2

1

3.

SOKOLI Pardubice - TJ Sokol Královské Vinohrady 7:6pn
branky: 4. Přemek Pakosta, 11. David Žáček, 12. Radek Drba, 35. Maxmilián Škoda, 39. Milan Bína, 49. Ralfs Polis, N Ralfs Polis - 3. Štěpán Švejda, 16. František Urbánek, 20. Štěpán Švejda, 25. Klāvs Araks, 26. Ivan Pergler, 38. Daniel Keller; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 3667; zásahy brankářů: Matěj Denemark 11 - Mikuláš Futschik 21; po třetinách: 3:3, 2:3, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #12 Daniel Keller , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #2 Ralfs Polis a vstřelil rozhodující gól (7:6).
2 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #99 Jan Procházka a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #48 Lukáš Prix a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Královské Vinohrady hráč #84 Ivan Pergler , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 2:1
64:59 A jdeme na nájezdy!
64:48 Gartner zblokoval Pakostovu střelu do prázdné brány.
63:55 Denemark skvěle proti Hájkovi.
62:07 Žáček ani Pergler v samostatném úniku neproměňují.
60:54 Denemark špičkou nohy drží Pardubice.
60:00 Střely ve 3. části: 6:2
59:55 Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #2 Ralfs Polis.
59:55 Drba fantasticky vybojoval nájezd, ale Futschik jako po několikáté dnes zachránil SKV.
59:20 Nervydrásající závěr, oba týmy chtějí rozhodnout!
57:55 Obrovské šance Pardubic, SKV drží!
56:40 Hurt hledal Polise před brankou a opět nechybělo mnoho.
55:45 Machatý dobře zachytil rozehru SKV a rozjížděl brejk, opět se mu ale balonek rozeskákal a nic z toho není.
54:31 Na druhé straně zkoušel Prix Futschikovu pozornost, ten se nenechal nachytat.
53:51 Dobrý presink Vinohrad vyústil v Pužmanovu obrovskou šanci. Jeho střela naštěstí pro domácí nezamířila mezi 3 tyče.
51:25 Pardubičtí se teď snaží udržet na balonku. Ani jeden z týmů teď nebude chtít udělat chybu.
48:39 GÓL SOKOLI Pardubice! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #2 Ralfs Polis, asistoval #11 Přemek Pakosta (6:6)
48:39 A je to tu! Pakosta narýsoval svoji typicky ukázkovou krosovku a Polis to z těhle pozic prostě umí trefovat.
47:25 Další únik domácích, trochu klidu ve finální fázi a zápas by vypadal úplně jinak.
45:03 Nebezpečná střela Gartnera D. pouze mimo a na druhé straně Žáček nepotrvdil pravidlo "nedáš-dostaneš", když v samostatném úniku neprocedil balon pod Futschikem.
43:18 Nezval hledal vzduchem Bínu, ten bohužel promáchl.
40:00 Na záčatku třetí části mi dovolte poděkovat všem 3667 převážně školákům, kteří na dnešní zápas dorazili a tvoří zde skvělou atmosféru!
40:00 Střely ve 2. části: 10:7
38:27 GÓL SOKOLI Pardubice! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #32 Milan Bína, asistoval #16 Marek Viterna (5:6)
38:27 Nejprve Keller dělovkou rozvlnil síť domácích, rychlou odpověď si ale připravil Bína, který potvrzuje fazónu 3. brázdy.
37:57 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #99 Jan Procházka (4:6)
36:35 Na druhé straně Denemark také předvedl svůj um, dobrý zákrok ramenem proti střele od mantinelu.
35:15 A další dvě obrovské šance domácích, ve kterých se objevili postupně Pakosta a Polis, Futschik se nám ale opravdu rozchytal.
34:26 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:5
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #56 Maxmilián Škoda, asistoval #32 Milan Bína (4:5)
34:26 Tak i domácí dokázali přetavit optickou převahu ve skórování, Bína fantasticky přiťukl balon Škodovi, který už měl jednoduchou práci.
32:40 Drba v další dobré střelecké pozici trefuje pouze břevno! Velká škoda.
31:47 Machatého jedovka nadělala Futschikovi problémy, ale golman hostí tuto třetinu opravdu drží svůj tým.
30:56 Hurt s Polisem nádherně vykombinovali akci až do prázdné brány. Jenom by Hurtovi nesměl v posledním momentu utéct balonek...
