Sparta 29
60:00 Střely ve 3. části: 10:9
59:59 Poslední střela Sparty skončila v rohu hřiště. Máme hotovo!
59:11 Hráči téměř trefili pořadatele na stolku.
58:58 Peška po výhozu Beneše trefil hruď Jurca.
57:57 GÓL ACEMA Sparta Praha! 12:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #40 Jiří Curney (12:4)
57:57 Každá kouzelná síla ale jednou vyprchá, Jurco tentokrát v podobné situaci neudržel míček ve hře. Mat. Čermák snižuje na 4:12
57:25 Šindelář plácnul do míčku, Beneš chytá.
56:26 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 12:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (12:3)
56:26 Havlas rozjásal domácí fanoušky. 12:3
56:01 Mat. Čermák dělovkou trefil skoro branku. Celá hala čekala na to, jak tohle dopadne. Jurco nějakým kouzelným způsobem chytil míček, za což sklízí ovace.
54:09 Kreysa trefil v přeběhu tyč.
53:45 V souboji Beneš-Beneš byl úspěšnější Beneš. Poznáte, který?
53:01 Rozhodčí nařídili rovnoměrné buly, hosté sportovně přenechávají rozehru Tatranu.
52:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 11:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa bez asistence (11:3)
52:15 Kreysa sólem zvyšuje na 11:3.
52:00 Když už zmiňuji diváky, sluší se poděkovat 253 divákům v hale za jejich podporu.
51:07 Někdo z diváků má možná suvenýr z dnešního zápasu.
50:54 Havlas střílí mimo hřiště.
50:12 Pražan v souboji s Mar. Čermákem nám skoro protlačili mantinel až na stolek.
49:42 Beneš lapá.
49:16 Wertheim se pokusil o zorro trik. Nejen, že se netrefil, ale ještě při tom praštil do helmy Jurca.
48:48 Juha si osedlal Jurca, jenom jel obráceně. Otočíme koně, nebo jezdce?
48:25 Kareš si při bránění málem srazil míček do vlastní branky.
47:47 Jurco si vysloužil potlesk domácích fanoušků.
47:20 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 10:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #37 Matěj Havlas (10:3)
47:20 Týmovou kasičku obohatí Sládeček za výstavní vymetení pavouků v rohu branky. 10:3
45:45 Mar. Čermák nahrál naslepo za sebe protihráči.
45:01 Kreysa nevymíchal posazeného Beneše.
44:03 GÓL ACEMA Sparta Praha! 9:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #14 Marek Zouzal (9:3)
44:03 Curney je blízko hattricku. 9:3 z pohledu domácích,
43:51 Mat. Čermák přestřelil branku Jurca.
42:27 Tlapák bojoval se zablokovanou holí, míček pro Tatran.
41:48 Vavroušek by se neztratil ani u fotbalové reprezentace, když zpracoval míček odkopem.
40:44 Kučera namazal Curneymu, který ale byl daleko ke střeleckému pokusu.
40:01 Poslední buly do začátku třetiny ovládla Sparta.
40:00 Střely ve 2. části: 8:12
39:59 Gól do šatny určitě není to, co by hosté aktuálně potřebovali. Uvidíme, s čím přijdou do posledního dějství regulérní hrací doby.
39:53 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 9:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #22 Tomáš Jurco (9:2)
39:53 Beneš dokonal hattrick za asistence gólmana domácích, 9:2
39:48 Curney z boku trefil Jurca do hrudi.
39:27 Čermák svou střelu přizvedl až moc.
37:44 Krbcovo nahození zpoza branky chytá Jurco.
37:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (8:2)
37:11 Příležitosti se chopil Hanák, který sólově zavěšuje. 8:2
37:05 Zajímavý výhoz Beneše s holubičkou, trefil ale jenom spoluhráče do boty.
35:49 Na druhé straně měl příležitost Šimek.
35:42 Trestné střílení družstva ACEMA Sparta Praha neproměnil #40 Jiří Curney.
35:42 Jurco odolal nájezdu Curneyho.
34:50 Jurco rozplácnutý přes většinu brankoviště dokzal zamezit míčku v překonání brankové čáry po zemi.
32:29 Boček sebral Krbcovi míček a přestřelil branku.
31:52 Beneš si shodil míček do branky, ale gól ještě budou potvrzovat rozhodčí videochallengí. Rozhodčí oznámili nedovolený zákrok, gól tak neplatí.
31:08 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #77 Tomáš Hanák (7:2)
31:08 Šindelář zužitkovává přesilovku a má nakročeno k hattricku. 7:2
30:48 Šindelář byl nedochvilný, rozhodčí vrátil rozehru na písknutí píšťalky.
30:07 Vyloučen hráč #95 Matěj Pruner družstva ACEMA Sparta Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:07 Pruner hodil Sádla přes mantinel tak, že celá zadní strana popadala. Posedí si tak dvě minuty na trestné.
