5:4
    Marek BENEŠ
    (Hanák)

ESA logistika Tatran Střešovice - TJ Sokol Královské Vinohrady 5:4p
branky: 12. Jonáš Kreysa, 15. Martin Šindelář, 35. Jakub Kolísko, 36. Tomáš Hanák, 65. Marek Beneš - 2. Pavel Hájek, 27. František Urbánek, 48. Ivan Pergler, 56. Ivan Pergler; rozhodčí: Jiří Šedivý - Radek Štengl; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 222; zásahy brankářů: Tomáš Jurco 15 - Mikuláš Futschik 38; po třetinách: 2:1, 2:1, 0:2, 1:0
65:01 Dramatický závěr utkání jsme tentokrát stihli rozseknout ještě v prodloužení, půl minutu před nájezdy se prosadil Hanák. Vinohrady si odnáší premiérový bod v sezóně, Tatran je oproti minulému zápasu tentokrát o jeden bod šťastnějším týmem. Příprava na Pohár mistrů pro Tatran byla, doufejme, více než důkladná. Děkuji vám za pozornost a u dalšího domácího utkání, což bude právě odveta Poháru mistrů, budu se těšit napočtenou.
65:00 Počet střel celkem: Tatran 43 - SKV 19
65:00 Počet střel v prodloužení: Tatran 5 - SKV 2
65:00 Střely v prodloužení: 1:2
64:30 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 5:4
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #35 Marek Beneš, asistoval #77 Tomáš Hanák (5:4)
64:30 Hanák hrdina prodloužení! Po souhře s Benešem ukončuje prodloužení 30 vteřin před nájezdovou loterií.
64:18 Havlasova žabička odskočila od Futschikovy nohy.
64:00 První přerušení nám vrací hru do třech proti třem.
63:33 Araks zlámal hůl.
63:00 Po návratu Procházky z trestné jeho střelu vytěsňuje ramenem Jurco.
62:35 Vinohrady se krůček po krůčku přibližují Jurcově brance.
62:01 Meliš téměř dohnaný D. Gärtnerem při chytání odstřeleného míčku na své polovině.
60:57 Vyloučen hráč #99 Jan Procházka družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za špatné střídání
60:57 Na straně Vinohrad se při střídání někdo zapomněl na hřišti, trest za špatné střídání odsedí kapitán Jan Procházka. Tato přesilovka je hraná systémem 4 na 3.
60:55 Futschik pozorný.
60:01 Extra time 3 na 3 zahajuje s míčkem SKV.
60:00 Počet střel ve třetí třetině: Tatran 7 - SKV 7
60:00 Střely ve 3. části: 9:6
59:59 Šedesát minut rozuzlení nepřineslo.
59:47 Beneš našel gólmana.
59:13 Meliš trefil tyčku.
58:53 Timeout ESA logistika Tatran Střešovice
58:53 Timeout vybírá i domácí lavička.
58:10 Týmy na hřišti se snaží urvat vedení a zároveň neudělat nějakou minelu.
56:35 Srovnání vlilo oběma kempům fanoušků síly do žil.
56:03 Tečovanou střelu Beneše boxuje do autu Futschik.
55:49 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #64 Zbyněk Stuchlík (4:4)
55:49 Pergler trefuje růžek branky za Jurcem a srovnává na 4:4.
54:50 Tenhle signál Tatranu absolutně nevyšel.
54:43 Jan Procházka ze své oblíbené pozice na polovině hřiště překvapil Jurca, který na poslední chvíli nastavil ruce do jeho střely.
54:17 Sekery a ramena v akci.
53:32 Mokro v brankovišti nám trochu natáhne hru.
52:58 Havlas plácnutým bekhendem nepřekonal Futschika.
52:28 Péc, postrčen jedním z pořádajících, se vrací do hry.
52:01 Futschik v zápřahu.
51:31 Kreysa ušetřil pár vteřin a ještě na sebe vztáhl faul.
51:14 Pergler promáchnul krosovku.
50:28 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
50:28 Vyloučen hráč #53 Daniel Péc družstva ESA logistika Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře
50:28 Už se nám tu jiskřilo dříve, ale až teď rozhodčí přistoupili k trestu. Péc na trestné, Vinohrady na půlminutové poradě.
