8:10
    Marek KORYCH
    (Kopecký)

ESA logistika Tatran Střešovice - FBC Liberec 8:10
branky: 6. Vojtěch Kún, 12. Jonáš Kreysa, 35. Matěj Havlas, 46. David Šimek, 49. Matěj Havlas, 50. Matěj Havlas, 51. Milan Meliš, 53. David Šimek - 2. Jakub Faksa, 13. Jakub Faksa, 14. Filip Kučera, 14. Filip Smutný, 19. Jakub Faksa, 22. Jakub Faksa, 44. Patrik Rozkovec, 46. Jakub Kopecký, 47. Jakub Kopecký, 55. Marek Korych; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 172; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 14 - Petr Chlad 20; po třetinách: 2:5, 1:1, 5:4
60:01 Vypjaté utkání se spoustou zvratů Tatran v poslední třetině lehce dotáhnul, ale už nedokázal otočit. Děkuji vám za pozornost a v neděli se při dalším domácím utkání budu těšit opět napočtenou.
60:01 Celkový počet střel: Tatran 28 - Liberec 23
60:00 Střely ve 3. části: 11:8
59:59 Máme tu konec. Tatran kapituluje, Liberec si v tabulce polepší.
59:41 Meliš se snažil najít lepší střeleckou pozici, ale skončil povalený na mantinelu.
59:01 Chlad vysoko vykopnul nohy.
58:12 Smutný s pomocí teče trefil aut.
58:10 Na hřišti to jiskří.
57:49 Navrátivší Jurco připraven.
56:16 Daleko víc než v online zápisu je teď na mém papíru s časy úprků Jurca ze hřiště.
55:00 Na zápas si i přes svátek našlo cestu 172 diváků. Děkujeme za hlasitou podporu!
54:37 GÓL FBC Liberec! 8:10
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Jakub Kopecký (8:10)
54:37 Korych se toho nebál a dokázal trefit branku. 8:10 a přestřelka nám pokračuje.
52:33 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 8:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #77 Tomáš Hanák (8:9)
52:33 Šimek dotahuje v přesile na jednogólový rozdíl! To jsme tu dlouho neměli. 8:9.
51:30 Jurco se musel vracet, protože domácím propadl míček. Liberec zívající branku netrefil.
50:12 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 7:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #70 Milan Meliš, asistoval #88 Martin Šindelář (7:9)
50:12 Teď se nám brankostroj domácích nezastaví. Meliš zužitkovává hru v šesti a stahuje náskok Liberce na 7:9.
49:29 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 6:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #77 Tomáš Hanák (6:9)
49:29 Havlas završuje při hře v šesti hattrick. 6:9
48:52 Po zisku míčku na buly Jurco opět pádí na střídačku.
48:49 Timeout FBC Liberec
48:49 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:9
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #88 Martin Šindelář (5:9)
48:49 Havlas ve hře v šesti snižuje, Liberec si také vybírá timeout.
48:33 Hraje se nahoru dolů, oba týmy ztrácí míčky.
48:15 Jurco zpátky v kase.
47:05 Tatran to i tak dál zkouší v šesti.
46:42 GÓL FBC Liberec! 4:9
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký bez asistence (4:9)
46:42 Kopecký trefuje přes celé hřiště opuštěnou klec Tatranu. 4:8
45:46 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:8
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #23 David Šimek, asistoval #37 Matěj Havlas (4:8)
45:46 Tatran v šesti, Šimek využil situaci.
45:10 Ferdan na buly zlámal florbalku.
45:08 Timeout ESA logistika Tatran Střešovice
45:08 GÓL FBC Liberec! 3:8
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (3:8)
45:08 Kopecký rozvlnil síť za Jurcem, čímž donutil Tatran vybrat timeout.
44:27 Bitman z uctivé vzdálenosti odrazem trefil Jurca.
43:48 GÓL FBC Liberec! 3:7
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #66 Lukáš Macháč (3:7)
43:48 Rozkovec využil zaváhání Tatranu a navyšuje na 7:3 z pohledu Liberce.
