• 60 59:51
    7:13
    (Kvasnica)

FB Hurrican Karlovy Vary - FbŠ Bohemians 7:13
branky: 14. Michal Strachota, 15. Adam Zahraj, 21. Daniel Péc, 29. Michal Klápa, 35. Marek Hozman, 37. Michal Klápa, 40. Marek Hozman - 4. Šimon Batkovič, 5. Matúš Gajdoš, 11. Tomáš Kvasnica, 15. Šimon Batkovič, 17. Jakub Buršík, 23. Matúš Gajdoš, 25. Patrik Šebek, 30. Ondřej Kawulok, 31. Matúš Gajdoš, 40. Vojtěch Bílek, 51. Jan Malič, 59. Jakub Buršík, 60. Ondřej Kawulok; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 4:2; využití: 1:2; diváků: 159; zásahy brankářů: Adam Draslar 26 - Daniel Műck 17; po třetinách: 2:5, 5:5, 0:3
60:00 Střely ve 3. části: 5:11
59:51 GÓL FbŠ Bohemians! 7:13
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (7:13)
58:51 Buršík střelou do prázdné defintivně ztvrdil výhru Bohemians.
58:50 GÓL FbŠ Bohemians! 7:12
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #34 Matúš Gajdoš (7:12)
57:30 Domácí v šesti.
56:57 Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
56:50 Tři minuty do konce a vypadá to, že o vítězi je rozhodnuto.
54:50 Péc pálí těsně mimo.
52:30 Hosté kontrolují míček a nepouští domácí do šance.
50:11 Malič dostal u tyče dostatek prostoru a také přihrávku od Jaroslava Petráka a nezbylo mu nic jiného než uklidit míček do branky.
50:10 GÓL FbŠ Bohemians! 7:11
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #77 Jaroslav Petrák (7:11)
49:38 Vyloučen hráč #23 Daniel Péc družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
49:04 Domácí tentokrát přesilovku nevyužili a málem inkasovali.
46:12 Vyloučen hráč #12 Karel Petrák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
45:36 Gajdoš teď zablokoval střelu svého spoluhráče Buršíka.
43:01 Domácí stáhli hru na dvě formace, zatím to efekt nepřineslo.
41:53 Za Draslarem zazvonilo břevno.
40:00 Střely ve 2. části: 14:12
39:42 Hozman po další pěkné kombinaci snižuje na 7:10. Vypadá to, že ještě bude v závěru o co hrát.
39:41 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 7:10
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #23 Daniel Péc (7:10)
39:16 GÓL FbŠ Bohemians! 6:10
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #12 Karel Petrák (6:10)
36:53 Klápa prostřelil míček pod padajícím Mückem a domácí znovu snižují.
36:51 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 6:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (6:9)
34:06 Hozman v pádu zamířil přesně k tyči.
34:05 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 5:9
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #5 Marek Hozman, asistoval #21 Lukáš Macháček (5:9)
32:38 Hozman sám před brankou neprostřelil Mücka.
30:33 Další hrubá chyba domácích a Gajdoš kompletuje hattrick.
30:32 GÓL FbŠ Bohemians! 4:9
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #77 Jaroslav Petrák (4:9)
29:06 Hosté se nenechali vykolejit využitou hrou domácích a Kawulok bleskově odpovídá.
29:05 GÓL FbŠ Bohemians! 4:8
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #24 Vojtěch Bílek (4:8)
28:53 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 4:7
28:13 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Petrák družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za nesportovní chování
26:50 Střely Klápy se Strachotou Mück vyráží.
24:55 Zcela zapomenutý Šebek přidává další gól Bohemians.
24:54 GÓL FbŠ Bohemians! 3:7
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #34 Matúš Gajdoš (3:7)
23:27 Švarc teď zablokoval střelu Kawuloka z výběhu.
22:27 Rychlý brejk hostů končí střelou Gajdoše do prázdné branky.
22:26 GÓL FbŠ Bohemians! 3:6
20:28 Rosa ještě vybojoval míček se kterým už vyráželi Bohemians do útoku a poté ho ještě předložil Pécovi, který snižuje na 3:5.
20:27 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 3:5
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #23 Daniel Péc, asistoval #24 Tomáš Rosa (3:5)
20:00 Střely v 1. části: 5:14
19:59 Domácí se ubránili dalšímu oslabení a do kabin se tak jde za stavu 2:5.
17:52 Vyloučen hráč #8 Matěj Korbel družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání
16:46 GÓL FbŠ Bohemians! 2:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #38 Jan Malič (2:5)
16:13 Hozman nejprve vypálil a ihned se k němu míček dostal znovu na což evidentně nebyl připraven a střílí vysoko nad.
15:25 Teď se nám s góly roztrhl pytel, po bombě Batkoviče dorazil míček za Mücka také Zahraj.
14:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 2:4
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj, asistoval #52 Jan Pícha (2:4)
14:15 GÓL FbŠ Bohemians! 1:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (1:4)
13:49 Nedáš dostaneš, Svatek nejprve zabránil skvělým zákrokem jistému gólu, z následného protiútoku našel Klápa Strachotu, který snižuje.
13:48 GÓL FB Hurrican Karlovy Vary! 1:3
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #44 Michal Klápa (1:3)
12:20 Skvělá přihrávka Mališe na Šebka, Draslar byl u tyčky včas.
10:20 Kvasnica si vyměnil míček párkrát s Buršíkem a poté vymetl šibenici domácí branky.
10:19 GÓL FbŠ Bohemians! 0:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #21 Jakub Buršík (0:3)
08:51 Vyloučen hráč #78 Michal Strachota družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování
08:20 Domácí se prvnímu oslabení ubránili.
07:30 Strachota mohl jít v oslabení do šance, šlápl však na míček.
06:11 Vyloučen hráč #52 Jan Pícha družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře
04:30 Parádní kombinace elitní lajny hostů, kde si míček vyměnili všichni hráči a Gajdoš měl již jednoduchou pozici a byť se Draslar velmi snažil, tak mu míček skončil za zády.
04:29 GÓL FbŠ Bohemians! 0:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #7 Patrik Šebek (0:2)
04:00 Batkovič trefil parádně ze vzduchu přihrávku Lukáše Trnky a hosté vedou.
03:59 GÓL FbŠ Bohemians! 0:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #97 Šimon Batkovič, asistoval #46 Lukáš Trnka (0:1)
03:43 Také Mück má první zákrok proti pokusu Hozmana.
03:11 Korbel měl dobrou pozici, míček však špatně trefil a ten tak skončil vysoko nad.
01:36 První těžký zákrok zapisuje Draslar.
00:01 První buly dnešního zápasu pro hosty.