• 60 59:46
    14:5
    (Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FBC Liberec 14:5
branky: 5. Rostislav Gattnar, 11. Lukáš Hájek, 13. Adam Palčinský, 15. Jan Šebesta, 18. Adam Palčinský, 20. Adam Palčinský, 31. Michal Pažák, 33. Martin Gattnar, 34. Lukáš Hájek, 35. Štěpán Kaleta, 40. Adam Šmíd, 52. Adam Šmíd, 59. Martin Gattnar, 60. Michal Pažák - 38. Patrik Rozkovec, 41. Vojtěch Janeček, 47. Prokop Ferdan, 53. Radek Valeš, 57. Jakub Faksa; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 2:2; využití: 2:1; diváků: 196; zásahy brankářů: Denis Jasiok 17 - Vojtěch Dufek 9, Petr Chlad 9; po třetinách: 6:0, 5:1, 3:4
60:00 ROZHOVORY PO UTKÁNÍ
60:00 Střely ve 3. části: 6:8
59:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 14:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #86 Marek Matejčík (14:5)
58:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 13:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #14 Lukáš Fukala (13:5)
58:47 Gattnar díky své rychlosti doběhl Fukalův výhoz a krásně backhandem zavěsil.
58:15 Jasiok vyráží střelu hostů.
56:22 GÓL FBC Liberec! 12:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #73 Vojtěch Wiener (12:5)
56:22 Hosté se nevzdávají a přidávají další branku.
54:38 Slončík dobře zblokoval liberecké šance.
52:17 GÓL FBC Liberec! 12:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #9 Radek Valeš, asistoval #10 Michal Fišera (12:4)
52:17 Hosté na branku Vítkovic velmi rychle odpovídají dalekonosnou střelou Valeše.
51:34 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 12:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #25 Matyáš Šindler (12:3)
50:55 Matejčík se po Zubkově nahrávce ocitl v šanci, bránu ale přestřelil.
49:38 Fukala zkoušel nahrát před bránou Gattnarovi, ale Chlad mu pokus překazil.
46:12 GÓL FBC Liberec! 11:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (11:3)
46:12 Liberci to tam začíná padat.
45:14 Vyloučen hráč #71 Adam Palčinský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
44:10 Fukala přestřeluje.
43:40 Hra stále nezvýšila tempo oproti předešlým třetinám.
42:20 Chlad vychytal Matejčíkův pokus.
40:48 GÓL FBC Liberec! 11:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #24 Marek Korych (11:2)
40:08 Rozhodčí si vzali výzvu a rozhodli, že gól, který Vítkovice vstřelili, neplatí.
40:01 Buly opět pro Liberec.
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:46 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 11:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #47 Šimon Hatala (11:1)
39:30 Faksa se zlobí.
37:19 GÓL FBC Liberec! 10:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #9 Radek Valeš (10:1)
37:19 A máme tady dnešní první branku Liberce, o kterou se postaral Patrik Rozkovec.
34:38 Vyloučen hráč #92 Štěpán Kaleta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
34:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 10:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #92 Štěpán Kaleta, asistoval #44 Lukáš Hájek (10:0)
33:48 Vyloučen hráč #23 Adam Stýblo družstva FBC Liberec na 2 minuty za zdržování hry
33:48 Liberec trenérskou výzvu prohrál, gól se ukázal jako opravdu platný, a proto si teď odsedí 2 minuty na trestné.
33:48 Liberec si požádal o trenérskou výzvu.
33:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 9:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #12 Martin Gattnar (9:0)
32:58 Kopecký střílí pouze do boční sítě.
32:17 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 8:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #18 Ondřej Sidunov (8:0)
30:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 7:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #27 Michal Pažák, asistoval #65 Adam Zubek (7:0)
28:41 Rozkovec nestihl doběhnout dlouhý výhoz Chlada.
26:33 Vítkovicím to dnes cinká, Gattnar M. také nastřeluje tyč.
26:00 Macháč to zkusil, nicméně Jasiok vyráží.
25:37 Tempo zápasu není moc vysoké.
24:20 Wienerova prudká střela končí pouze v rukou Jasioka.
23:25 Gattnar táhl na bránu, ale byl zastaven Valešem.
21:50 Hatala zlikvidoval šanci Smutného.
20:01 Buly pro Liberec.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Petr Chlad družstva FBC Liberec
20:00 Střely v 1. části: 15:6
19:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #86 Marek Matejčík (6:0)
18:30 Jasiok zkusil daleký výhoz na Gattnara, ale Liberecká obrana ho zachytila.
17:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #17 Jan Šebesta (5:0)
16:28 Hájek uklidnil hru.
14:28 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #17 Jan Šebesta, asistoval #86 Marek Matejčík (4:0)
13:41 Neuvěřitelná šance 2 na brankáře v podání Hájka a Fukaly... neproměňují.
12:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský z trestného střílení (3:0)
12:05 A máme tady nájezd Vítkovic!
10:47 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #44 Lukáš Hájek, asistoval #65 Adam Zubek (2:0)
09:49 Gattnar R. po dlouhé kombinaci přestřeluje.
09:07 Vyloučen hráč #55 Prokop Ferdan družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
08:10 Odložené vyloučení pro hosty...
07:15 Hájek nastřeluje tyč.
06:59 Liberec se stejně jako Vítkovice do žádného velkého pressu nepouští.
04:20 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #13 Rostislav Gattnar, asistoval #21 Adam Šmíd (1:0)
03:27 Liberec odpověděl taktéž velkou šancí, Jasiok ovšem také předvedl perfektní zákrok.
03:20 Zubek v obrovské šanci, ale Dufek předvedl výborný zákrok.
02:51 Vítkovice zatím nepressují.
02:29 Dufek vyráží Hájkovu střelu.
01:32 Šmíd na Šindlera, ale ten míček netrefil.
00:01 Úvodní buly pro Liberec.