4:6
    Jakub KOLÍSKO
    ()

Předvýběr.CZ Florbal MB - ESA logistika Tatran Střešovice 4:6
branky: 8. Milan Tomašík, 9. Ronald Gašparík, 27. Michal Sládek, 48. Martin Tokoš - 17. Tomáš Hanák, 20. Jonáš Kreysa, 27. Tomáš Hanák, 47. Tomáš Hanák, 54. Marek Beneš, 60. Jakub Kolísko; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 545; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 11 - Tomáš Jurco 26; po třetinách: 2:2, 1:1, 1:3
60:00 Střely ve 3. části: 11:6
59:40 Tatran si na posledních pár vteřin ještě zahraje přesilovku.
59:35 Vyloučen hráč #79 Ronald Gašparík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za blokování florbalky
59:16 Timeout Předvýběr.CZ Florbal MB
59:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko bez asistence (4:6)
59:16 Jakub Kolísko upravuje skóre gólem do prázdné branky.
57:48 Suchánkův backhand vytáhl Jurco až na druhý pokus.
57:00 Gašparík napálil tyčku!
55:18 Bauer si počíhal na Bočka a s ledovým klidem ho vychytal.
54:18 Tokoš skončil na zemi a tak má Bolka standartní situaci ze zajímavé pozice na středu hřiště.
53:51 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:5
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (4:5)
53:51 Hosté jdou do vedení poté co se prosadil Havlas.
52:29 Zakonovovi zvoní tyčka!
51:39 Hru přerušuje komerční přestávka po které budou hrát na míčku hosté.
49:22 Ke konci zápasu se nám na hřišti poněkud přiostřuje.
48:21 Tokošova rána končí v bloku.
47:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #58 Filip Zakonov (4:4)
47:30 Tokoš vyskočil z trestné lavice a rázem srovnává skóre.
46:26 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (3:4)
46:26 Hosté se prosazují a na trestné lavici už zůstává jen Tokoš.
45:59 Trojice domácích zatím obrovský tlak zvládá.
45:14 Vyloučen hráč #77 Lukáš Punčochář družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
45:14 Vyloučen hráč #20 Martin Tokoš družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
45:14 Hosty čeká přesilová hra proti třem.
43:37 Hosté jsou ve svém obranném pásmu opravdu kompaktní a tak to domácí pětice nemá vůbec snadné.
42:12 Domácí na míčku hledají volné místo v obraně hostů.
40:38 Hosté hrají opět v plném počtu.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhráli domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
39:16 Bolka v přesilovce pálí o stošest.
38:36 Domácí si ke konci třetiny vyzkouší početní převahu.
38:35 Vyloučen hráč #37 Matěj Havlas družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
37:27 Havlas nabil Hanákovi ale jeho střela skočila v zámezí mantinelů.
35:07 I v takto vypjatém utkání se drží zásady fairplay a tak se Kreysa přiznal že balonek opravdu tečoval, rozhodčí ho tak po právu pochválil.
34:18 Sládek o kousek netrefil Jurcovu branku.
32:44 Po komerční přestávce se na míček dostali domácí a hned se snaží dostat do vedení.
30:38 Teď je na míčku více Bolka a daří se jí dostávat do zajímavých palebných pozic.
28:24 Nyní se hra přelévá z jedné stany na druhou. Oba celky předvádí že hráči jsou velice dobře fyzicky zdatní.
26:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #17 Jakub Bína (3:3)
26:48 Rychlá odpověď domácích v provedení Sládka.
26:13 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:3
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák bez asistence (2:3)
26:13 Hanák dokázal vsítit branku i přesto že byl po celou dobu ve výběhu na milimetry střežen Bestou.
25:14 Zataženou střelu Kreysy vyrazil Bauer maskou.
23:58 Gruber čistě obral Hanáka a svou rychlostí se dostal až do zakončení ale tento duel vyhrál Jurco.
22:08 Bauer se roztáhl a a hosté tak neměli kudy procpat míček za jeho záda.
20:38 Kreysova střela se otřela o břevno a skončila mimo hrací plochu.
20:01 Druhá třetina je tady a na jejím začátku si na míček sáhne celek domácích.
20:00 Střely v 1. části: 9:5
19:11 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:2)
19:11 Ještě před koncem třetiny hosté dotahují skóre, a tak když se nic zvláštního nestane tak se do šaten půjde za nerozhodného stavu.
17:31 Benešovi míček přeskočil florbalku a tak se více do hry dostanou hosté.
16:10 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #35 Marek Beneš (2:1)
16:10 A v přesilové hře snižuje stav utkání Tomáš Hanák.
15:51 Vyloučen hráč #58 Filip Zakonov družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
15:33 Hosté hezky kombinují na útočné polovině ale zatím nevystřelili.
14:20 Okolo Bauerovy branky byl teď celkem zmatek ale tato situace končí bez gólu.
13:00 Tatran se nyní tlačí do zakončení o něco více než Bolka.
11:04 Teď převzali otěže zápasu zase domácí.
09:34 Hosté jsou více na míčku, ale dobrý tlak domácích jim vůbec neprospívá..
08:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #43 Michal Sládek (2:0)
08:30 Další gól domácích protlačil za záda Jurca Ronald Gašparík.
07:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (1:0)
07:07 A v čase 7 minut a 7 sekund se prosazuje hráč s číslem 7 Milan Tomašík.
06:24 Tomašík teď přestřelil poloprázdnou branku.
05:21 Gašparík trefuje boční síťku!
03:50 Zakonov přišel o míček na půly hřiště a tak může tempo hry udávat Tatran.
02:14 Domácí byli teď delší dobu na balonku a dostali se až ke střele na Jurca.
00:55 Hosté se dostali na útočnou polovinu a odražený míček chytá Bauer.
00:01 Utkání právě začalo a úvodní buly vyhrál celek hostí.
00:00 Dobrý večer, vítám Vás u dnešního utkání Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a Předvýběrem.cz Florbal Mladá Boleslav.