60
  • 60 59:58
    Radek KRAJCIGR

FBC Liberec - FBC 4CLEAN Česká Lípa 8:5
branky: 11. Lukáš Dolejš, 20. Marek Korych, 28. Filip Smutný, 33. Marek Korych, 35. Jakub Mádlo, 55. Prokop Ferdan, 56. Vojtěch Wiener, 59. Filip Smutný - 12. Daniel Štěrba, 28. Štěpán Slaný, 38. Václav Vavruška, 47. Ladislav Pekárek, 58. Tomáš Pšenička; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; diváků: 462; zásahy brankářů: Petr Chlad 8 - Jan Dvořák 14; po třetinách: 2:1, 3:2, 3:2
60:00 Střely celkem: Liberec - 22 , Česká Lípa - 13
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Filip Smutný , Česká Lípa - Daniel Štěrba
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
59:58 Trestné střílení družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa neproměnil #77 Radek Krajcigr.
59:58 Kapitán hostí trefuje břevno brány.
59:58 Těsně před koncem zápasu hosté pojedou trestné střílení.
59:30 Posledních třicet vteřin dnešního zápasu.
58:45 Lípa to stále zkouší v šesti hráčích v poli.
58:27 GÓL FBC Liberec! 8:5
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #24 Marek Korych (8:5)
58:27 Smutný dorazil střelu Korycha.
57:55 Hosté to znovu zkouší bez brankáře.
57:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 7:5
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #92 Radim Křenek (7:5)
57:31 Lípě hra v šesti hráčích v poli vyšla.
56:55 Lípa hraje v šesti.
55:50 GÓL FBC Liberec! 7:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #73 Vojtěch Wiener, asistoval #55 Prokop Ferdan (7:4)
55:50 Dvořákovi Wienerova střela propadla pod rukou.
54:28 GÓL FBC Liberec! 6:4
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (6:4)
54:28 Ferdan z velkém brankovišti překonal brankáře Dvořáka.
52:44 Liberec pod tlakem.
51:30 Lípa má míček pod svojí kontrolou a snaží se srovnat zápasové skóre.
50:33 Krajcigr nedokázal projít přes Šoltyse.
46:19 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:4
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #77 Radek Krajcigr (5:4)
46:19 Pekárek snižuje na rozdíl jedné branky.
45:25 Liberec produkuje jednu střelu za druhou, ale žádnou z nich nejsou schopný proměnit branku.
43:48 Kopecký nebyl daleko od další vstřelené branky, ale hostující brankář se dokázal přesunout.
41:50 Ferdan se sažil přes půl hřiště najít osamoceného Rozkovce, ale jeden z hostí jeho nahrávku zmařil.
40:10 Třetí úvodní buli vyhrála Lípa, ale LIberec míček vybojoval a žene se do útoku.
40:00 Střely ve 2. části: 5:4
39:40 Vavruška šel sám na Chlada, který jeho pokus chytá nohama.
39:01 Časomíra v hale začala odpočítávat poslední minutu druhé třetiny.
37:46 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #50 Štěpán Slaný (5:3)
37:46 Dlouhý nához na Vavrušku, který stál přímo před Chladem a ten neměl šanci.
37:03 Lípa dokázala ohrozil libereckou bránu i v oslabení.
36:07 Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
36:03 Uvidíme třetí přesilovoou hru Liberce v dnešním utkání.
35:00 Dnešní dopolední zápas navštívilo 462 diváků.
34:12 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
34:12 GÓL FBC Liberec! 5:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (5:2)
34:12 Faksa navyšuje liberecké skóre, trefuje prázdnou bránu.
32:21 GÓL FBC Liberec! 4:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #27 Filip Smutný (4:2)
32:21 Střela Korycha propadla hostujícímu brankáři mezi nohama.
32:04 Liberec dokázal sebrat hostům míček, dostat se rychle do útoku, ale finální střelu hostují brankář dokázal vychytat.
31:01 Mádlo trefil Křenkovu nohu a míček vypadl ven ze hřiště.
30:34 Vyloučen hráč #74 Filip Šedivý družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za blokování florbalky
30:25 Další odložené vyloučení, přesilovou hru si zahraje Liberec.
29:26 Křenek zablokoval střelu Smutného.
27:42 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 3:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #50 Štěpán Slaný, asistoval #55 Jakub Jirsa (3:2)
27:42 Slaného střela ze středu hřistě zapadla za Chladova záda.
27:21 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (3:1)
27:21 Smutný se natáhl ke střele a trefuje se na na zadní tyč nad nohu Dvořáka.
26:20 Děti v hale vidí jednu akci za druhou, ale žádná znich neskončila brankou.
23:20 Chlad cvakl nohy k sobě a vychytal další českolipskou akci.
22:01 Míček se přelejvá z jedné strany na druhou
20:01 Na začátku druhé třetiny na míčku Lípa.
20:00 Střely v 1. části: 9:2
19:48 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Jakub Kopecký (2:1)
19:48 Kopeckého střelu dokázal Dvořák vyrazit nohou, ale už byl krátký na dorážku Korycha.
19:05 Začala poslední minuta první třetiny.
18:22 Vypadá to, že hosté si míček ponechají na svých hokejkách do konce třetiny.
17:14 Křemnkova střela po zemi Chladovu bránu neohrozila.
13:55 Wiener s Faksou nekokázali procpat míček za záda Dvořáka.
11:20 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 1:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #66 Daniel Štěrba, asistoval #77 Radek Krajcigr (1:1)
11:20 Lípa odpovídá rychle, dokázala proměnit akci dva na jednoho.
10:36 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #71 Lukáš Dolejš, asistoval #94 Jakub Faksa (1:0)
10:36 Svoji první superligovou branku vstřelil Dolejš, kterého před prázdnou bránou našel Faksa.
09:30 Rozkovec v šanci jeden na jednoho netrefuje branku.
09:12 Hosté si v polovině první třetiny vytvořili první vážnější šanci v zápase
07:02 Liberec udržuje Lípu na jejich polovině.
06:20 Kopeckého střela z výběhu d mantinelu šla vedle tyčky.
05:00 Lípa zvládla ubránit oslabení.
04:36 Pěkný blok Vavrušky proti střele Kopeckého.
03:49 Smutný pouze do masky Dvořáka.
02:58 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za opakované přestupky
02:10 Odloužené vyloučení, výhoda pro Liberec.
02:01 Ferdadan našel před bránou osamoceného FIšera a ten promáchnul.
00:01 Dnešní dopolední zápas začal a na míčku Lípa.