10:5
    Martin TOKOŠ
    (Šebek)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FbŠ Bohemians 10:5
branky: 7. Milan Tomašík, 11. Jan Natov, 17. Michal Sládek, 23. Ronald Gašparík, 26. Jakub Bína, 46. Jiří Besta, 48. Filip Zakonov, 48. Adam Delong, 55. Michal Sládek, 59. Martin Tokoš - 9. Karel Petrák, 17. Matúš Gajdoš, 35. Patrik Šebek, 53. Tomáš Kvasnica, 56. Matyáš Krebner; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 593; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 13 - Tomáš Hyršl 14; po třetinách: 3:2, 2:1, 5:2
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
58:53 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:5
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #20 Martin Tokoš, asistoval #3 Daniel Šebek (10:5)
58:53 O desátý gól Bolky se postaral Martin Tokoš.
58:31 Vyloučen hráč #12 Patrik Suchánek družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
58:31 Boleslav si přesilovku moc neužila, následuje hra 4 na 4.
57:55 Vyloučen hráč #21 Jakub Buršík družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za vysoká florbalka
57:55 Sládek končí v péči zdravotníků a rozhodčí zkoumají zda nebyl spáchán přestupek na dvě minuty.
56:43 Hostům hra bez brankaře celkem vychází a tak v ní pokračují.
55:56 GÓL FbŠ Bohemians! 9:5
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #9 Matyáš Krebner, asistoval #7 Patrik Šebek (9:5)
54:07 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:4
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #79 Ronald Gašparík (9:4)
54:07 Hyršl stačil doklouzat do branky ale na Sládkovu střelu už byl krátký.
52:54 GÓL FbŠ Bohemians! 8:4
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #93 Tomáš Kvasnica, asistoval #7 Patrik Šebek (8:4)
52:54 Početní převaha se hostům vyplatila a tak je skóre staženo na čtyřbrankový náskok pro domácí.
52:33 Bohemians zkouší hru bez brankaře.
51:36 Domácí hledali skulinku mezi bránící čtveřicí ale nenašli a tak hosté oslabení přečkali.
49:36 Vyloučen hráč #87 Samuel Virga družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za sekání
48:48 Bauer tygřím skokem vychytal pokus hostů!
47:40 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #88 Jan Natov (8:3)
47:40 Bolka odskakuje už do pětibrankového odstupu.
47:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #12 Patrik Suchánek (7:3)
47:17 Suchánek naznačil střelu a potom přihrál Zakonovovi, ten už opravdu vystřelil a trefil se hezky nad rameno Hyršla.
46:08 Kawulok teď mířil asi o metr vedle Bauerovi svatyně.
45:45 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #72 Adam Delong (6:3)
45:45 Delong nahrál zadovkou Bestovi a ten se postaral o další gól domácích.
44:13 Domácí pětice si teď vyměňuje balonek na útočné půli.
42:32 Bína zůstal sám na mantinelu ale jeho střela pouze přeletěla Hyršlovu branku.
41:14 Bohemians se drží na míčku a hledají cestu až za Bauerova záda, to se jim zatím ale nedaří.
40:01 Tomašík vyhrál míček z buly pro svůj tým.
40:00 Střely ve 2. části: 4:4
38:19 Petrákova střela obkroužila Bauerovu branku a skončila za mantinelem. Zároveň s tím jsou domácí opět v plném počtu.
37:23 Krásná individuální akce Tokoše který ještě našel Zakonova, ten už se dostal jen ke střele do Hyršla.
36:25 Sitauce se vyřešila a tak následuje přesilovka pro hosty.
36:19 Vyloučen hráč #7 Milan Tomašík družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání
36:19 Rozhodčí si vyžádali přezkoumání situace, zda má být odsezen dvouminutový trest nebo nařízeno trestné střílení.
35:52 Rozhodčí mají zvedlou ruku a Bohemians jsou na míčku, bude následovat oslabení pro domácí celek.
