(Klamrt)
  • 60 59:55
    Slavia

Finance Novák FBK Jičín - FBC Slavia Praha 6:5
branky: 8. Jan Štál, 16. Jan Klamrt, 35. Tomáš Ouhrabka, 45. Jan Štál, 56. Tomáš Martin Matušů, 60. Tomáš Martin Matušů - 9. Jakub Žáček, 13. Ondřej Otáhal, 49. Martin Kříček, 54. Jaroslav Jaroš, 57. Jaroslav Jaroš; rozhodčí: Josef Heřmánek - Jaroslav Tichý; vyloučení: 2:3; využití: 1:1; diváků: 113; zásahy brankářů: Petr Líbal 13 - Petr Kabelka 27; po třetinách: 2:2, 1:0, 3:3
60:00 Komentář domácích Žůrková Gabriela (Vedoucí): Zápas dramatický až do poslední minuty. Pro nás byl cíl jasný.. potřebujeme tři body. Celý zápas to byla vyrovnaná hra a nezbývalo nic jiného než zkusit štěstí v 6ti. Jsem moc ráda,že to klukům vyšlo a mohli se radovat. Moc děkujeme super fanouškům a soupeři za hru.
60:00 Komentář hostů Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes nezbývá než pogratulovat soupeři k těsné výhře. Mějte se všichni pěkně!
60:00 Střely ve 3. části: 17:10
59:55 Timeout FBC Slavia Praha
59:55 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 6:5
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #12 Jan Klamrt (6:5)
59:55 V infarktovém závěru dává gól bekendem Matušů, jičínská hala bouří.
59:38 Jičín v 6 v poli.
58:39 Timeout Finance Novák FBK Jičín
57:56 Jsme svědky velmi nervózního závěru, když ani jeden tým nechce udělat chybu.
56:32 GÓL FBC Slavia Praha! 5:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #97 Jakub Žáček (5:5)
56:32 Slavia opět dotahuje a máme tady zaděláno na pěkné drama.
55:31 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 5:4
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #66 Tomáš Martin Matušů, asistoval #17 Petr Dlouhý (5:4)
55:31 Jičín si bere vedení rychle zpět, když Dlouhý utekl po levém mantinelu a předložil lahůdku před prázdnou bránu Matušákovi.
53:59 GÓL FBC Slavia Praha! 4:4
53:59 Hosté srovnávají stav utkání díky důrazu Jaroše před brankou.
53:00 Skvělý Líbal podržel Jičín proti střele z bezprostřední blízkosti.
51:32 Jičín nevyužívá svoji přesilovku, hraje se tedy v plném počtu.
51:00 Dnešní utkání sleduje úžasných 113 divaků. Děkujeme!
49:25 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
49:25 Na hřišti planou vášně, což dává Jičínu možnost přesilovky.
48:45 GÓL FBC Slavia Praha! 4:3
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #21 Martin Kříček, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (4:3)
48:45 Hosté v podstatě z ničeho snižují na rozdíl pouze jedné branky.
47:15 Na bránu Slavie se nyní valí jeden útok za druhým, obrana hostí začíná být přetížená a gólman má křeče.
45:51 Jičín dnes opětovně selhává v konce a dělá zápas zbytečně komplikovaný.
45:28 Matušů teď bohužel netrefuje bráznou bránu.
44:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 4:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #12 Jan Klamrt (4:2)
44:19 Recept našel až Honza Štál, který dává střelou od levého mantinelu Jičínu dvougólové vedení.
43:43 Jičín začal přesilovku skvěle. Vytvořil si dvě obrovské šance, ale Plíšek ani Valkoun nenašli na gólmana hostí recept,
43:28 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za bránění ve hře
43:28 Fanda Novák vybojoval míček za bránou a Jičín bude hrát přesilovku.
42:23 Domácí kontrojí rychle zakončenou standartkou. Ovšem taky bez úspěchu.
42:05 Skvělý reflexní zákrok Líbala nohou!
41:20 3. třetina zatím navazuje na tu předešlou, když je hra jako na houpačce a šance mají oba týmy.
40:45 Obrovská šance Jičína, hostující gólman si však se střelou a její dorážkou dokázal poradit.
40:05 Slavia ihned po buly zkusila jít do rychlého útoku, míček však mají domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 8:4
39:48 Šance teď na obou stranách,ale ani jedna strana nebyla v zakončení přesná.
39:18 Hraje se opět nahoru dolu.
37:58 Z ničeho nic se proháčkoval středem hřiště hráč Slávie s číslem 70, avšak Líbal opět drží Jičín.
36:29 Hráči Slávie evidentě obdržená branka otřásla a začínají hrát více agresivně.
34:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 3:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #7 Tomáš Ouhrabka, asistoval #66 Tomáš Martin Matušů (3:2)
34:19 Právě jsme byli svědky krásné branky, kdy domácí Ouhrabka trefuje z voleje míček k tyči branky hostí.
33:37 Váhala po námazu ze středu hřiště trefuje tyč domácí branky.
32:50 Jičín v plném počtu. Slavia toho v přesilovce moc nepředvedla.
32:00 Hosté se v přesilovce trápí a na hřišti se začíná přiostřovat.
30:47 Máme to další vyloučení Jičína za vrážení.
30:46 Vyloučen hráč #10 Bohumil Plíšek družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
29:47 PO delší době registrujeme střelu na bránu. Líbal byl připraven a připsal si další spolehlivý zákrok.
28:05 Krásná průnik Plíška středem,  jeho střelu pod břevno však gólman chytá.
27:26 Hra se nyní přelevá ze strany na stranu.
26:26 Náznak šance po delší době i od hostů. Líbal však chytá!
25:28 Další velká šance na straně Jičína nebyla využita.
25:00 Jičín po ospalém vstupu do 2. třetiny přidal a přehrává soupeře. Bohužel to je zatím bez gólu.
24:30 Valkouna v šanci vychytal gólman hostí.
24:10 Šance na straně Jičína, Novák však po zisku balónku netrefuje branku.
22:30 Slavia zatím nebezpečnější, ale netrefuje bránu.
21:15 Domácí se konečně dostali na balónek.
20:40 Začátek třetiny začali hosté náporem.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhráli hosté.
20:00 Střely v 1. části: 8:4
19:23 Šance Petrgála
18:30 Přesilová hra stále pokračuje i po návratu trestaného hráče
16:13 Vyloučen hráč #93 Dominik Beran družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
15:19 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 2:2
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #12 Jan Klamrt, asistoval #9 Martin Petrgál (2:2)
13:55 Skvělý zákrok Líbala
12:01 GÓL FBC Slavia Praha! 1:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #33 Ondřej Otáhal, asistoval #16 David Laho (1:2)
10:59 Slavie se snaží zautočit na bránu
10:18 Vyloučen hráč #8 Tomáš Valkoun družstva Finance Novák FBK Jičín na 2 minuty za sekání
09:18 Hra je velice vyrovnaná
08:21 GÓL FBC Slavia Praha! 1:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #16 David Laho (1:1)
07:05 GÓL Finance Novák FBK Jičín! 1:0
Branku družstva Finance Novák FBK Jičín vstřelil #16 Jan Štál, asistoval #96 František Novák (1:0)
05:41 Šance Jičína... bohužel Fanda přestřelil
04:59 Slavie měla šanci před Jičínskou brankou
03:05 Skvělá akce bohužel Valky minul
02:30 Aktivní hra, která se přelévá z jedné strany na druhou.
01:01 Aktivní hra na straně Jiíčna.
00:01 Dámy a pánové, vítáme vás na dnešním zapase. Přejeme příjemnou zábavu :D