43:40 Kún orazítkoval tyčku.
43:04 Rozkovec vysoko vytažený brání Vavrouškovi v sehrávce na Meliše.
42:32 Meliš trefil první blok před sebou, míček skončil na střídačce Liberce.
41:38 Liberec je zpět v plném počtu hráčů.
41:19 Šimek rozdunil betony Chlada.
40:44 Ferdan uzmul míček Benešovi a vyvezl jej na polovinu soupeře.
40:01 Poslední třetinu s nestandardním počtem hráčů na hřišti začali s míčkem po jeho doběhnutí hráči Tatranu.
40:00 Střely ve 2. části: 9:6
39:59 Závěr třetiny nám už nic dalšího nepřinesl, Tatran i Liberec si odnesli po gólu a do posledního dějství půjdeme za stavu 3:6.
39:44 Chlad si připisuje úspěšný zákrok hned z první střely v nerovnoměrném počtu hráčů na hřišti.
39:38 Vyloučen hráč #27 Filip Smutný družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
39:38 Sekery jsou dnes v kurzu, Smutný oslabuje Liberec.
39:14 Korych se s grimasou zmaru po nepovedené střele vrací na svoji polovinu.
39:02 Havlas zvedl svou střelu až moc.
38:24 Vavroušek se ještě stihl na poslední chvíli vrátit a vložit čepel do střely Liberce.
37:45 Kárník ze středu hřiště trefil gólmana Tatranu.
36:30 Po střele Ferdana ze rozezvonila konstrukce za Jurcem.
36:01 Jurco dohmátnul pro míček.
35:27 Šindelář nedokázal zvednout střelu nad položeného Chlada.
34:40 Jurco vykopnul nohy a překazil libereckým dorážku.
34:30 Boček neměl daleko ke snížení rozdílu.
34:04 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:6
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #37 Matěj Havlas, asistoval #35 Marek Beneš (3:6)
34:04 Domácí se přeci jen dočkali, Havlas proměňuje přesilovku.
33:47 Kárník těsně míjí delší tyčku branky.
33:02 A podobně jako v předešlé části, tým v oslabení je nastěhován na polovině soupeře a šetří vteřiny.
32:47 Vyloučen hráč #94 Jakub Faksa družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání
32:47 Faksa jde sedět za sekeru.
32:28 Šimek naskakuje zpět do hřiště, stále ještě do odloženého vyloučení na straně Liberce.
31:43 Odložené vyloučení, Jurco na střídačce.
31:30 Paradoxně jde domácím hra o něco lépe právě ve vlastním oslabení.
30:28 Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká florbalka
30:28 Šimek zvedl florbalku moc vysoko a opět máme tu čest mít ho poblíž stolku.
29:09 Tatran je opět v pěti.
28:12 Beneš vyvezl míček a zkusil střelu.
27:09 Vyloučen hráč #23 David Šimek družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání
27:09 Šimek sekerou přelomil svou florbalku a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou.
26:48 Chlad v základním postoji připraven.
25:59 Jurco z brejku chytá a vyhazuje dalekonosně na Šindeláře.
25:44 Kreysa mířil mimo branku.
24:56 Tatran se snaží dobývat libereckou tvrz, ale zatím neúspěšně.
23:02 Šimek z dorážky našel jenom gólmana.
22:06 Proti Kreysovi si vyjel Chlad.
21:25 GÓL FBC Liberec! 2:6
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #93 Vojtěch Janeček (2:6)
21:25 Faksa pokračuje v krasojízdě a do prázdné branky využívá přečíslení před Jurcem.
20:42 Kopecký trefil Jurca, kterému míček vyskočil z rukou.
20:01 Druhé buly do třetiny uzmuli míček na své čepele hráči Tatranu.
20:00 Střely v 1. části: 8:9
19:59 Jurco si ještě chytil míček, i když se Tatran snažil držet míček do posledních vteřin a zkusit dát ještě nějaký gól do šatny. Nepovedlo se, do dalšího dění jdeme za stavu 2:5.
