(Palčinský)
  • 58 57:28
    Black Angels

1. SC TEMPISH Vítkovice - BLACK ANGELS 6:1
branky: 4. Lukáš Fukala, 7. Adam Zubek, 13. Ondřej Sidunov, 39. Adam Šmíd, 55. Lukáš Fukala, 58. Adam Šmíd - 55. Jakub Renčín; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 163; zásahy brankářů: Lukáš Souček 10 - Ondřej Matiášek 19; po třetinách: 3:0, 1:0, 2:1
60:00 Pozápasové rozhovory - 1. SC TEMPISH Vítkovice
60:00 Pozápasové rozhovory - BLACK ANGELS
60:00 Dnešní utkání je u konce,a já Vám děkuji za pozornost. Hezký sobotní večer všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:3
59:58 Skore nezměněno a myslím si, že tedy i final skore 6:1. Tedy plus 3.
58:18 Blaci opět v šesti.
58:00 Klasická volba v závěru utkání jít do šesti, avšak tento krok se velmi rychle Blackům vymstil.
57:45 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 6:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #21 Adam Šmíd, asistoval #71 Adam Palčinský (6:1)
57:28 Timeout BLACK ANGELS
57:03 Hanák v šanci, avšak přestřeluje.
57:00 Poslední tři minuty 3.třetiny.
56:10 Fukala v obrovské šanci, ale Matiášek vyráží.
54:32 Slibná vlaštovka Blacků, Kuba Renčín po nahrávce Daniela Ludvíka, oba tak kosmeticky upravují v závěru skore dnešního utkání.
54:31 GÓL BLACK ANGELS! 5:1
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #99 Jakub Renčín, asistoval #26 Daniel Ludvík (5:1)
54:09 Gymnastický kotoul Hájka a následná pátá branka, kdy autorem je mladý pan Fukala po asistenci Martina Gattnara.
54:05 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 5:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #12 Martin Gattnar (5:0)
52:50 Matejčíkova střela chycena Matiáškem, následně střela Gattnara, opět pod kontrolou Matiáška a dodatečná střela Hubálka taktéž, jak jsem již psala, Matiášek dnes drží Blacky od přídělu.
52:00 Palčinský na zemi s Fryšem.
51:20 Zatím je dnes na hřišti ze strany hostí vidět pouze lajna s Čáslavou.
48:50 Matejčík mohl zakončit, rozhodl se však nahrát na Gattnara, ale Hromada jeho nahrávku zachytil včas.
47:10 Matiášek drží svůj tým, nyní vychytal Palčinského.
46:50 Zubek vs. Matiášek - 0:1
45:15 Dalekonosná střela Kalety končí v zámezí.
44:18 Ludvík zpět na hřišti.
43:50 Matiášek tríčky s balonkem, nakonec ho zkrotil.
43:10 Fryš se jen tak odstavit nenechá.
42:26 Ludvík venku za sekání.
42:18 Vyloučen hráč #26 Daniel Ludvík družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za sekání
42:12 Signalizované vyloučení Blacku.
40:15 Třetí třetina je tu a jak jsem zmiňovala ve druhé třetině tempo, zatím nijak extra změna nenastala.
40:00 Střely ve 2. části: 6:5
39:00 Poslední minuta 2.třetiny.
38:08 Po vyhraném souboji s Burianem se Palčinský uvolnil a nahrál Šmídovi a ten navyšuje na 4:0.
38:07 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 4:0
38:00 Souboj Palčínského s Burianem, je jako souboj Davida a Goliáše.
37:40 Nyní Blaci ze své velké šanci uklidňují hru a jdou střídat.
36:44 Budějovická posila - Sirotek ve slibné šanci, ale Souček nekompromisně.
36:05 Ludvíkův beckhand, celkem nebezpečný, ale ani tak se skore nemění.
35:45 Šindler ze středu, ale Blaci srdnatě brání.
35:15 Zubkova střela končí v Baumanovi.
34:50 Menší výměna názorů mezi Čáslavou a Martinem Gattnarem.
33:45 Šebesta se prodral až před samotného Matiáška, ale ten svůj tý drží a vyráží maskou vysoko nad.
33:05 Boček ve slibné šanci, ale hra je tak rozlítaná, že človek si připadá jak na tenise.
31:53 Neklan zahozen.
31:27 Sidunov si poradil s Hanákem a vrhá se do breaku. Matiášek však v pozoru.
30:54 Hubálek v gymnastickém podání vytírá podlahu. Hra však plyne dál.
30:00 Bauman mohl protrhnout střeleckou smůlu Blacků, ale bohužel nahrávku od Tomáše Čáslavy poslal daleko za.
27:20 Renčínovu střelu tahem Souček chytá.
26:59 Dalekonosná střela Baumana končí za mantinelem.
25:07 V minulém utkání zahájil tým Vítkovic sezonu utkáním s nováčkem soutěže Butchisem, v tomto utkání padlo celkově 15 branek, z kterých mohlo mít divácké oko radost, přesto toto utkání nebylo nijak extra koukatelné. Dnešek sliboval naopak tvrdší utkání s porcí breaku od Black Angels. Zatím je však hra relativně nepřesná na obou stranách.
24:30 Šance Buriana a dorážka Bočka snížení nepřineslo, následnou střelu Souček s přehledem vyráží pravou rukou.
22:00 Hubálek ve slibné šanci, ale Matiášek maskou vyráží.
20:05 Zahájili jsme druhou třetinu a uvidíme, zda se nám to tempo zvedne, zůstane stejné či se sníží...
20:00 Střely v 1. části: 10:3
19:59 V přestávkovém programu se utkají děti z minipřípravky a přípravky.
19:00 Poslední minuta 1.třetiny.
18:00 Hanák s Obuškevičem rozehrávce, ale trefují blok.
17:30 Smolná tyčka Hájka a hra pokračuje.
17:29 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #44 Lukáš Hájek.
17:29 A máme zde trestné střílení, které jede Lukáš Hájek.
17:20 Renčín pohotovou střelou ze středu, bohužel pro něj, Součkovi přímo na střed výstroje.
15:20 Neklan obral Hájka o balon a Blaci si v klidu střídají.
14:00 Obuškevič z obrany nahazuje, ale Hanák balonek neusměrnil, přesto se Blaci tlačí do střel z více pozic.
12:50 Šmíd našel krásnou nahrávkou Zubka, ten však balonek netrefil ideálně a tutovka je pass
12:25 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 3:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #18 Ondřej Sidunov, asistoval #44 Lukáš Hájek (3:0)
12:24 Hájek natáhl a s finální tečí od Sidunova navyšují skore na 3:0
11:00 Slibnou šanci měl Renčín s Hromadou, ale Souček s přehledem.
08:40 Velmi zajímavou šanci měl nyní Sidunov, ale Matiášek vytahuje balonek nad branku.
06:55 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 2:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (2:0)
06:54 A máme zde dvoubrankové vedení, o gol se postaralo duo Adamů, Adam Zubek po asistenci Adama Palčinského.
04:20 Zatím mají více ze hry hráči Vítkovic.
03:03 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice ! 1:0
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #44 Lukáš Hájek (1:0)
03:00 Zajímavou první branku střílí Fukala po nahrávce Hájka. Nešťastná situace pro Matiáška.
00:01 Fryš vyhrává první dnešní buly.
00:00 Dámy a pánové, vítám Vás u online přenosu ze Sportovního centra Dubina, v dnešním utkání se střetnou Vítkovice s pražskými Black Angels.