• 60 59:20
    12:7
    (Černý)

FBC 4CLEAN Česká Lípa - BUTCHIS 12:7
branky: 7. Ondřej Kopič, 16. Tomáš Pšenička, 19. Václav Vavruška, 27. Václav Vavruška, 27. Radek Krajcigr, 28. Štěpán Slaný, 32. Daniel Štěrba, 46. Radim Křenek, 54. Václav Vavruška, 56. Radek Krajcigr, 58. Štěpán Slaný, 59. Václav Vavruška - 4. David Veleba, 15. Jan Novotný, 35. Michael Petráň, 38. Jakub Černý, 40. Jan Novotný, 41. Štěpán Novák, 60. Štěpán Novák; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 6 + Štěpán Slaný OS:5; využití: 1:1; diváků: 357; zásahy brankářů: Jan Dvořák 14 - Eduard Vladař 9, Jan Hlinák 10; po třetinách: 3:2, 4:3, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:20 GÓL BUTCHIS! 12:7
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Jakub Černý (12:7)
59:00 Krajcigr střílí těsně mimo.
58:36 Sledujeme hru 3 na 3.
58:21 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 12:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #77 Radek Krajcigr (12:6)
58:21 Vyloučen hráč #56 Kryštof Maňour družstva BUTCHIS na 2 minuty za zdržování hry
58:21 Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za nesportovní chování
57:59 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
57:59 Vyloučen hráč #19 Štěpán Čejka družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
57:59 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa - osobní trest
57:59 Vyloučen hráč #50 Štěpán Slaný družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nesportovní chování
57:18 Lípa rozehrává ve vlastním rohu.
57:07 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 11:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný bez asistence (11:6)
56:13 Butchis to zkouší v šesti.
56:12 Vyloučen hráč #77 Radek Krajcigr družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
55:41 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 10:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (10:6)
55:16 Dvořàk vyhazuje do útoku na Vavrušku.
54:02 Slaný si skvěle koriguje obraný systém domácích.
53:44 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
53:44 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hra na zemi
53:14 Buly vyhrávají domácí a Butchis jdou hned do tlaku
53:13 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 9:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #66 Daniel Štěrba (9:6)
52:05 Butchis si připravují útočnou kombinaci.
51:07 Bude se přezkoumávat, zda nedošlo k faulu na trestné střílení pro domácí.
50:31 Hosté se dostávají do útoku a jsou faulování a tak rozehrávají v útočném rohu.
48:47 Domácí jdou do protiútoku, ale ke střele se nedostávají.
47:00 Pekárek to zkouší z půlky.
46:08 Slaný nahrazuje na Vavrušku, který se dostává do šance.
45:37 Buly vyhrávají hosté a jdou do útoku.
45:36 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 8:6
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #92 Radim Křenek, asistoval #5 Ladislav Pekárek (8:6)
44:08 Butchis rozehrávají  u střídačky domácích.
42:38 Skvělý zákrok brankáře hostí.
41:28 Butchis se dostávají do útoku a do velké šance.
40:48 GÓL BUTCHIS! 7:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #21 Matyáš Kalina (7:6)
40:01 První buly třetí třetiny vyhrávají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:01 Buly vyhrávají domácí a hosté ihned napadají.
39:00 GÓL BUTCHIS! 7:5
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #97 Štěpán Novák (7:5)
38:31 Domácí se dostávají do útoku, ale hosté je vytlačují až za branku.
37:33 GÓL BUTCHIS! 7:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #38 Antonín Šubrt (7:4)
37:18 Obrovský zákrok brankáře hostí.
36:46 Lípa si důkladně přechod do útoku.
35:21 Hosté rozehrávají na útočné polovině.
34:26 GÓL BUTCHIS! 7:3
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #3 Michael Petráň, asistoval #21 Matyáš Kalina (7:3)
34:16 Vyloučen hráč #12 Lukáš Mlejnek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
34:16 Vyloučen hráč #97 Štěpán Novák družstva BUTCHIS na 2 minuty za hrubost
33:00 Butchis si už přihrávají okolo domácí obrany, zatím bez zakončení.
32:57 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:45 Timeout BUTCHIS
31:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #92 Radim Křenek (7:2)
31:03 Butchis se v oslabení dostávají do šance.
30:31 Domácí zahajují přesilovku na půlce a hned se posouvají blíže k brance hostů.
30:30 Vyloučen hráč #74 Erik Papež družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
29:37 Pokud nyní domácí nevstřelí branku budou hrát přesilovou hru.
28:50 Skvělý zákrok Dvořáka.
27:45 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 6:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #66 Daniel Štěrba (6:2)
27:45 Buly vyhrávají hosté.
26:44 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #5 Ladislav Pekárek (5:2)
26:44 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Hlinák družstva BUTCHIS
26:11 Buly vyhrávají domácí a hosté jdou ihned napadat.
26:10 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 4:2
25:40 Lípa si připravuje další přechod do útoku.
24:15 Hosté se rozebíhají do útoku, ale Šedivý získává na půlce balon.
23:18 Butchis rozehrávají v útočném rohu, ale hned přichází o míček a domácí se valí do útoku.
22:25 Pekárek svou střelou trefuje tyčku.
21:35 Pšenička se snaží získat míček, ale fauluje.
20:01 První buly druhé třetiny vyhrávají domácí.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:00 Krajcigr ve velké šanci.
18:04 Buly vyhrávají domácí a hosté hned napadají.
18:03 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #17 Vladimír Trčka (3:2)
17:38 Butchis se dostávají do velké šance.
16:39 Hosté rozehrávají v útočném rohu , ale Krajcigr je připravuje o míček a řítí se do protiútoku.
15:13 Buly vyhrávají domácí a hned se snaží dostat do další šance.
15:12 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #17 Vladimír Trčka (2:2)
14:31 GÓL BUTCHIS! 1:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #13 Jan Novotný, asistoval #19 Štěpán Čejka (1:2)
13:43 Domácí tým rozehrává v útočném rohu a posílá míček obráncům.
12:43 Štěrba se pouští do střely od mantinelu.
11:13 Domácí si připravují další útočnou kombinaci, do které se jako první pouští Křenek.
10:05 Štěrba fauluje ve vlastním rohu a tak rozehrávají hosté.
08:28 Hosté na míčku na vlastní polovině a domácí napadají.
06:54 Hosté rozehrávají na vlastní polovině a jdou do útoku.
06:17 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
05:55 Šedivý se dostává do šance, ale nedokázal si zpracovat míček.
04:56 Lípa se dostává do útočných pozic, ale vrací míček na obránce.
03:35 Krajcigr a Seibert ve velké šanci.
03:12 GÓL BUTCHIS! 0:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #20 David Veleba, asistoval #64 Jan Waldhauser (0:1)
02:58 Hosté se dostávjí do útoku, kde jsou faulování a dávají branku.
01:32 Butchis rozehrávají na vlastní polovině, zkouší míček protlačit do útoku, ale domácí jim to nedovolují.
00:01 První buly tohoto utkání vyhrávají domácí a Krajcigr se hned zkouší dostat do šance.
00:00 Dobré odpoledne vážení florbaloví diváci vítáme vás u dnešního online-textového přenosu.