18:19 GÓL FBC Liberec! 2:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa bez asistence (2:5)
18:19 Faksa kompletuje sólovkou svůj hattrick. 2:5 z pohledu Tatranu nevypadá vůbec dobře.
17:26 Kún sportovně vrací hostům míček, který byl předtím prošlápnut.
16:54 Jurco zablokoval střelu, následovala nedovolená hra libereckých.
16:22 Kreysa z první trefuje Chladovy kalhoty.
13:56 GÓL FBC Liberec! 2:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (2:4)
13:56 Domácí hráči si nejspíše vzali svátek, Liberec odskakuje do dvougólového vedení.
13:36 Chlad nohami napřed blokuje míček.
13:15 GÓL FBC Liberec! 2:3
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #95 Filip Kučera, asistoval #45 Matyáš Velc (2:3)
13:15 Nejspíše nepozornost stála Tatran další gól. Vedoucí gól Liberce má na starosti Kučera.
12:58 GÓL FBC Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #55 Prokop Ferdan (2:2)
12:58 Vedení Tatranu ale nechtěl Faksa nechat jen tak a má namířeno k hattricku. Zase jedeme "od nuly".
12:29 Beneš, dnes veden jako obránce v první formaci, splnil svou povinnost.
11:20 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #5 Adam Tlapák (2:1)
11:20 Kreysa se po oslavě gólu lehce pozapomněl s pobrankovou povinností, ale míček už je mezi fanoušky. Tatran dnes poprvé vede, 2:1.
09:48 Meliš nedokázal protlačit míček přes Bitmana.
08:50 Kún byl při sprintu už hodně z úhlu pro střelu, přesto to zkusil. Neúspěšně.
07:59 F. Kučera trefil nohy Jurca.
06:37 Havlas o několik čísel netrefuje zařízení.
05:49 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #66 Vojtěch Kún, asistoval #23 David Šimek (1:1)
05:49 Kún zavěsil za Chlada a vhodil soutěžní míček do obecenstva. Máme srovnáno 1:1.
05:43 Sládeček si vykoledoval nedovolený zákrok.
04:59 Šindelář si v situaci 2 na nikoho neporadil a trefil Chladovy boty.
04:06 Kárník v obraně Liberce schytal odraženou střelu Beneše.
03:08 Chlad si počkal na Benešovu ránu a míček lapá.
01:52 GÓL FBC Liberec! 0:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #73 Vojtěch Wiener (0:1)
01:52 Poslední jmenovaný se zorientoval v chumlu před Jurcovou brankou a zatloukl míček do sítě. Otevírá tak dnešní gólový účet, Liberec vede 1:0.
01:20 Faksa promáchnul.
01:03 Ferdan zamířil do hrudi Jurca.
00:51 Havlasova střela z otočky byla zblokována, míček doplachtil do autu.
00:14 Hanák bez kontroly zahodil míček za sebe do autu.
00:01 Úvodní buly vybojovali hosté.
00:00 Tatran se jako jediný český zástupce dostal do semifinále Champions Cupu. V domácí lize jim začátek ale příliš nevyšel, když ve dvou odehraných zápasech k rozhodnutí nestačila základní hrací doba, a tak se třemi body drží osmou příčku. Lodivoda Tatranu Zdeňka Skružného dnes čeká zajímavý souboj, vždyť na lavičce Liberce strávil část své kariéry. Hosté ze severu Čech mají po třech zápasech šest bodů a jen kvůli horšímu +/- stavu jsou na šesté příčce. Uvidíme, zda si domácí přenesli zápal z Champions Cupu do ligy, nebo zda Liberec potvrdí svou formu.
00:00 Nástupy a lineupy už jsou pomalu za námi, a mně tak nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Krásné svatováclavské odpoledne ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár okamžiků odehraje 4. kolo Livesport Superligy mezi Tatranem Střešovice a FBC Liberec. Zápas si můžete jako již tradičně užít přes placenou videoplatformu, nebo přímo s námi na hale, kde vás čekají i přestávkové soutěže.