57
  • 57 56:53
    Liberec

FBC Liberec - ESA logistika Tatran Střešovice 4:8
branky: 4. Vojtěch Wiener, 34. Jakub Mádlo, 38. Filip Smutný, 42. Filip Smutný - 14. Tomáš Hanák, 18. Milan Meliš, 21. Matěj Havlas, 29. Marek Beneš, 30. Adam Kučera, 47. Marek Beneš, 48. Jonáš Kreysa, 54. Marek Beneš; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 362; zásahy brankářů: Petr Chlad 26 - Daniel Körber 22; po třetinách: 1:2, 2:3, 1:3
60:00 Střely celkem: Liberec - 26 , Tatran - 34
60:00 Nejlepěí hráči dnešního zápasu: Liberec - Filip Smutný , Tatran - Marek Beneš
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:10 Probíhá poslední minuta dneěního zápasu.
58:10 Liberec to zkouší s šesti hráči v poli.
56:53 Timeout FBC Liberec
56:53 Liberec to zkouší s šesti hráči v poli.
53:04 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #37 Matěj Havlas (4:8)
53:04 Beneš střelou pod víku využívá přesilovou hru.
51:53 Vyloučen hráč #7 Jakub Kárník družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
51:53 Tatran si zahraje další přesilovou hru.
51:09 Tatran vstřelil branku, kterou rozhodčí přezkoumávali u videa a následně branku neuznaly.
49:20 Beneš se snažil lobem překonat Chlada, ale bránu netrefil.
47:01 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:7
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #37 Matěj Havlas (4:7)
47:01 Tatran využil přečíslení dva na jednoho a Kreysa trefuje prázdnou bránu.
46:32 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #88 Martin Šindelář (4:6)
46:32 Tatran rychle využívá svoji přesilovou hru a odskakuje na rozdíl dvou branek.
46:18 Vyloučen hráč #71 Lukáš Dolejš družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
44:15 Wiener sice branku vstřelil, ale rozhodčí ihned upažují a branku neuznávají za hru vysokou holí.
43:30 Janeček zkoušel překonat Körbera, ale neúspěšně.
41:14 GÓL FBC Liberec! 4:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #94 Jakub Faksa (4:5)
41:14 Liberec využívá přesilovou hru, Smutný se opět prosazuje střelou tahem.
40:01 Liberec vyhrál buly a začíná svoji přesilovou hru.
40:00 Střely ve 2. části: 9:10
39:52 Vyloučen hráč #25 Pavel Sládeček družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
39:52 Na konci druhé třetiny Kopecký vybojoval přesilovou hru pro svůj tým.
39:30 janeček při nahrávce zlomil hůl.
39:20 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:52 Ani Liberec a vzápětí Taatran nedokázali proměnit své akce.
37:15 GÓL FBC Liberec! 3:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #7 Jakub Kárník (3:5)
37:15 Smutného střela tahen končí v zadní části brány.
35:58 Lehké ošetření Valeše na hřišti a může se opět hrát.
35:30 Liberec neproměnil volný úder z velkého brnkoviště.
35:00 Dnešní zápas navštívilo 362 diváků.
33:25 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #9 Radek Valeš (2:5)
33:25 Valešovu střelu dorazil Mádlo.
29:21 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #11 Adam Kučera bez asistence (1:5)
29:21 Tatran během půl minuty odskakuje o dvě branky.
28:55 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #17 Jakub Boček (1:4)
28:50 Tatran hraje v plném počtu.
28:34 Kopeckého střela od mantinelu neměla ty správné parametry na to, aby skončila v bráně.
27:37 Faksa jen těsně minul branku.
26:50 Vyloučen hráč #17 Jakub Boček družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
26:50 První přesilovou hru zápasu si zahraje Liberec.
26:45 Odložené vyloučení, výhoda pro Liberec.
26:28 Jedna akce střídá druhou.
23:10 Chlad se v bráně nenudí, líta ze strany na stranu.
21:45 Mádlo pouze do těla hostujícího brankáře.
20:14 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (1:3)
20:14 Rychlý vstup do třetiny předvedl Tatran.
20:00 Střely v 1. části: 8:16
19:55 Poslední akci třetiny si vzal na svědomí vzal Tatran.
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
17:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #35 Marek Beneš (1:2)
17:11 Brankou ze středu hřiště se prosazuje Meliš.
16:21 Beneš přešel přes Pařízka a zkoušel míček procpat na přední tyč, ale Chlad položil své tělo a míček nepustil za svá záda.
15:15 Chlad svým výhozem trefuje Čermáka na polovoně hřiště.
13:26 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #70 Milan Meliš (1:1)
13:26 Tatran se prosazuje po standardní situaci z rohu, kdy Melišovu střelu do brány doklepl Hanák.
12:10 Rozkovec zkoušel uspět kličkou na Körbera, ale ten se nedal a libereckého hráče vychytal.
11:48 Rozkovec se vydal sám napadat.
09:40 Meliš trefuje tyč.
08:00 Liberec nebyl daleko od druhé vstřelené branky, ale jeden z hostujících hráčů byl pohotový a míček odpinkl až za půlku hřiště.
07:25 Liberec napadá střešovickou rozehrávku.
06:40 Chlad vychytal Beneše.
03:53 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #94 Jakub Faksa (1:0)
03:53 A máme tady první branku utkání. Faksa si sebral míček z vypadlého souboje a hnal se k hostující bráně. Následně vystřelil a míček za záda Körbera doklepl Wiener.
02:00 Hra je ze začátku zápasu velmi opatrná.
00:01 Úvodní bule za námi a na míčku hostující Tatran.