35:00 Petrák pojal standartní sitaci poněkud freestylově, ale ani tento netradiční způsob mu ke vstřelení gólu nepomohl.
34:12 GÓL FbŠ Bohemians! 5:3
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #7 Patrik Šebek, asistoval #93 Tomáš Kvasnica (5:3)
34:12 Bohemians snižují stav utkání, o branku se postaral Šebek.
32:55 Vařechova střela končí mimo hrací plochu.
30:55 Domácí střídají na míčku a nové síly jsou na hřišti vidět, hned vzniklo pár nebezpečných situací.
29:20 Tomašík si narazil s Šebkem a vyslal nebezpečnou střelu ale Hyršl jeho pokus zneškodnil.
27:59 Buršík zkusil michigan ale míček mu sjel z čepele, kdyby mu to vyšlo byl by to výstavní freestylový kousek.
26:18 Buršík vystřelil od mantinelu a jeho projektil se otřel jak o Bauera tak o brankovou konstrukci.
25:00 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #43 Michal Sládek (5:2)
25:00 Sládek zpoza branky našel volného Bínu a ten se v zakončení nemýlil.
24:08 Domácí jsou na míčku a snaží se kombinovat na útočné polovině, hostující obrana jim to ale nedělá jednoduché.
22:28 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #17 Jakub Bína (4:2)
22:28 Bolka zvyšuje vedení a autorem gólu je Ronald Gašparík.
22:11 Hosté teď víc tlačí ale domácí obrana zatím náporu vzdoruje.
20:43 Hru přerušil Petrák který skončil na zemi ale je v pořádku takže utkání pokračuje.
20:01 Na úvodní buly byl silnější Buršík a jeho celek si tak zahraje na míčku.
20:00 Střely v 1. části: 10:5
19:29 Vařecha zlomil svou hůl a tak měli hosté šanci, gól ale nepřišel.
18:21 Bohemians se pustili do ofenzivi a budou v ní pokračovat i po hvizdu rozhodčích.
16:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #17 Jakub Bína (3:2)
16:59 Boleslav dlouho nečekala a bere si zpět vedení, Bína trefil Hyršla do masky a Sládek pouze doklepl míček do branky.
16:09 GÓL FbŠ Bohemians! 2:2
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #34 Matúš Gajdoš, asistoval #3 Vojtěch Zezulka (2:2)
16:09 Hosté se pár nahrávkami dostali až do zakončení a skóre je rázem srovnáno.
14:36 Boleslav teď kombinuje na vlastní polovině.
12:55 Natov vypíchl míček jednomu z obránců hostí a byl sám na Hyršla, ten ale třetí gól prozatím nepropustil.
11:58 Tomašík o malý kousek netrefil branku!
10:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #18 Jiří Besta (2:1)
10:14 Besta našel rozběhnutého Natova a ten vrací Boleslavi vedení.
08:55 GÓL FbŠ Bohemians! 1:1
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #12 Karel Petrák, asistoval #24 Vojtěch Bílek (1:1)
08:55 Na Petrákovu střelu z půlky byl Bauer krátký a tak se skóre srovnalo.
08:01 Bohemians okamžitě po obdrženém gólu přešli do ostřejšího útoku.
06:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #7 Milan Tomašík, asistoval #58 Filip Zakonov (1:0)
06:54 První gól zápasu si připisuje Tomašík který pověsil balon do šibenice.
05:14 Delong se na útočné polovině dostal k míčku ale jeho střela branku minula.
04:08 Besta vypustil na Hyršla bombu z půlky hřiště.
03:13 Hosté jsou sice na míčku ale tlak domácích jim rozehrávku znatelně komplikuje.
01:38 O první střelu se postaral Adam Delong ale Hyršl byl připraven.
00:37 Bohemka se zmocnila míčku a hned se hrne do útoku.
00:01 Zápas nám právě začal a úvodní buly jde na stranu domácích.
00:00 Vítám Vás u dnešního utkání Livesport Superligy mezi Předvýběr.CZ Florbal MB a FbŠ Bohemians, příjemnou zábavu.