29:24 Přečíslení 2 na 1, Jurco chytá.
28:15 Havlas objal Marvánka. Míček pro hosty.
26:47 Juha trefil nohu Jurca.
26:38 Šindelářovi se zamotal míček pod nohama.
25:02 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #5 Adam Tlapák, asistoval #23 David Šimek (6:2)
25:02 Šimek se na poslední chvíli natáhnul za míčkem, poslal jej krosem na Tlapáka, který měl volnou cestu do branky. 6:2
23:38 Beneš trefuje plachtu za hřištěm.
23:05 Sládeček v šanci, míček zblokovaný.
22:24 Ujhelyi místo střely přihrával, ale na delší tyči nikdo nebyl.
20:53 GÓL ACEMA Sparta Praha! 5:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #40 Jiří Curney, asistoval #81 Matěj Čermák (5:2)
20:53 Dělostřelec Curney se nenechal zahanbit a snižuje na 2:5 z pohledu Sparty.
20:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:1)
20:27 Beneš má naběhnuto na hattrick.
20:15 Krbec blízko Jurca, který se dokázal zorientovat a míček zpomalil na výstroji.
20:01 Druhou třetinu si vybojovali buly hosté.
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:59 Do konce třetiny se už nic dalšího nestalo, a tak půjdeme do další části za stavu 4:1.
19:52 Jurco nemohl chytat míček, protože by se jednalo o malou domů, a tak musel jenom vykopnout.
18:30 Beneš Benešovi do hrudi.
18:06 Sparta je při chuti, aktivně se snaží o další snížení stavu.
17:38 GÓL ACEMA Sparta Praha! 4:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha vstřelil #26 Michael Wertheim, asistoval #72 Jakub Šváb (4:1)
17:38 Wertheim překonal Jurca a připisuje tak Spartě první gól. 4:1
17:01 Další ztráta domácích, kterou nevyužil Pruner, který nedosáhnul na míček.
16:10 Beneš sklapnul míček mezi nohama.
16:02 Beneš se tentokrát nevymotal a bylo z toho přečíslení, které musel hasit Jurco nadvakrát.
14:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #92 Matěj Čelakovský (4:0)
14:55 Šimek však dílo zkázy pro Spartu dokonal. 4:0
14:51 Čelakovský trefuje nohu Beneše.
13:57 Kučera přerušuje akci Curneyho, ale nedovoleně.
11:52 Hanák u malého brankoviště trefuje tyčku.
11:11 Mar. Čermák trefuje mantinel za brankou.
10:30 Wertheim z dálky trefil Jurcovu nataženou ruku.
09:10 Beneš udělal kličku u mantinelu a trefil Benešův nárt.
07:41 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #8 Jonáš Kreysa (3:0)
07:41 Škoda, že tento gól nepadl v osmé minutě, protože se na něm podíleli osmičkoví hráči. Konkrétně Kreysa (8) a Šindelář (88).
07:11 Pruner na zadní mantinel.
06:37 Pražan zpracovával míček nebezpečně blízko Jurca vysokou holí.
06:21 Meliš orazítkoval tyčku.
04:26 Šimek bekhendem plácnul do míčku, který skončil v rohu hřiště.
04:15 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #72 Šimon Vavroušek (2:0)
04:15 Kolísko po krosovce trefuje volné místečko u tyče Beneše. 2:0
03:56 Zouzal těsně mimo.
03:30 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:0
03:30 I přes vysoký press a aktivitu hostů jsou to domácí, kdo otevírá dnešní gólový účet. Lodivod Tatranu Beneš propaluje Beneše.
03:11 Marvánek do bot Bočka.
02:31 Jurco další zákrok, tentokrát mu odskočil míček od výstroje a skoro se snesl do branky.
01:42 Jurco i přes drobnou sekeru přes prsty chytá.
01:08 Pražan si připravil střelu, Jurcovi z dlaní vypadla, ale Kos nedokázal dorazit.
00:32 První zákrok Beneše.
00:01 Úvodní buly pro Tatran.
00:00 Pražské derby svádí podruhé v krátké době proti sobě Tatran a Spartu. Ve čtvrtek tito dva odehráli zápas Poháru Českého florbalu, kde Tatran přejel Spartu 10:2. Superligovým pohledem je Tatran po 19 zápasech na druhém místě se 48 body, shodně s Boleslaví, která má však o dva zápasy více. Sparta je po 20 zápasech čtvrtá se 42 body, (opět s bodovou shodou) s Chodovem. Oběma týmům tak půjde o osamostatnění se od rivalů. Uvidíme, kdo dnes z Řep vytěží více bodů. Pro domácí je to také předposlední možnost ostrého testu před Champions Cupem příští sobotu.
00:00 Nástupy obou týmů máme za sebou, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásné nedělní odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde na nás čeká 21. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a  ACEMA Sparta Praha. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď přímmo v hale (s přestávkovými soutěžemi), nebo na placené videoplatformě či u online přenosu.