9:1
    Marek MATOUŠEK
    (Vávra)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 9:1
branky: 5. Vojtěch Klápa, 10. David Horký, 13. Tom Ondrušek, 21. Antonín Votava, 27. Tom Ondrušek, 33. David Horký, 47. Vojtěch Klápa, 50. Tom Ondrušek, 60. Marek Matoušek - 20. Jakub Košarišťan; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 210; zásahy brankářů: Karel Hodík 9 - Jakub Strakoš 13; po třetinách: 3:1, 3:0, 3:0
60:00 Střely ve 3. části: 6:3
59:08 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 9:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #35 Marek Matoušek, asistoval #21 Marek Vávra (9:1)
59:08 Matoušek bezkonkurenčně prostřeluje Strakoše.
58:33 Ostrava jde opět do šesti a zkouší něco vymyslet.
57:56 Dufek trefuje tyčku.
57:01 Právě probíhají poslední tři minuty třetí třetiny.
55:46 Rozehrávka Chodova končí na florbalkách protivníka.
53:20 Ostrava hraje v šesti bez brankáře.
51:00 Pan rozhodčí nechtěně srazil golmana hostů a musel zasahovat i zdravotník. Ale nakonec vše dobře dopadlo.
49:52 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 8:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #30 Karel Hodík (8:1)
49:52 Ondrušek dává gól do prázdné branky.
48:40 Ostrava jde do pěti bez golmana.
48:33 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře
48:33 Po faulu Skřivánka bude chvíli hra 4 na 4.
47:47 Vyloučen hráč #50 Lukáš Pešat družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost
47:47 Zbytečný faul hostů a Chodov si zahraje přesilovku.
46:19 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 7:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #83 Antonín Votava (7:1)
46:19 Klápa chtěl původně poslat míček před branku, a tak vyslal vysoký lob, míček ale nikdo neviděl a nakonec skončil v brance.
44:46 Šmíd zablokoval střelu a nahrál míček dopředu na Skřivánka, který šel brejk, ale neúspěšně.
42:06 Chodov převažuje na míčku, ale v soubojích jsou týmy vyrovnané.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
39:29 Chodov skvěle bránil a dokonce měl i nějaké šance. Hosté tak přesilovku nevyužili.
39:01 Právě probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:29 Vyloučen hráč #93 David Horký družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za opakované přestupky
37:29 Ostrava si zahraje přesilovku.
36:51 Šmíd po tvrdém zákroku končí za mantinelem.
34:20 Votava se napřáhl, ale přuhrávka mu nesedla a míček vyskočil vysoko.
32:03 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 6:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #9 Mikuláš Komárek (6:1)
32:03 David Horký se opět prosazuje.
31:29 Chodov přečkal své oslabení.
29:29 Vyloučen hráč #29 Martin Skřivánek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zvedání florbalky
29:29 V čase 29:29 si jde sednout hráč s číslem 29. Tato šťastná náhoda stejných čísel ale pro domácí nevěstí nic dobrého.
28:16 Střelu Daniše zblokoval jeho spoluhráč.
26:41 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 5:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #89 Vojtěch Klápa (5:1)
26:41 Ondrušek dává svůj druhý gól tento zápas.
24:56 Kafka střílí pěknou střelu ze zášvihu, Strakoš ale vyráží nohou.
23:43 Hodík vychytal běžícího Bräuera.
21:30 Komárek střílí, ale vedle.
20:33 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 4:1
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #83 Antonín Votava, asistoval #65 Jiří Bauer (4:1)
20:33 Chodov si v první minutě vrátil svůj tří bodový náskok.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává tým domácích.
20:00 Střely v 1. části: 6:5
19:58 GÓL FBC ČPP Bystroň Group Ostrava! 3:1
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #61 Jakub Košarišťan, asistoval #7 Daniel Chatrný (3:1)
19:58 Dvě vteřiny do konce, ale Ostravě se ještě podařilo snížit ztrátu.
19:01 Právě probíhá poslední minuta první třetiny.
18:16 Hodík si pohlídal dorážku.
16:41 Šmíd blokuje nebezpečnou střelu na středu hřiště.
14:59 Rozehrávka Chodova končí za mantinelem.
12:36 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 3:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #25 Tom Ondrušek, asistoval #35 Marek Matoušek (3:0)
12:36 Matoušek našel Ondruška, a ten se trefuje.
12:23 Pobořil střílí backhandem ze vzduchu.
11:44 Chatrný přestřeluje branku.
09:34 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 2:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #93 David Horký, asistoval #21 Marek Vávra (2:0)
09:34 Horký si vybojoval míček a zvyšuje.
08:39 Ostrava se snaží probít k chodovské brance, ale zatím marně.
06:55 Chodov drží míček a vymýšlí akci.
04:51 GÓL FAT PIPE FLORBAL CHODOV! 1:0
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #89 Vojtěch Klápa, asistoval #25 Tom Ondrušek (1:0)
04:51 4 skvělé nahrávky a Klápa dostává svůj tým do vedení.
03:05 Ženy Chodova dnes Ostravu zdodaly se skóre 8:2. Uvidíme, jak si povedou muži.
01:50 Šubert střílí první střelu utkání.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrává hostů.
00:00 Vítáme vás na dnešním utkání 5.kola Livesport Superligy, kde se proti sobě utká FAT PIPE FLORBAL CHODOV a FBC ČPP Bystroň Group Ostrava.