13:1
    Filip BERGMAN
    (Bína)

Předvýběr.CZ Florbal MB - BLACK ANGELS 13:1
branky: 2. Michal Sládek, 13. Jan Zoufalý, 28. Adam Delong, 29. Michal Sládek, 34. Jan Natov, 36. Jan Natov, 40. Adam Delong, 41. Jiří Besta, 44. Jan Natov, 45. Jakub Bína, 49. Adam Delong, 54. Daniel Šebek, 57. Filip Bergman - 3. Teodor Beriac; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 226; zásahy brankářů: Dominik Hanuš 19 - Daniel Körber 36; po třetinách: 2:1, 5:0, 6:0
60:00 VIDEOROZHOVORY: Ohlasy nejlepších hráčů utkání a trenérů obou týmů
60:00 Střely ve 3. části: 18:8
59:46 Hanuš se v poslední chvíli nenechal rozhodit a tak má na svém kontě pouze jednu obdrženou branku.
59:05 Körber si zapisuje další úspěšný zákrok, tentokrát proti Suchánkovi.
57:14 Fryš blokuje Vařechův pokus.
56:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 13:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman, asistoval #17 Jakub Bína (13:1)
56:17 Teď se role otočili a tak Bergman skóruje a Bína si připisuje asistenci.
55:02 Hosté se pustili do útoku, ale domácí obrana nápor ustála.
53:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 12:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #3 Daniel Šebek, asistoval #20 Martin Tokoš (12:1)
53:19 Po dlouhém obléhání hostující branky se domácí dočkali, o gól se postaral Šebek.
50:25 Tempo zápasu je i ke konci zápasu vražedné. Oba celky hrají moc pěkný florbal.
48:06 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 11:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #23 Jakub Vařecha (11:1)
48:06 Delong si stejně jako Natov připisuje hattrick.
46:34 Pěkný zákrok Hanuše!
44:32 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #17 Jakub Bína, asistoval #45 Filip Bergman (10:1)
44:32 Jakub Bína jako bývalý trenér Filipa Bergmana musí být spokojený s takovouto akcí svého bývalého svěřence a nynějšího spoluhráče. Opravdu krásná souhra.
43:43 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov bez asistence (9:1)
43:43 Natov na půlící čáře obral jednoho z hostí a poté si s přehledem připisuje hattrick.
42:16 Rozběhnutý Gašparík prověřil Körberovu pozornost.
40:30 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #18 Jiří Besta, asistoval #20 Martin Tokoš (8:1)
40:30 Besta zahájil třetí třetinu krásnou střelou která se pouze otřela o tyč Körberovy branky a rozvlnila síť.
40:01 Začala třetí třetina a na míčku je Boleslav.
40:00 Střely ve 2. části: 17:5
39:46 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:1
39:12 Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #7 Milan Tomašík.
39:12 Uvidíme nájezd pro Boleslav.
38:30 Hejda obral o míček Suchánka a poté vystřelil, ale pouze do mantinelu za brankou Hanuše.
37:16 Neklan zastavil domácí útok.
36:28 Körber zasahuje proti střele Grubera.
35:25 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #22 Dominik Beneš (6:1)
35:25 Podruhé v zápase se prosazuje domácí kapitán Jan Natov.
33:24 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #72 Adam Delong (5:1)
33:24 Delong připravil pro Natova opravdu snadnou situaci a ten se nemýlil.
31:48 Vyloučen hráč #9 Marek Fryš družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:48 Fryš zlehka řečeno zbořil sedmnáctiletého Bergmana, a tak si domácí zahrají přesilovou hru.
30:53 Teď si Körber na Sládka hezky počíhal a tak se skóre nemění.
29:58 Kozákův pokus z půlky skončil až za mantinelem.
28:12 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #88 Jan Natov (4:1)
28:12 Natov už zase řádí na hřišti, nádhernou přihrávkou našel Michala Sládka a ten si s Körberem bez problému poradil.
27:10 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #72 Adam Delong, asistoval #7 Milan Tomašík (3:1)
27:10 Tomašík našel rozběhnutého Delonga a ten skóruje!
26:22 Körber opět předvedl skvělý zákrok, tentokrát o gól připravil Tomašíka.
25:20 Natov se natváří moc hezky ale došel na střídačku a uvivíme zda se ještě do hry zapojí.
25:20 Domácí rozvíjeli útok ale na zemi v nehezké pozici leží Natov.
24:41 Hosté byli teď minutu pod velkým tlakem ale tuto situaci ustáli.
23:01 Bolka se z útočného rohu dostala až do obranného pásma.
21:37 Natov vystřelil, ale jeho pokus pouze projel brankovištěm a skončil v rohu.
20:32 Vařecha od mantinelu pálí pouze do boční síťky.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny jde na stranu domácích.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:46 V poslední minutě první třetiny se do hry nechtěně zapojil i jeden z rozhodčích.
18:58 Bergman zastavil rozvíjející se akci hostí, poté si udělal dva hráče a zastavil ho až Körber.
16:48 Další mimořádně hezká domácí akce po florbalové stránce která bohužel pro diváky opět neskončila gólem.
15:16 Gašparík se blýskl pěknou sólovou akcí, té chyběl už jen gól.
14:35 Hezká kombinace domácích kterou překazil až Körber.
13:41 Beneš dostal balonek na střed a z otočky minul branku pouze o velmi malý kousek.
13:12 Delong mířil vysoko.
12:23 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #27 Petr Koláčný (2:1)
12:23 Vytoužený gól fanoušků dává Jan Zoufalý!
11:07 Diváci v hale ženou obě mužstva kupředu a na hřišti je to vidět, všech deset hráčů chce ukázat hezký florbal.
09:41 Po Delongově nahrávce chybělo Vařechovi opravdu málo ke skórování.
08:24 Punčochář blokuje Hanákovu střelu.
07:11 Jiří Besta ve svém domácím debutu právě zastavil rychlý break hostí.
06:06 Hanuš v přesunu zabránil vstřelení gólu, bylo to opravdu nádherné.
04:43 Körber chytá Natovův pokus!
04:06 Blaci kombinují a hledají cestu ke druhému gólu.
03:13 Bergmanovi míček přeskočil hůl.
02:05 GÓL BLACK ANGELS! 1:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #5 Teodor Beriac, asistoval #99 Jakub Renčín (1:1)
02:05 Beriac pálí ze středu útočné poloviny a Hanušovi míček propadl.
01:02 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #43 Michal Sládek, asistoval #22 Dominik Beneš (1:0)
01:02 A po první minutě vidíme gól pro Boleslav o který se postaral Sládek.
00:47 Po úvodní buly proběhla výměna na balonku obou celků a Bolka poprvé střílí.
00:00 Pěkný podvečer z Městské sportovní haly v Mladé Boleslavi, dnes budeme svědky utkání mezi domácí Bolkou a hostujícími Black Angels.