• 59 58:17
    7:13
    (Šimek)

BLACK ANGELS - ESA logistika Tatran Střešovice 7:13
branky: 7. Vilém Doležal, 7. Matouš Burian, 35. Adam Štyler, 39. Jakub Hromada, 43. Lukáš Procházka, 58. Radek Hanák, 58. Lukáš Procházka - 4. Matěj Havlas, 5. Jonáš Kreysa, 14. Adam Kučera, 16. Matěj Havlas, 17. Matěj Čelakovský, 25. Tomáš Hanák, 28. Matěj Havlas, 35. Matěj Čelakovský, 39. Pavel Sládeček, 46. David Šimek, 53. Martin Šindelář, 55. Matěj Havlas, 59. Matěj Čelakovský; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 0 + Kristián Kozák 4 + TDKU:1; využití: 0:1; diváků: 75; zásahy brankářů: Daniel Pfeifer 26, Ondřej Matiášek 0 - Daniel Körber 18; po třetinách: 2:5, 2:4, 3:4
60:00 Střely ve 3. části: 13:10
59:59 Za Blacky nejlepším hráčem byl podle pánu Pajera a Janečka zvolen Lukáš Procházka
59:59 Nejlepším hráče za Tatran bude zvolen Matěj Čelakovský, který předvedl dva fantastické nájezdy.
58:17 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:13
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #23 David Šimek (7:13)
57:50 GÓL BLACK ANGELS! 7:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #44 Lukáš Procházka, asistoval #34 Tomáš Čáslava (7:12)
57:35 Kroužkova další fantastická střela.
57:20 GÓL BLACK ANGELS! 6:12
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #44 Lukáš Procházka (6:12)
56:00 Blaci nezvládli po strance golů první a poslední třetinu ve druhé byli vyrovnaným soupeřem.
55:04 Tatran si jde pro vítězství.
54:05 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:12
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:12)
53:51 Trestné střílení družstva BLACK ANGELS neproměnil #99 Jakub Renčín.
52:32 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:11
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #8 Jonáš Kreysa (5:11)
52:32 Toto utkání sleduje 75 diváků
51:35 Několik šancí pro Blacyky ale gól z toho není.
50:23 Posledních deset minut před námi.
48:53 Utkání nám nabízí stále hodně šancí.
45:36 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:10
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #88 Martin Šindelář (5:10)
45:36 Šindelář využívá přesilovou hru Black Angels.
45:11 Přesilovku Tatrana je naprosto žalostná.
42:46 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva BLACK ANGELS do konce utkání
42:46 Vyloučen hráč #21 Kristián Kozák družstva BLACK ANGELS na 2+2 minuty za sekání
42:46 Kristián Kozák umyslně zásáhl hráče do koulí a na základě videa mu byla udělena červená karta.
42:00 GÓL BLACK ANGELS! 5:9
42:00 Školáckou chybu využil Procházka.
41:16 Kroužek na Procházku a ten málem snížil.
40:35 Poprvé v utkání je na hřišti i Filip Eliáš.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
38:50 Poslední minuta druhé třetiny.
38:25 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #25 Pavel Sládeček, asistoval #35 Marek Beneš (4:9)
38:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:8
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #69 Filip Neklan (4:8)
37:30 Nyní probíhá i ošetření trenéra Tatranu střešovice a to moc není často k vidění.
35:49 Matěj Čelakovský ukazuje něco neskutečnýho při nájezdech.
34:42 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:8
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský z trestného střílení (3:8)
34:42 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Ondřej Matiášek družstva BLACK ANGELS
34:27 GÓL BLACK ANGELS! 3:7
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #88 Adam Štyler, asistoval #29 Ondřej Kroužek (3:7)
33:20 Bohužel je vidět rozdíl v zakončení mezi oběma týmy.
30:55 První střela v přesilovce na branku.
30:39 Hanák nad branku.
30:00 Přesilovka zatím nic.
29:06 Vyloučen hráč #11 Adam Kučera družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za opakované přestupky
28:17 První přesilovka utkání.
28:01 Sádlo přestřeluje branku.
27:35 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:7
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (2:7)
27:32 Hanák - Beneš - Havlas a je z toho další gól-
26:57 Stále je to kolotoč, ale Tatran nedokáže naštěstí pro Blacky využívat šance.
24:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (2:6)
24:19 Pfeifer proti Šindelářovi.
20:53 Ihned Pfeiferův zákrok v první minutě.
20:00 První buly ve druhé třetině pro Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 3:20
19:59 Burian v poslední sekundě nad branku.
18:08 Čáslava pouze do bloku před ním.
17:09 Burian zastaven v průniku.
16:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:5
16:14 A už Blaci prohrávají po nájezdu Matěje Čelakovského o tři góly.
15:27 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:4
15:27 Nejdříve skvělý zákrok Pfeifera ale následně se po kombinace Dua Beneš Havlas prosazuje druhý jmenovaný.
13:39 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera, asistoval #15 Daniel Körber (2:3)
13:39 Kučera vrací Tatranu vedení.
12:45 Blaci zatím sekundují Tatranu.
10:07 Pfeifer chytl další střelu.
08:30 Marek Beneš minul branku.
07:43 Daniel Pfeifer skvělý zákrok.
06:55 GÓL BLACK ANGELS! 2:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #7 Matěj Boček (2:2)
06:54 Burian vyrovnává
06:36 GÓL BLACK ANGELS! 1:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (1:2)
06:35 VIlém Doležal.
05:46 Už od prvních minut je to kolotoč.
04:47 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #88 Martin Šindelář (0:2)
04:47 Kreysa do právé šibenice.
04:16 Ještě bych se chtěl vrátit k Ondrovi Kroužkovi, který první krůčky zaznamenal právě Tatranu.
03:45 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 0:1
02:59 Další skvělý zákrok Pfeifera.
02:03 Od počátku sledujeme akce na obou stranách Blaci by potřebovali vstřelit první gól v zápase.
00:58 Peiffer si připisuje první zákrok v zápase.
00:07 První buly pro Blacky.
00:01 Zdravim Tondu s Bedlou a chci jim říct Ondra Kroužek v základní sestavě Blacků proti Tatranu.
00:00 Dneska to fakt Blaci nebudou mít lehký a to hlavně 3 lajna Black Angels. Poslední zápas skončil 11:0 pro Tatran a uvidíme jaké to bude dneska.