15:3
    Filip ZAKONOV
    (Tomašík)

Předvýběr.CZ Florbal MB - FBC 4CLEAN Česká Lípa 15:3
branky: 5. Patrik Suchánek, 7. Jakub Vařecha, 10. Lukáš Punčochář, 12. Jakub Vařecha, 17. Ronald Gašparík, 21. Jakub Vařecha, 27. Jan Natov, 30. Jan Natov, 33. Jakub Vařecha, 38. Jan Zoufalý, 51. Petr Koláčný, 53. Jan Natov, 54. Filip Bergman, 57. Ronald Gašparík, 57. Filip Zakonov - 7. Radek Krajcigr, 20. Radek Krajcigr, 41. Václav Vavruška; rozhodčí: Jiří Kropáček - Tomáš Novák; vyloučení: 1:3; využití: 3:0; diváků: 785; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 18 - Marek Netopilík 30; po třetinách: 5:2, 5:0, 5:1
60:00 VIDEOROZHOVORY: Ohlasy trenérů a nejlepší hráčů
60:00 Střely ve 3. části: 11:9
59:26 Delongova střela končí za mantinelem.
56:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 15:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #58 Filip Zakonov, asistoval #7 Milan Tomašík (15:3)
56:48 Zakonov přidává už patnáctý gól pro Boleslav!
56:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 14:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #45 Filip Bergman (14:3)
56:17 Rozběhnutý Bergman našel Gašparíka a ten poloodkrytou branku neminul.
53:54 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 13:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #45 Filip Bergman bez asistence (13:3)
53:54 A po vzoru Vařechy se prosazuje další z mladých hráčů a to Filip Bergman. Tomu nejdříve míček ujel, ale na druhý pokus to byla opravdu pěkná střela na přední tyčku.
52:59 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 12:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #72 Adam Delong (12:3)
52:59 Natov v přesilovce kompletuje hattrick!
52:45 Vyloučen hráč #7 Václav Vavruška družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za hrubost
50:52 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 11:3
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #27 Petr Koláčný bez asistence (11:3)
50:52 Prosazuje se i Petr Koláčný!
50:24 Kelerman pohotově zablokoval pokus Zoufalého.
48:39 Lípa se teď pokusila o útok, ten ale rychle skončil.
46:43 Bauer musel přeskakovat z jedné strany malého brankoviště na druhou aby Boleslav nedostala gól.
45:01 Zoufalý teď vyřešil lehký zmatek před domácí brankou.
43:59 Na hrací ploše opět sledujeme spoustu breaků.
41:28 Natov střílí a do haly se ozval zvuk břevna.
40:31 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 10:3
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #7 Václav Vavruška, asistoval #60 Filip Šedivý (10:3)
40:31 Na začátku třetiny přidává Vavruška třetí gól pro Českou Lípu.
40:01 Začíná třetí třetina a na míčku je domácí celek.
40:00 Střely ve 2. části: 20:5
39:12 Bauer přímo lapl Štěrbův pokus!
37:17 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 10:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #20 Martin Tokoš (10:2)
37:17 Tokoš ťuknul do rozehrávky a Zoufalý se postaral o desátý gól Boleslavi.
36:34 Natov měl na dosah hattrick ale branku minul.
35:20 Několik dorážek Bolky Netopilík spíše přežil než zachytil.
34:13 Gašparíkovi zvoní tyčka!
32:04 Timeout FBC 4CLEAN Česká Lípa
32:04 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 9:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #7 Milan Tomašík (9:2)
32:04 Vařecha dnes jede opravdu gólovým vlakem.
29:48 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 8:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #7 Milan Tomašík (8:2)
29:48 Tomašík nabil Natovovi a ten skóruje!
29:12 Vyloučen hráč #55 Jakub Jirsa družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za sekání
28:55 Boleslav na balonku a bude následovat přesilovka.
28:12 Delong udělal hezkou kličku, poté ale vystřelil nad brankovou konstrukci.
26:36 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 7:2
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #88 Jan Natov, asistoval #12 Patrik Suchánek (7:2)
26:36 Natov z dobré pozice prostřelil Netopilíka na přední tyč.
26:00 Vyloučen hráč #19 Albert Kouba družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře
25:14 Netopilík ramenem vytěsnil Zoufalého ránu!
24:14 Boleslav kombinuje a hledá cestu k dalšímu gólu.
23:14 Delong střílí do bloku.
21:37 Tokošův pokus míjí branku a končí mimo hrací plochu.
20:20 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 6:2
20:20 Vařecha komletuje hattrick!
20:01 Buly druhé třetiny jde na stranu Bolky.
20:00 Střely v 1. části: 14:7
19:34 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 5:2
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr bez asistence (5:2)
19:34 Krajcigr spíše posouval před Bauera, tomu se ale balonek zapletl mezi nohy a je z toho gól.
18:06 Lípa v přesilovce dobývá Boleslavské obranné pásmo.
17:27 Vyloučen hráč #23 Jakub Vařecha družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za špatné střídání
16:16 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 5:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #79 Ronald Gašparík, asistoval #39 Jan Zoufalý (5:1)
16:16 Zoufalý se promotal skrze Českolipskou barikádu a posunul balonek Gašparíkovi, který s přehledem zakončil.
15:15 Křenkova střela z půlky pouze přeletěla Bauerovu bránu.
14:25 Bolka našla cestu až před branku Netopilíka, Zakonovovi se ale gól nepoštěstil.
12:32 Do rozehrávky Lípy se nyní nechtěně zapojil i rozhodčí.
11:13 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 4:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #23 Jakub Vařecha, asistoval #72 Adam Delong (4:1)
11:13 Jakub Vařecha má dnes dobrý den a tak vstřeluje další branku pro Boleslav!
10:43 Šebkově střele z půlky nechybělo moc aby skončila gólově.
09:29 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 3:1
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #77 Lukáš Punčochář, asistoval #43 Michal Sládek (3:1)
09:27 Děti ze základních škol dohnaly Boleslav k další brance o kterou se postaral Lukáš Punčochář.
08:20 Netopilík vychytal Delongův pokus.
06:58 GÓL FBC 4CLEAN Česká Lípa! 2:1
Branku družstva FBC 4CLEAN Česká Lípa vstřelil #77 Radek Krajcigr, asistoval #92 Radim Křenek (2:1)
06:58 Před Krajcigra vypadl balónek a s klidem vstřelil první gól pro Lípu.
06:19 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 2:0
06:19 Jakub Vařecha v dresu Boleslavi zaznamenal ve spolupráci s Tomašíkem první ligový gól.
05:42 Vavruška střílí od mantinelu ale Bauer jeho pokus zneškodnil.
04:14 GÓL Předvýběr.CZ Florbal MB! 1:0
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #12 Patrik Suchánek, asistoval #43 Michal Sládek (1:0)
04:14 Sládek na Suchánka a je z toho první branka pro Bolku.
03:44 Vařecha pálí pouze do bloku.
02:42 Obě mužstva si teď v krátkých časových intervalech vyměňují míček.
00:01 Úvodní buly vyhrála Česká Lípa a rychlým útokem mohla skórovat!
00:00 Hezké florbalové dopoledne, vítám Vás u dnešního utkání mezi domácí Mladou Boleslaví a hostující Českou Lípou.