• 60 59:35
    9:4
    (Trojáček)

TJ Sokol Královské Vinohrady - BLACK ANGELS 9:4
branky: 16. Pavel Hájek, 20. Daniel Gärtner, 39. Daniel Keller, 43. Jan Procházka, 56. Ondřej Pužman, 57. Pavel Hájek, 58. Ivan Pergler, 59. Daniel Keller, 60. Ondřej Pužman - 8. Martin Obuškevič, 15. Martin Obuškevič, 40. Radek Hanák, 59. Daniel Ludvík; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Jiří Kropáček; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Mikuláš Futschik 14 - Marek Netopilík 17; po třetinách: 2:2, 1:1, 6:1
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:59 Domácí střídačka zvedá ruce nad hlavu. Vinohrady poráží Black Angels vysoko 9:4.
59:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 9:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #15 Lukáš Trojáček (9:4)
58:54 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 8:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #32 Pavel Hájek (8:4)
58:11 GÓL BLACK ANGELS! 7:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #55 Jakub Hromada (7:4)
57:48 I po dvou obdržených golech to BA nevzdávají a pořád to zkouší bez golmana.
57:40 Dva rychlé goly a stav je 7:3, který neopovídá předchozím dvoum třetinám.
57:35 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #25 Ondřej Pužman (7:3)
56:53 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 6:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #13 Jiří Procházka (6:3)
55:41 Golman hostí opouští branku a BA hrají v šesti.
55:19 Timeout BLACK ANGELS
55:19 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 5:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #25 Ondřej Pužman, asistoval #84 Ivan Pergler (5:3)
55:19 Pět minut před konecem domácí zvyšují na 5:3.
52:19 Hájek se chytá za hlavu, přestřelil úplně prázdnou bránu.
51:05 Hra je přerušovaná drobnými fauly.
49:31 BA svoji přesilovku nevyužili a v zápase ztrácí jednu branku.
48:43 Ludvík střelou ze shora mijí bránu a BA přicházejí o balonek a tím o cenné minuty z přesilovky.
48:01 Zbytečné vyloučení Čudy, po pískutí postrčil hráče z BA.
47:22 Vyloučen hráč #14 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
45:49 Procházka nezachytil nahrávku a Hromada sám na bránu. Chtěl překvapit domácího golmana zpoza brány, ale ten se nenechal nachytat.
42:39 Renčín měl před sebou úplně odkrytou bránu, ale když chtěl vystřelit balonek poskočil, než zpracoval, stihl se vrátit domácí obránce.
42:12 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #99 Jan Procházka, asistoval #32 Pavel Hájek (4:3)
41:30 Balonek teď spíše lítá vzduchem než po zemi.
40:41 V úvodu třetiny BA na balonku.
40:01 V této třetině půjde o vše, po dvou třtinách je stav 3:3
59:49 I tato třetina končí nerozhodným stavem a to 3:3.
40:00 Střely ve 2. části: 6:7
39:04 Domácím vedení dlouho nevydrželo, necelou minutu poté střílí Hanák gól na 3:3.
39:03 GÓL BLACK ANGELS! 3:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #93 Radek Hanák, asistoval #14 Martin Obuškevič (3:3)
38:49 A 13 vteřin před koncem vyloučení domácí využívají přesilovou hru a zvyšují na 3:2.
38:48 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 3:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #99 Jan Procházka (3:2)
37:25 První početní výhodu 5 na 4 si zahrají domácí.
37:02 Pokárání od rozhodčích nepomohlo, za hrubost si jde sednout Renčín.
37:01 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
36:10 Rozhodčí teď pozastavují hru a volají si hráče k sobě, aby trochu uklidnili průběh utkání.
35:33 Oba týmy jsou v plném počtu.
33:40 Emoce na obou stranách pracují, je tu další trdí souboj, který končí jen standratní situací.
33:33 Vyloučen hráč #29 Vladimír Bačinský družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost
33:33 Vyloučen hráč #84 Ivan Pergler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost
32:59 Další zajímavá standarní situace z malého brankovistě pro BA.
32:09 Ze standartní situace po střele od Hanáka zvoní za Futschikem tyčka.
29:37 Gatner to zkoušel jednoruč bekhendem, ale mimo.
28:25 Ryhlá střela Procházky od mantinelu, ale Netopilík ramenem vyráží.
26:32 Dlouhá nahrávka na Krahulce, ale v rohu o balonek přišel.
25:19 Stuchlík zachytil nahrávku na středu a posouvá na Perglera.
21:11 Skvělý obraný zázrok Perglera, který zachtil nahrávku do prázdné.
20:01 Ve druhé třetiny se jede od znova.
20:00 Střely v 1. části: 8:3
19:59 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #74 Daniel Gärtner, asistoval #30 Matěj Horák (2:2)
19:59 Po shlédnutí videa rozhočí branku uznávají. Do šaten se jde za vyrovnaného stavu 2:2.
19:59 Dramaticý konec první třetiny. Domácí vstřeli branku se sirénou a rozhočí si vyžádali video záznam.
19:31 Plíhal sám na středu, ale tuhle střelu Nepilík viděl a chytá.
18:29 Vinohrady se dostali na balonek, kombinují, ale zakonční bylo nepřesné. Rozehrávají hosté.
17:20 Black Angels nikam nepospíchají v klidu si nahravají na vlastní polovině.
15:10 Pět minut před koncem první třetiny domácí snižují na 1:2. Snížení zařídil Hájek, který od mantinelu vystřelil na bližší.
15:09 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (1:2)
14:03 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #14 Martin Obuškevič, asistoval #18 Vilém Doležal (0:2)
14:03 I o druhou branku se postarala stejná dvojice jako o tu první Obuškevič a Doležal.
10:41 Gatner se vytočil do středu, ale trefil blok, tak Vinohrady zůstanou na míčku.
09:30 Po Plíhalově dlouhé nahrávce Pergler trefuje pouze břevno.
08:56 Výběh Procházky končí za mantinely.
07:20 První branku si připisují hosté, kdy ze standartní situace se prosadíl Obuškevič.
07:14 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
06:50 Pegler proběhl hřiště a nahravál do dobré šance Pužmanovi, ale v poslední chvíli balonek skočil a preskočil Pužmanovi čepel.
05:44 Dlouhý nához od Novotného končí v bloku domácích.
03:37 Fryš zakončuje pouze do boční síťky.
01:36 Ostrý souboj Gatnera a Obuškeviče, oba končí za mantinelem.
00:21 Ale Vinohrady hned v tlaku od Renčína, který napadá.
00:01 Úvodní vhazování pro Vinohrady
00:00 Dobrý páteční večer, vítáme Vás u posledního domácího utkání tohoto roku. Domací celek Sokol Královské Vinohrady nastoupí proti Black Angels, které jsou v tabulce dvě příčky pod nimi.