60
  • 60 59:30
    Black Angels

FBC Liberec - BLACK ANGELS 7:6
branky: 3. Lukáš Dolejš, 11. Jakub Mádlo, 15. Lukáš Dolejš, 20. Matyáš Velc, 29. Jakub Kopecký, 45. Prokop Ferdan, 58. Filip Smutný - 24. Daniel Ludvík, 27. Jakub Renčín, 33. Jakub Renčín, 40. Jakub Renčín, 49. Matěj Boček, 56. Matouš Burian; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 512; zásahy brankářů: Petr Chlad 14 - Ondřej Matiášek 12, Daniel Körber 19; po třetinách: 4:0, 1:4, 2:2
60:00 Střely celkem: Liberec - 38 , Black Angels - 20
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Lukáš Dolejš , Black Angels - Jakub Renčín
60:00 Střely ve 3. části: 12:7
59:30 Timeout BLACK ANGELS
59:00 Jabloneckoou halou se nese Liberec - Liberec - Liberec.
57:45 Hosté to zkouší v šest.
57:17 GÓL FBC Liberec! 7:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #73 Vojtěch Wiener (7:6)
57:17 Liberec na potřetí dostal míček do brány.
56:44 Vyloučen hráč #99 Jakub Renčín družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za zvedání florbalky
56:44 Liberec má šanci se znovu dostat do vedení.
55:40 GÓL BLACK ANGELS! 6:6
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #17 Matouš Burian, asistoval #7 Matěj Boček (6:6)
55:40 A máme vyrovnáno! Burian se dokázal nejrychleji zorienrovat v brankovišti a míček dostává za brankovou čáru.
54:55 Zápas nahoru - dolu.
52:59 Šoltysova střela ze středu hřiště šla jak mimo bránu, tak i mimo hřiště.
50:59 Chlad vypinkl míček Hromadovi z hole.
49:55 Liberec na míčku se snaží udržet delší čas na polovině hostí.
48:06 GÓL BLACK ANGELS! 6:5
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #9 Marek Fryš (6:5)
48:06 Black Angels se opět dostali na dostřel jedné branky.
46:15 Pěkný výhoz přes celém hřiště předvedl hostující brankář, který do brejkové situace poslal jednoho ze svých spoluhráčů.
44:17 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #94 Jakub Faksa (6:4)
44:17 Máme tu další přezkoumání gólové situace u videa, i tentokrát branka platí.
43:25 Körber předvedl akrobatický zákrok.
42:32 Burian v dobré střelecké pozici selhal.
40:01 Třetí třetinu na míčku začínají hosté.
40:00 Střely ve 2. části: 9:9
39:17 GÓL BLACK ANGELS! 5:4
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #55 Jakub Hromada (5:4)
39:17 Renčín se ocitl na velkém brankovišti nikým nehlídán.
39:03 Časomíra začala ukazovat poslední minutu druhé třetiny.
38:18 Black Angels si bezproblému podařilo ubránit oslabení, Liberec žádnou gólovou situaci neměl.
36:17 Vyloučen hráč #55 Jakub Hromada družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za opakované přestupky
36:17 Domácí Liberec si taky v dnešním zápase vyzkouší přesilovou hru.
35:00 Dnešní zápas v netradičním prostředí navštívilo 512 diváků.
32:44 GÓL BLACK ANGELS! 5:3
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #17 Matouš Burian (5:3)
32:44 Renčín proměnuje početní výhodu, branku vstřeluje pod ruku domácího brankáře.
31:37 Vyloučen hráč #73 Vojtěch Wiener družstva FBC Liberec na 2 minuty za držení
31:37 Hosté se pokusí vylepšit si reputaci z první přesilové hry.
31:30 Odložené vyloučení, výhoda pro hosty.
28:06 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (5:2)
28:06 Kopeckého střela šla na vzdálenější tyč.
27:31 Chlad proti Burianovi uspěl.
26:02 GÓL BLACK ANGELS! 4:2
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín bez asistence (4:2)
26:02 Střela ze středu hřiště zapadla za Chladova záda.
23:21 GÓL BLACK ANGELS! 4:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #26 Daniel Ludvík, asistoval #86 Adam Bouček (4:1)
22:57 Rychlý protiútok Liberce, na jejímž konci střelu Faksi vyrazil Körber.
20:10 Hosté do druhé třetiny jdou s novým brankářem.
20:05 Bule druhé třetiny patřila hostům.
20:01 Do druhé třetiny se hosté rozhodli vyměnit brankáře.
20:00 Střídání brankáře. Nový brankář #15 Daniel Körber družstva BLACK ANGELS
20:00 Střely v 1. části: 17:4
19:59 GÓL FBC Liberec! 4:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #45 Matyáš Velc, asistoval #95 Filip Kučera (4:0)
19:59 Liberec sice vstřelil branku, ale její platnost museli rozhodčí potvrdit u videa, jelikož si nebyli jistí, jestli branka padla v řádné hrací době.
19:38 Další pěkný zákrok má na kontě Matiášek, tentokrát
19:05 Začala probíhat poslední minuta prvníá třetiny.
17:58 Pěkný zákrok hostujícího brankáře proti střele Faksi.
17:15 Liberec v klidu vystřídadl s míčkem na svýych hokejkách a pomalu zakládá útočnou akci.
14:21 GÓL FBC Liberec! 3:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #73 Vojtěch Wiener (3:0)
14:21 Důrazný Dolejš dokázal míček došťouchnout za brankovou čáru.
13:19 Tvrdá střela Kučery šla pouze do bloku.
12:25 Hromadova střela z výjezdu od mantinelu šla mimo hřiště.
10:56 GÓL FBC Liberec! 2:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #22 Patrik Rozkovec (2:0)
10:56 Do samostatného úniku se dostal Rozkovec, kterého podpořil z druhé vlny Mádlo, který je autorem druhé branky Liberce.
09:50 Black Angels točí míček kolem obranné čtveřice Liberce.
08:17 Vyloučen hráč #95 Filip Kučera družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře
08:17 První přesilovou hru v dnešním zápase si zahrají Black Angels.
07:15 Matiášek po Velcově střele ze středu lovil míček mezi nohami.
07:05 Bačinského střela šla mimo bránu i hřiště.
05:46 Matiášek vyrazil Ferdanovu střelu nohou.
04:24 Beriacovu střelu po krosové nahrávce Chlad dokázal rychlým přesunem vychytat.
02:43 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #55 Prokop Ferdan (1:0)
02:43 Volný úder z dobré pozice Liberec dokázal proměnit. Dolejšova střela šla po zemi a pod nohou Matiáška.
01:03 První akci zápasu si vytvořili Blaci, kteří šli dva na jednoho, ale nedokázali zakončit.
00:01 Úvodní bule za námi, míček má na svých hokejkách Liberec.