29:21 Bratři Gartnerové dobře podrželi balon ke konci oslabení a Sokoli tak nevyužili velké výhody.
27:59 Kaluža těsně minul, poté Futschik skvěle proti Polisovi i Pakostovi.
27:17 Vyloučen hráč #48 Lukáš Prix družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za hrubost
27:17 Vyloučen hráč #64 Zbyněk Stuchlík družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
27:17 Po strkanici u mantinelu uvidíme 4 na 3.
26:41 Vyloučen hráč #14 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
26:41 Čuda nesmyslně bránil ve výhozu Denemarkovi a dává domácím šanci na snížení.
25:52 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #30 Matěj Horák (3:5)
25:52 Dobrá kombinace SKV a už je to o dvě branky.
24:25 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #67 Klāvs Araks, asistoval #47 Tomáš Gärtner (3:4)
24:25 Araks dostal na středu až trochu moc prostoru a trefil se přesně na zadní tyč.
24:10 Opět pasáž nahoru-dolu, ale bez výraznějších šancí.
22:01 I domácí umí blokovat, skvěle Kaluža!
20:45 Druhá třetina začíná v režii pardubických, dobré bloky hostí však zabránili ohrožení branky.
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:59 V posledních vteřinách opět mohl skórovat Hurt, zabránil tomu pouze zákrok hostujícího obránce, který byl z mého pohledu daleko za hranicí pravidel. Vylučovat se nicméně nebude a do šaten jdeme za nerozhodného stavu.
19:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #37 Štěpán Švejda, asistoval #99 Jan Procházka (3:3)
19:12 A už to vidíme i na skóre, Švejdova střela ze střední vzdálenosti se štěstím propadla za Denemarka.
18:55 SKV se v druhé půli první třetiny dostalo do zápasu a je teď nebezpečnější.
17:17 Zvýšit náskok na druhé straně mohl Hurt, ale trestuhodně minul prázdnou bránu!
17:01 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #74 Daniel Gärtner.
17:01 Z nařízeného nájezdu Gartnerovi D. ujel balonek dozadu a pokračujeme dál.
15:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #14 Štěpán Čuda (3:2)
15:59 Důrazný Urbánek na brankovišti snižuje na rozdíl jediné branky!
14:35 Polis v obrovské šanci těsně mimo!
14:05 Další šance pardubické 3. formace, kluci zatím hrají skvělý zápas.
13:00 Po komerční přestávce se dostávají do hry i hráči SKV, Denemark teď předvedl dva důležité zákroky.
11:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #22 Jan Nezval (3:1)
11:20 A sokoli odskakují! Nezval skvěle vybídnul Drbu, který se na zadní tyči nemýlil!
10:53 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #3 Vojtěch Kaluža (2:1)
10:53 Už jsem chtěl říct, že se nic moc neděje, až Žáček skvěle zapracoval v předbrankovém prostoru a domácí vedou!
08:25 Hraje se dost nahoru - dolů, mírně aktivnější bych ale řekl, že jsou domácí. Drbovu střelu teď neštastně zblokoval clonící Bína.
06:49 Zajímavé pozice na obou stranách, opět bez gólů, je vidět, že oba týmy přijeli předvést mladým školákům to nejlepší co v nich je.
05:26 A pardubičtí stále v tlaku, výborné střídání 3. formace.
04:20 Obrovská šance domácích! Žabku Žáčka nedokázal Křinka usměrnit za Futschika ačkoliv byl sám na velkém brankovišti.
03:09 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #11 Přemek Pakosta bez asistence (1:1)
03:09 Rychlá odpověď domácích! Pakosta získal míček na středu a nechytatelně zavěsil do horního rohu branky!
02:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
02:23 Procházkovo nahození lehce protečoval Švejda mimo Denemarkův dosah a SKV se ujímá vedení!
01:22 Puchner skvěle odstavil Gartnera T. od míčku a založil útok domácích. Futschik opět pozorný.
00:15 Hned v úvodu jsme viděli šance na obou stranách, jak Polis, tak Horák si vylámali zuby na brankářích.
00:00 Vážení diváci, vítejte u online přenosu ze sokolského derby konaném v útrobách zaplněné enteria arény v Pardubicích!