11:2
    Vojtěch JANEČEK
    (Smutný)

FBC Liberec - TJ Sokol Královské Vinohrady 11:2
branky: 3. Patrik Rozkovec, 12. Jan Šoltys, 12. Marek Korych, 21. Jakub Mádlo, 27. Marek Korych, 31. Prokop Ferdan, 32. Jakub Faksa, 49. Prokop Ferdan, 50. Filip Smutný, 54. Jakub Kopecký, 59. Vojtěch Janeček - 7. Tomáš Gärtner, 45. Daniel Keller; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 252; zásahy brankářů: Petr Chlad 17 - Aleš Křepelka 18, Mikuláš Futschik 3; po třetinách: 3:1, 4:0, 4:1
60:00 Střely celkem: Liberec - 32 , Vinohrady - 19
60:00 Nejlepší hráči dnešního zápasu: Liberec - Marek Korych , Vinohrady - Daniel Keller
59:49 Futschik chytá Šoltysovu střelu sklidem do rukou.
58:29 GÓL FBC Liberec! 11:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #93 Vojtěch Janeček, asistoval #27 Filip Smutný (11:2)
58:29 Smutného náhra na Janečka, který stál na velkém brankovišti  a ten střílel do prázdné brány.
58:05 Začaly poslední dvě minuty, troufám si říct, dnešního zápasu.
57:07 Wiener trefuje boční síť Futschikovy brány.
54:11 Střídání brankáře. Nový brankář #22 Mikuláš Futschik družstva TJ Sokol Královské Vinohrady
54:00 Kopeckého branka vyhnala z brány Křepelku a nahradil ho liberecký odchovanec Mikuláš Futschik, který si vysloužil od libereckých fanoušků potlesk.
53:59 GÓL FBC Liberec! 10:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #5 Jakub Kopecký, asistoval #27 Filip Smutný (10:2)
53:59 Liberec dokázal využít přesilovou hru.
53:56 Vyloučen hráč #14 Štěpán Čuda družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hra rukou
52:52 Oba týmy předvedly v posledních minutách hru nahoru - dolu.
49:42 GÓL FBC Liberec! 9:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #27 Filip Smutný, asistoval #5 Jakub Kopecký (9:2)
49:42 Kárník pěkně clonil Křepelkovi a proti zakončení Smutného neměl sebemenší šanci.
48:23 GÓL FBC Liberec! 8:2
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan bez asistence (8:2)
48:23 Pěkný kousek viděli diváci zde v hale, Ferdan dokázal přehodit Křepelku.
47:40 Stuchlík trefuje pouze Chladovo tělo.
45:35 Liberecká obrana dokázala ubránit útočnou akci Vinohrad.
44:55 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #12 Daniel Keller, asistoval #11 Ondřej Plíhal (7:2)
44:55 Plíhal našel před prázdnou bránou Kellera.
40:33 Pěkná a tvrdá střela od mantinelu od Stuchlíka.
40:01 Třetí třetina zahájená a na míčku Vinohrady.
40:00 Střely ve 2. části: 10:2
39:45 Na konci třetiny Křepelka vychytal Kárníka.
39:10 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
36:46 Pužnam svojí střelou pozlobil Chlada.
36:03 Pergler sklidem ubránil pokus o kliču, o kterou se pokoušel Rozkovec.
35:00 Dnešní první ligový zápas navštívilo 252 diváků.
33:44 Trestné střílení družstva TJ Sokol Královské Vinohrady neproměnil #99 Jan Procházka.
33:44 Procházka zkoušel proti Chladovi kličku, ale ten ho dokázal vychytat.
33:44 Liberecký faul je potrestán nájezdem.
31:36 Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
31:36 GÓL FBC Liberec! 7:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #94 Jakub Faksa, asistoval #73 Vojtěch Wiener (7:1)
31:36 Wiener nahrál před prázdnou bránu Faksovi a ten o břevno skóruje.
30:48 GÓL FBC Liberec! 6:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #55 Prokop Ferdan, asistoval #73 Vojtěch Wiener (6:1)
30:48 Ferdan na středu osamocen neměl problém se zakončením.
27:55 Pěkný zákrok Křepelky proti střele Pařízka.
26:47 GÓL FBC Liberec! 5:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #93 Vojtěch Janeček (5:1)
26:47 Střelou tahem na zadní tyč se prosazuje po druhé v dnešním zápase Marek Korych.
25:57 Liberec své přečíslení 3 na 1 nedokázal proměnit v branku.
22:50 Gätner T. nastřeluje tyč Chladovy brány.
22:20 Liberec má míček pod kontrolou.
20:15 GÓL FBC Liberec! 4:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #15 Jakub Mádlo, asistoval #73 Vojtěch Wiener (4:1)
20:15 Pěkný vstup do druhé třetiny, Mádlo si navedl míček a střílel na bližší tyč.
20:01 Bule druhé třetiny patří Liberci.
20:00 Střely v 1. části: 10:10
19:59 O poslední střelu první třetiny se postaral Rozkovec, který se doklouzal až do rohu hřiště.
19:05 Začala probíhat poslední minuta první třetiny.
17:15 Vinohrady meěli standardní situaci z velkého brankoviště, ale Liberec ji dokázal ubránit.
14:55 Nejdříve Janeček a následně Smutný nedokázali překonat hostujícího brankáře.
11:47 GÓL FBC Liberec! 3:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #27 Filip Smutný (3:1)
11:47 Korych se trefuje taktéž na zadní tyč Křepelkovy brány.
11:19 GÓL FBC Liberec! 2:1
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #61 Jan Šoltys bez asistence (2:1)
11:19 Šoltys ze stoje od mantinelu trefuje zadní část brány.
10:34 Hosté na míčku a snaží se dostat na polovinu domácích.
09:15 Výhodná situace pro Liberec, která nekončí brankou.
08:15 Liberec nastřeluje tyč.
07:40 Akci dva na jednoho Liberec nevyřešil ideálně.
06:01 GÓL TJ Sokol Královské Vinohrady! 1:1
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #47 Tomáš Gärtner, asistoval #74 Daniel Gärtner (1:1)
06:01 Bratrské duo zaúřadovalo, Gärtner T. přeběhl půlku hřiště a umísťuje svojí střelu do horní části brány.
04:23 Hosté tentokrát ubránili standardní situaci z rohu.
02:19 GÓL FBC Liberec! 1:0
Branku družstva FBC Liberec vstřelil #22 Patrik Rozkovec, asistoval #10 Michal Fišera (1:0)
02:19 Standartní situace pro Liberec, Fišera vystřelil, míček se odrazil od brankáře, který se dostal k Rozkovcovi a ten otevírá dnešní skóre.
00:33 Kapitán Wiener to vzal na sebe, přeběhl přes půl hřiště a podařilo se mu zakončit.
00:01 Úvodní bule ve prospěch hostujícího týmu.