50:00 Večerní cestu do haly si našlo 222 diváků, kteří byli slyšet. Díky za podporu!
48:48 Domácí hráči teď bohorovně ztrácí míčky, což by se jim v konečném součtu nemuselo vyplatit.
48:04 Osvětlovač v hale se na to už nemohl koukat a zhasnul. Už jsme ale opět vidět, takže můžeme pokračovat.
47:14 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #84 Ivan Pergler, asistoval #30 Matěj Horák (4:3)
47:14 Pergler si počkal a vychutnal si Jurca. 3:4 z pohledu Vinohrad a máme tu lehce drama.
46:29 Horák dostal míček na patku čepele, čímž nestáhnul náskok Tatranu.
45:47 Pužman v rozběhu trefuje Jurca do hrudi.
44:53 Šindelář nedokázal zakončit z první.
43:32 Tatran točí Vinohrady, Vinohrady točí Tatran.
40:28 Míček už stihl v rychlém sledu navštívit obě poloviny.
40:01 Poslední buly na začátku třetiny, poprvé pro Tatran.
40:00 Počet střel ve druhé třetině: Tatran 21 - SKV 7
40:00 Střely ve 2. části: 18:7
39:59 Podobně jako předešlou třetinu Tatran zakončuje poslední půlminutu s míčkem na holích, úspěšné zakončení se nekonalo. Tatran lehce odskočil do dvougólového vedení, uvidíme co nám přinese poslední dění regulérní hrací doby.
39:00 Fanoušci obou týmů podporují své borce do poslední minuty třetiny.
38:33 Obrana Vinohrad je kompaktní.
36:59 Ji. Procházka vyslal pozdrav do místa trestných židlí.
35:50 D. Gärtner prověřil pozornost Jurca.
35:13 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 4:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #37 Matěj Havlas (4:2)
35:13 Když už jednou ty krosy projdou, tak je to krása. Havlas přihrál přes velké brankoviště na Hanáka, který prázdnou branku jako svůj cíl využil. 4:2
34:45 Meliš trefil gólmana.
34:00 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 3:2
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #28 Jakub Kolísko, asistoval #66 Vojtěch Kún (3:2)
34:00 Kolísko zarazil míček mezi síť a zadní tyčku Futschikovy branky. Vrací tak Tatranu těsný náskok 3:2.
33:13 Svoboda z poloviny hřiště do rukavic Jurca.
32:46 Kreysa pohrdnul prázdnou branku a těsně trefuje zámezí.
31:50 Pergler v šanci, Jurco vykopává a míček následně sbírá obrana Tatranu.
31:27 Pužman v samostatném úniku na Jurca gtrefuje jeho hruď.
30:36 Ani krosovky Tatranu dnes úplně nesedí, viníka hledejme v přesnosti přihrávky.
29:50 Kučera si zakličkoval mezi žlutými kužely, aby zakončil do bloku.
29:02 Kreysa má vyhlídnuté místo, Futschik se ale vždy dokáže přesunout a ucpat všechny skuliny.
28:30 Kreysa nastřeluje blok.
27:40 Jurco teď vytláčel míček z boku branky sebou i brankou, následné vyvezení míčku skončilo opět ztrátou.
27:08 Hanák nedoklepnul poskakující míček v brankovišti.
26:22 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 2:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #67 Klāvs Araks (2:2)
26:22 Urbánek potrestal neefektivitu Tatranu v zakončení a opět máme srovnáno.
25:53 Gólman hostů v permanenci, teď úplně přesně nevěděl, kde mu skončil míček.
25:29 Šindelář trefuje hruď Futschika.
24:40 Rozdrobená hra kvůli autům z bloků.
24:13 Jurco couváním a odsunutím branky chytá míček ze vzduchu.
23:58 Plíhal si k míčku pomohl seknutím přes protihráčovi florbalku, míček pro domácí.
23:17 Tatran je ve druhé třetině o něco aktivnější na míčku, ale pořád vidíme časté ztráty a nepřesnosti.
21:54 Ji. Procházka před vlastní brankou zaváhal, ztrátu hasil Futschik.
21:13 Kreysa trefil Futschika.
20:17 Pozornost byla náležitě prověřena i u pořadatelského stolku, když nám tu mezi časomírou a zápisem prosvištěl míček až do zázemí.
20:01 Buly do druhé třetiny vyhrávají hráči SKV.
