• 58 57:12
    11:12
    (Komárek)

BUTCHIS - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 11:12
branky: 4. Jakub Černý, 6. Marek Šmíd, 8. Štěpán Novák, 16. Petr Novotný, 19. Tomáš Vondruška, 23. Jakub Černý, 26. Šimon Pavlíček, 39. Matyáš Kalina, 39. Jakub Černý, 42. David Veleba, 49. Petr Novotný - 5. Antonín Votava, 15. Jiří Bauer, 17. Jiří Bauer, 17. Mikuláš Komárek, 27. Daniel Eremiáš, 31. Ondřej Vošta, 35. Marek Šmíd, 37. Jiří Bauer, 45. Jiří Bauer, 57. David Horký, 57. Tomáš Sýkora, 58. Ondřej Vošta; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 2:1 + Ondřej Vošta 4; využití: 3:2; diváků: 93; zásahy brankářů: David Rytych 12, Jan Hlinák 12 - Tadeáš Dittrich 5, Karel Hodík 20; po třetinách: 5:4, 4:4, 2:4
60:00 Střely ve 3. části: 6:9
57:12 Timeout BUTCHIS
57:12 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:12
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #9 Mikuláš Komárek (11:12)
56:46 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:11
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #26 Tomáš Sýkora, asistoval #83 Antonín Votava (11:11)
56:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 11:10
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #25 Tom Ondrušek (11:10)
55:27 Kalina blokuje útok hostí.
53:18 Votava míjí prázdnou bránu.
52:45 Chodov tlačí na domácí tým.
52:10 Hráči Butchisu hezky brání útoky hostí.
50:50 Je to boj muž proti muži, mantinely lítají.
48:06 GÓL BUTCHIS! 11:9
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #99 Jakub Černý (11:9)
47:32 Vyloučen hráč #9 Mikuláš Komárek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání
46:20 Dnešní utkání se hraje velmi tvrdě.
45:10 Butchis kontrolují hru.
44:30 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 10:9
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #25 Tom Ondrušek (10:9)
44:03 Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za blokování florbalky
41:19 GÓL BUTCHIS! 10:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #3 David Veleba, asistoval #64 Jan Waldhauser (10:8)
40:00 Střely ve 2. části: 25:13
38:54 GÓL BUTCHIS! 9:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #21 Matyáš Kalina (9:8)
38:54 Domácí využili přesilovou hru formou dvou branek.
38:27 GÓL BUTCHIS! 8:8
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #21 Matyáš Kalina, asistoval #99 Jakub Černý (8:8)
38:20 Vyloučen hráč #14 Ondřej Vošta družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2+2 minuty za hrubost
36:38 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:8
35:17 Vyloučen hráč #64 Jan Waldhauser družstva BUTCHIS na 2 minuty za sekání
34:54 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:7
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd, asistoval #89 Vojtěch Klápa (7:7)
33:30 Situace mezi hráči se nám vyhrocuje.
33:20 Brankář domácích Jan Hlinák chytá střelu do vyšší části brány.
32:09 Štěpán Novák míjí branku ze středu hřiště.
30:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:6
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #14 Ondřej Vošta, asistoval #89 Vojtěch Klápa (7:6)
30:59 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jan Hlinák družstva BUTCHIS
30:13 Domácí nám ukazují skvělou obranu.
28:49 Brankář domácích likviduje jasnou šanci hostí.
27:59 Chodov vytváří na domácí velký tlak.
26:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:5
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #77 Daniel Eremiáš, asistoval #19 Radim Slunečko (7:5)
25:11 Hráč hostí Votava blokuje střelu domácích.
25:07 GÓL BUTCHIS! 7:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček bez asistence (7:4)
25:07 Střídání brankáře. Nový brankář #30 Karel Hodík družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV
22:45 GÓL BUTCHIS! 6:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý z trestného střílení (6:4)
22:45 Domácí hráč, Petr Novotný, se dostává do úniku.
22:40 Domácí golman chytá krásnou střelu hostí.
21:00 Chodov drží balon na útočné polovině.
20:00 Střely v 1. části: 5:14
18:02 GÓL BUTCHIS! 5:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #99 Jakub Černý (5:4)
18:02 Domácí odpovídají krásnou akcí a opět se dostávají do vedení.
16:50 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:4
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #9 Mikuláš Komárek, asistoval #93 David Horký (4:4)
16:50 Hosté velmi rychle vyrovnávají skoré.
16:04 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:3
15:47 GÓL BUTCHIS! 4:2
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #44 Petr Novotný, asistoval #13 Jan Novotný (4:2)
15:47 Bráchové Novotní nám ukázali jak hrát dva na jedna a krásně si přehodili brankáře.
14:15 Butchis předvádí krásné akce.
14:09 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:2
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #65 Jiří Bauer, asistoval #8 Marek Šmíd (3:2)
11:20 Agrese se strany hostí č. 93 na hráče domácích č. 3.
09:21 Ukázkový zákrok brankáře domácích.
08:05 Golman hostí  zneškodnil dvě střely do prázdné branky.
07:50 Hosté rychle odpovídají na branku domácích. Butchis se nenechává rozhodit a dává další dvě branky.
07:48 GÓL BUTCHIS! 3:1
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #21 Matyáš Kalina (3:1)
05:24 GÓL BUTCHIS! 2:1
Vlastní branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #8 Marek Šmíd (2:1)
04:59 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava bez asistence (1:1)
03:35 GÓL BUTCHIS! 1:0
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #99 Jakub Černý, asistoval #97 Štěpán Novák (1:0)
03:35 Domácí předvádí krásnou souhru a střílí do prázdné branky.
01:42 hosté mají rozehrávku na velkém brankovišti, střela hostí zblokována.
00:00 start zápasu.