• 59 58:45
    14:3
    (Petrák)

FbŠ Bohemians - FBC Liberec 14:3
branky: 5. Vojtěch Bílek, 8. Patrik Šebek, 8. Ondřej Kawulok, 9. Matúš Gajdoš, 10. Ondřej Kawulok, 22. Ondřej Kawulok, 24. Karel Petrák, 27. Jaroslav Petrák, 44. Karel Petrák, 46. Jakub Buršík, 47. Šimon Hronek, 51. Jan Malič, 57. Tomáš Trnka, 59. Jakub Buršík - 3. Prokop Ferdan, 37. Jakub Kárník, 53. Jakub Faksa; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 134; zásahy brankářů: Daniel Műck 27 - Petr Chlad 10, Vojtěch Dufek 25; po třetinách: 5:1, 3:1, 6:1
60:00 Střely ve 3. části: 24:13
59:59 Zápas je za námi. Bohemka měla celou dobu zákrok pod kontrolou a postupně navyšovala svůj náskok.
59:21 Hronek se neprosazuje v jasné příležitosti. Dufek chytá maskou.
58:51 Využitá přesilová hra a Buršík zvyšuje náskok domácích.
58:45 GÓL FbŠ Bohemians! 14:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #21 Jakub Buršík, asistoval #77 Jaroslav Petrák (14:3)
57:29 Vyloučen hráč #61 Jan Šoltys družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
56:51 Krásná kombinace Virgy a skórujícího Trnky a domácí opět vedou o deset branek.
56:40 GÓL FbŠ Bohemians! 13:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #64 Tomáš Trnka, asistoval #87 Samuel Virga (13:3)
54:59 Šebek zkoušel překvapit Dufka, ale přestřeluje.
54:44 Smutný  v šanci, ale Mück chytá maskou.
52:12 GÓL FBC Liberec! 12:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #5 Jakub Kopecký (12:3)
50:46 Malič z dálky a navyšuje vedení domácích již na deset branek.
50:44 GÓL FbŠ Bohemians! 12:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #38 Jan Malič, asistoval #7 Patrik Šebek (12:2)
47:01 Mück si připisuje hezký zákrok po své chybě při výhozu.
46:26 GÓL FbŠ Bohemians! 11:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #29 Šimon Hronek, asistoval #87 Samuel Virga (11:2)
45:01 Brejk domácích a Buršík se prosazuje střelou na bližší tyčku.
45:00 GÓL FbŠ Bohemians! 10:2
43:13 Další pěkná branka domácích. Petrák skóruje devátou branku domácích.
43:05 GÓL FbŠ Bohemians! 9:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #18 Jan Řehoř (9:2)
42:11 Ostrý zákrok Virgy na Faksu, ale rozhodčí nevylučují.
41:14 Hra přerušena pro drobné ošetření jednoho z hostujících obránců.
40:00 Střely ve 2. části: 12:6
39:50 Vyloučen hráč #5 Jakub Kopecký družstva FBC Liberec na 2 minuty za opakované přestupky
39:21 Nejprve šance hostí a následně faul Kopeckého.
36:57 Video neprokázalo faul a domácí jsou vyloučení za zdržování hry.
36:30 Vyloučen hráč #97 Šimon Batkovič družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za zdržování hry
36:07 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #7 Jakub Kárník, asistoval #27 Filip Smutný (8:2)
34:23 Několik ztrát domácích znameno nebezpečné brejky pro hosty.
31:19 Hezký zákrok Dufka proti Petrákovi.
30:28 Střela Kawuloka zablokována.
27:49 Další branka domácích už vyhání Chlada z branky. Domácí zatím těží z velmi dobré koncovky.
26:42 GÓL FbŠ Bohemians! 8:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #34 Matúš Gajdoš (8:1)
26:42 Střídání brankáře. Nový brankář #19 Vojtěch Dufek družstva FBC Liberec
25:33 Malič teď zachytil míček směřující za Mücka a zabránil jasnému gólu.
24:01 Bomba Petráka končí za zády dnes bezmocného Chlada.
23:59 Timeout FBC Liberec
23:59 GÓL FbŠ Bohemians! 7:1
22:16 Ztráta v útočném rohu Bohemky a faul při napadání znamená míček pro hosty z Liberce.
21:36 Kombinace Kvasnici a Kawuloka končí další brankou domácích.
21:18 GÓL FbŠ Bohemians! 6:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (6:1)
20:00 Střely v 1. části: 13:11
18:53 V poslední minutě několik šancí hostí, ale skóre se nemění.
17:51 Virga v šanci, ale Chlad na svém místě.
15:01 První přesilová hra pro domácí a Ferdan v šanci.
14:14 Vyloučen hráč #87 Samuel Virga družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
12:46 Šance domácích, ale Šebek vychytán.
11:23 Ferdan svojí šanci neproměnil a tak domácí mají zápas zatím pod kontrolou.
10:01 Domácí přepnuli na vyšší stupeň a Kawulok dává opět do prázdné. Chlad si zatím na míček téměř nesáhl.
09:40 GÓL FbŠ Bohemians! 5:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #9 Matyáš Krebner (5:1)
08:17 GÓL FbŠ Bohemians! 4:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #7 Patrik Šebek (4:1)
08:01 Dva povedené okamžiky domácích a dva góly do odkryté branky.
07:55 GÓL FbŠ Bohemians! 3:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #12 Karel Petrák (3:1)
07:35 GÓL FbŠ Bohemians! 2:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (2:1)
07:13 Zatím se hraje spíše opatrněji a oba týmy pozvolna rozehrávají.
04:46 Je vyrovnáno, Bílek se prosazuje po přiťuknutí Kawuloka.
04:45 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #24 Vojtěch Bílek, asistoval #11 Ondřej Kawulok (1:1)
02:48 Nepovedené napadání domácích a Faksa na Ferdana a ten proměňuje.
02:36 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #94 Jakub Faksa (0:1)
02:11 První střela zápasu z hole hostí, ale Mück na svém místě a chytá.
00:54 První střelu druhé třetiny si připisuje Petrák.
00:01 První vhazování pro Liberec.
00:00 Dobrý den všem fanouškům toho nejlepšího florbalu. V dnešním zápase se v rámci 13. kola mezi sebou utkají domácí FbŠ Bohemians a hosté z Liberce. Pohled na tabulku slibuje vyrovnané utkání.