4:6
    Marek VÁVRA
    ()

SOKOLI Pardubice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:6
branky: 8. Ondřej Machatý, 26. Radek Drba, 28. Vojtěch Král, 40. David Žáček - 7. David Horký, 19. Tom Ondrušek, 21. Tomáš Sýkora, 49. Tom Ondrušek, 55. Marek Vávra, 60. Marek Vávra; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 202; zásahy brankářů: Martin Haleš 25 - Karel Hodík 12; po třetinách: 1:2, 3:1, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 4:9
59:53 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra bez asistence (4:6)
59:53 Chodov pojišťuje své vítězství gólem do prázdné branky.
59:29 Timeout SOKOLI Pardubice
59:29 SOKOLI zkouší hru v šesti hráčích.
56:27 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost
54:44 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #21 Marek Vávra, asistoval #65 Jiří Bauer (4:5)
54:44 Vávra si chytře odskočil od obránce a po příhrávce od Bauera posílá Chodov do vedení.
53:43 Hodík teď skvěle na druhé straně proti střele Křinky!
52:25 Haleš teď neskutečně proti Ondruškovi! Závěr utkání bude ještě hodně zajímavý.
50:27 Kaluža leží po střetu s Vávrou za mantinelem. Snad to nebude nic vážného.
48:56 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #21 Marek Vávra (4:4)
48:56 A přesně 50 vteřin po minulém příspěvku Chodov vyrovnává. Ondrušek ze středu přesně trefil.
48:06 Chodovským se pomalu ale jistě krátí čas na vyrovnání. SOKOLI skvěle brání.
46:07 Další z mnoha zblokovaných střel pardubickými obránci.
44:13 Hurt teď dobře řešil situaci 2 na 1, ale Drba nezasunul za Hodíka.
43:25 Nejprve brejk na domácí straně a následně hned na druhé. No, bude to ještě velmi dlouhá třetina pro pardubické hráče.
42:21 Žáček je teď ošetřován po strážce s chodovským obráncem.
41:56 Haleš se teď sportovně přiznal, že tečoval míček, Chodov bude rozherávat z rohu.
40:44 Chodov vytáhl své postavení a je daleko aktivnější.
40:00 Střely ve 2. části: 6:6
39:40 GÓL SOKOLI Pardubice! 4:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #23 David Žáček, asistoval #71 Radek Drba (4:3)
39:40 Žáček posílá Pardubice do vedení!
38:17 Dnešní utkání sleduje skvělých 202 diváků. Děkujeme!
36:20 I přes početnou marodku v pardubickém dresu dnes hrají SOKOLI velmi dobře!
34:25 Martin Haleš je v brance domácích dnes velmi jistý. Žádný balónek z něj nevypadne a ty výhozy? Velký dobrý!
32:50 Pardubická střídačka teď vykřikla jako jeden muž a reklamovala hru vysokou holí, rozhodčí jsou jiného názoru.
30:01 Kovářík teď chytře zaměstnal Haleše střelou na přední tyč.
29:15 Hra se nyní opět trochu uklidnila a Chodov drží míček na svých čepelích.
28:06 SOKOLI jsou teď na koni. Brejk dva na jednoho vyřešil Hurt pouze střelou do tyče!
27:25 GÓL SOKOLI Pardubice! 3:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #96 Vojtěch Král, asistoval #22 Jan Nezval (3:3)
27:25 Krásná akce domácích a Vojta Král připisuje svou první branku v Superlize!
25:45 GÓL SOKOLI Pardubice! 2:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #71 Radek Drba, asistoval #48 Lukáš Prix (2:3)
25:45 Prixovu střelu na první tyč dokázal Hodík ještě vyrazit, avšak na Drbovu dorážku už byl krátký. SOKOLI snižuijí.
24:30 Nezval teď chyboval v obraně, Komárek nabídnutou příležitost nevyužil.
22:50 První formace chodovských teď skvěle uzavřela pardubické hráče na vlastní polovině, avšak žádné větši ohrožení nepřišlo.
20:43 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:3
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:3)
20:43 Chodov začal druhou třetinu skvěle. Nabídnutou přesilovou hru využil Tomáš Sýkora po přihrávce od Toma Ondruška.
20:00 Střely v 1. části: 6:15
19:30 Vyloučen hráč #99 Michal Puchner družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
18:47 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #9 Mikuláš Komárek (1:2)
18:47 Ondrušek vrací Chodovu zpět vedení.
17:14 Krásná akce Pardubic, Král netrefil.
16:30 SOKOLI hrají velmi zkušeně na míčku.
14:55 Brejk chodovských úspěšně vyřešil Haleš.
13:39 SOKOLI opět na míčku na vlastní polovině.
12:41 Drba se skvěle uvolnil a prověřil pozornost Hodíka. Ten předvedl skvělý zákrok!
10:31 Skvělý blok Šimáka!
09:30 SOKOLI teď dlouho rozehrávají na vlastní polovině a čekají na vhodnou příležitost k posunu vpřed.
07:20 GÓL SOKOLI Pardubice! 1:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #57 Ondřej Machatý, asistoval #55 Petr Křinka (1:1)
07:20 Machatý snižuje na 1:1! Po střele Křinky dorazil balónek za záda Hodíka.
06:27 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 0:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #65 Jiří Bauer (0:1)
06:27 Horký teď vymetl pavučiny v brance Martina Haleše.
05:58 V pardubické sestavě dnes nevidíme mnoho pardubických stálic. Z důvodu nemoci chybí Polis, Pakosta, Bína a Zajíček.
04:20 Haleš teď po svém špatném výhozu zachránil Pardubice od inkasování.
03:20 Další závar před brankou Chodova, Bauer využil svých dispozic a získal balónek pro hosty.
02:30 Vojtěch Král mohl nyní vstřelit svůj první superligový gól, avšak pouze promáchl po hezké přihrávce od Drby.
01:29 Postupný útok Pardubic byl teď přerušen faulem chodovských,
00:28 Krásná akce Chodova, Ondrušek netrefil balónek ze vzduchu přesně.
00:01 Úvodní bule pro tým domácích.