20:00 Počet střel v první třetině: Tatran 10 - SKV 3
20:00 Střely v 1. části: 10:4
19:59 Tatran si šetřil poslední vteřiny třetiny s míčkem na florbalkách a snažil se na poslední chvíli skórovat, ale nepodařilo se. Do šaten se tak odchází za stavu 2:1 pro Tatran, a popravdě zatím vidíme docela vyrovnané utkání. Uvidíme, jak tomu bude v dalších třetinách.
18:53 Mühlfait o pár centimetrů mimo tři tyče.
18:23 Jan Procházka z puntíku na půlce hřiště trefuje dlaně Jurca.
17:05 Brácha na bráchu, D. Gärtner se snažil vymotat za brankou Jurca a přihrát T. Gärtnerovi, kterému míček odskočil.
16:04 Málem jsme tu měli vyrovnání.
15:29 Hosté se divili, domácí přiznávají teč a opravují původní rozhodnutí rozhodčích.
14:36 D. Gärtner si v samostatném úniku nevyšlápl na Jurca, který si proti míčku lehce vyjel.
14:07 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 2:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #88 Martin Šindelář, asistoval #72 Šimon Vavroušek (2:1)
14:07 S vypětím všech sil Šindelář obloučkem překonává Futschika a Tatran dnes poprvé vede, konkrétně 2:1.
12:26 Domácí střídačka se hlasitě nesouhlasně ozývá k intenzitě hry.
11:16 GÓL ESA logistika Tatran Střešovice! 1:1
Branku družstva ESA logistika Tatran Střešovice vstřelil #8 Jonáš Kreysa, asistoval #72 Šimon Vavroušek (1:1)
11:16 Na několik dorážek se přeci jen mohou radovat i domácí. Kreysa srovnává stav utkání na 1:1.
09:31 Jurco podobný typ střely lapá do dlaní.
08:43 Šimek to zkusil z poloviny hřiště, Futschik chytá a v následném souboji hráčů na hřišti přichází o branku.
07:19 Střídačka hostů slaví každý úspěšný blok.
06:26 Hanák trefil Futschika v brankářském postoji.
05:39 Kolísko o pár čísel mimo.
04:57 Jan Procházka nastavil nohu a od kolene mu míček zamířil do autu.
04:19 Šindelář zkusil střelu, trefil roh hřiště.
03:30 Na bloky jsou zatím Vinohrady stoprocentní.
03:12 Míček mění majitele pozoruhodně rychle.
02:23 Tatran v šanci, míjí branku.
01:23 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #32 Pavel Hájek, asistoval #40 František Urbánek (0:1)
01:23 Jurco se snažil zmenšit úhel proti přečíslení, ale Hájkova střela našla cestu do branky. SKV vedou 1:0.
00:54 Havlas o kus minul nataženou ruku Futschika.
00:31 Jurco v zápřahu, ale jenom zajišťoval.
00:01 Úvodní buly dnešního zápasu zvládli lépe hosté.
00:00 Náběhy na plochu hotovy, lineupy již brzo, tedy mi nezbývá než vám popřát příjemnou zábavu.
00:00 Úvod sezóny Tatran zahájil na osmé příčce s jedním bodem po zaváhání s Bohemians, kdy druhý bod přiřkla soupeři nájezdová loterie. SKV jsou bez bodu třináctí jen o nižší počet vstřelených branek. Oba týmy si jistě začátek představovaly jinak, a tak se určitě můžeme těšit na napínavou honbu za body. Tatran je ke střílení gólů ještě více motivován projektem GóólNaDruhou, kdy díky daru od nejmenovaného dárce za každou vstřelenou branku v sezóně věnuje 1000 Kč na charitu, kterou vyberou fanoušci. Zatím je takto nachystáno 3000 Kč.
00:00 Krásný úterní večer ze Sportovního centra Řepy, kde se již za pár okamžiků dočkáme předehrávky druhého kola Livesport Superligy. Střetnou se domácí Tatran Střešovice a hosté TJ Sokol Královské Vinohrady, tedy nás opět čeká pražské derby. Zápas si můžete jako již tradičně užít buď přímo s námi v hale (s možností soutěže o lístky na Court Side seats na Pohár mistrů), nebo jako video přenos na placené platformě, či v textové formě zde.