• 60 59:59

Jakub ČERNÝ
    trest do konce utkání

BUTCHIS - BLACK ANGELS 4:6
branky: 32. Šimon Pavlíček, 33. Tomáš Vondruška, 51. Štěpán Novák, 53. Štěpán Novák - 8. Matouš Burian, 9. Vilém Doležal, 20. Jakub Hromada, 31. Daniel Ludvík, 37. Tomáš Čáslava, 42. Vilém Doležal; rozhodčí: Josef Monzer - Lukáš Procházka; vyloučení: 3 + Jakub Černý 4 + TDKU:0; využití: 0:2; diváků: 82; zásahy brankářů: Eduard Vladař 13 - Ondřej Matiášek 28; po třetinách: 0:3, 2:2, 2:1
60:00 Střely ve 3. části: 14:4
59:59 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS do konce utkání
59:59 Vyloučen hráč #99 Jakub Černý družstva BUTCHIS na 2+2 minuty za hrubost
59:58 na poslední 2 vteřiny zápasu si míří odpočinout domácí hráč s číslem 99 Jakub Černý, který po zhlédnutí video záznamu dostává červenou kartu
59:48 prázdnou bránu míjí domácí hráč
58:50 další krásnou střelu domácích chytá do svých rukou hostující brankář, který to dnes domácím nedává zadarmo
57:21 hostující vstřelují gól, domácí využívají video záznamu, jelikož se domnívají, že gól padl při faulu, to rozhodčí po zhlédnutí videa i potvrzují, a proto gól není platný
57:00 probíhají poslední 3 minuty do konce zápasu
56:10 další střela Štěpána Nováka tentokrát bohužel zblokována
55:01 domácí hrají opět v šesti
53:11 hostující hráč střílí, ale domácí brankař střelu bez problémů likviduje
52:29 GÓL BUTCHIS! 4:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #21 Matyáš Kalina (4:6)
52:29 Další branku, dnes již druhou si připisuje domácí hráč Štěpán Novák a snižuje skóre na 4:6
51:59 Butchis hrají v šesti
50:03 GÓL BUTCHIS! 3:6
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #97 Štěpán Novák, asistoval #99 Jakub Černý (3:6)
50:03 zřejmě si domácí rady od trenéra berou k srdci a dávají gól
49:50 Timeout BUTCHIS
49:50 domácí si berou Timeout, uvidíme, co jim trenér Jan Zahalka poradí a zda z toho jeho svěřenci budou těžit
48:38 další výborný zásah hostujícího golmana, na dnešní zápas se zřejmě dobře vyspal
47:40 Butchis na balónku, ztracejí balónek a do hry se opět dostávají hostující
44:42 krásná střela hráče domácích bohužel končí v rukou brankaře
44:11 Black Angels obstřelují bránu Butchisu ze všech stran
42:28 hostující brankář vyráží tvrdou střelu na tělo
41:04 GÓL BLACK ANGELS! 2:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #93 Radek Hanák (2:6)
36:28 GÓL BLACK ANGELS! 2:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #34 Tomáš Čáslava, asistoval #99 Jakub Renčín (2:5)
32:50 GÓL BUTCHIS! 2:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #14 Tomáš Vondruška, asistoval #97 Štěpán Novák (2:4)
32:35 další bravurní zákrok hostujícího brankaře
31:12 GÓL BUTCHIS! 1:4
Branku družstva BUTCHIS vstřelil #16 Šimon Pavlíček, asistoval #38 Antonín Šubrt (1:4)
30:27 GÓL BLACK ANGELS! 0:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #9 Marek Fryš (0:4)
29:59 Vyloučen hráč #44 Petr Novotný družstva BUTCHIS na 2 minuty za bránění ve hře
28:33 střelu domácích doprostřed brány, opět likviduje hostující brankář
26:13 výborná šance domácích, golman Blacků vyráží mimo branku
24:35 hra se opět přelévá ze strany na stranu
23:18 chybou domácího hráče se dostávají k balónku opět hostující hrači
22:38 výborný zásah domácího golmana
22:05 Střela domácího hráče zablokována, dorážka od staršího z bratrů Novotných končí nad brankou
21:09 další střela na branku od Blacků, kterou zablokovali domácí hráči
20:48 tyč od hostujícího hráče
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:05 GÓL BLACK ANGELS! 0:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #55 Jakub Hromada, asistoval #99 Jakub Renčín (0:3)
15:05 Butchis se dostává na půli hostujícího týmu, který však domácí tým nechce pustit k brance
08:50 Další výborný zákrok domácícho golmana Vladaře
08:25 Protiútok domácích, končí bohužel bez branky
08:05 GÓL BLACK ANGELS! 0:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #14 Martin Obuškevič (0:2)
07:33 GÓL BLACK ANGELS! 0:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #26 Daniel Ludvík (0:1)
07:02 Vyloučen hráč #4 Adam Drastich družstva BUTCHIS na 2 minuty za opakované přestupky
05:25 Hostující se kombinacemi dostávají na půli domácích, ty však skvěle brání
04:50 Dobrou akci Butchisu likviduje hostující brankař
04:30 Skvělý zákrok domácího golmana Vladaře
03:10 Black Angels převažuje na půli domácích, jekoliž dnes jde opravdu o hodně
02:09 Velká šance Butchisu, dobrý zákrok golmana hostí