7:5
    Vojtěch HRŮZA
    (Valíček)

FBC Panthers Liberec - Florbalová akademie MB 7:5
branky: 19. Jan Obermann, 20. Filip Munzar, 29. Filip Munzar, 37. Ondřej Neuman, 44. Josef Dalibor, 50. Josef Dalibor, 58. Pavel Sekyra - 8. Michal Stehlík, 19. Radovan Kohút, 28. Adam Hájek, 60. Adam Hájek, 60. Vojtěch Hrůza; rozhodčí: Jakub Mauer - Marek Pohunek; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jakub Rudiš 34 - Radovan Kopuletý 41; po třetinách: 2:2, 2:1, 3:2
60:00 Komentář domácích Obermann Jan (Trenér): No co už, dneska jsme museli a podařilo se. Bylo poznat, že oběma týmum jde o hodně. Vyrovnané utkání plné soubojů jsme nakonec překlopili na svoji stranu. Díky všem rozhodne se za 14dní.
60:00 Komentář hostů Tůma Aleš (Trenér): Zápas rozhodla větší šikovnost v zakončení od klíčové domácí útočné formace. Jinak velmi vyrovnaný duel. Škoda, že nám byla absolutně necitelně sebrána možnost něco s výsledkem udělat v závěrečné jepičí hře bez brankáře. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:13
59:54 GÓL Florbalová akademie MB! 7:5
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #42 Vojtěch Hrůza, asistoval #23 Filip Valíček (7:5)
59:06 GÓL Florbalová akademie MB! 7:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Adam Hájek, asistoval #44 Aleš Tůma (7:4)
58:30 Domácí vstřelili další branku a o osudu zápasu je už rozhodnuto.
57:38 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #77 Pavel Sekyra, asistoval #33 Dominik Trunec (7:3)
56:01 Vyloučen hráč #44 Aleš Tůma družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nesportovní chování
55:34 Vyloučen hráč #89 Radovan Kohút družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
54:53 Timeout Florbalová akademie MB
54:40 Hosté sice dostali míček do branky, ale jejich radost přerušil hvizd rozhodčího, který branku neuznal kvůli hře vysokou holí
52:15 Vyloučen hráč #71 Josef Dalibor družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
49:37 GÓL FBC Panthers Liberec! 6:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #77 Pavel Sekyra (6:3)
45:32 Vyloučen hráč #89 Radovan Kohút družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za hrubost
45:32 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za hrubost
43:12 GÓL FBC Panthers Liberec! 5:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #71 Josef Dalibor, asistoval #33 Dominik Trunec (5:3)
43:10 Tlak na začátku třetí třetiny domácí využívají  v další branku
41:00 Škoda že Pádlič promáchl ve slibné akci. Panteři začali hodně aktivně
40:00 Střely ve 2. části: 20:12
39:32 Pár vteřin před koncem druhé třetiny se mohli domácí radovat ještě víc. Před téměř prázdnou brankou se objevil Fíla ale trefil nohu nebo snad ruku brankáře
37:40 A využitá přesová hra znamená že se domácí ujímají vedení
36:58 GÓL FBC Panthers Liberec! 4:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #77 Pavel Sekyra (4:3)
35:50 Vyloučen hráč #78 Hieu La družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
35:03 Další hostující hráč za mantinelem, naštěstí nepotřeboval pomoc medika
34:11 Další šance na obou stranách zatím je stav stále srovnaný
32:16 Třikrát, čtyřikrát se snažili domácí dostat míček do branky a ze závaru před brankou zůstalo akorát u hvizdu rozhodčího
30:34 Začalo se na hřišti přiostřovat a to na obou stranách
28:57 GÓL FBC Panthers Liberec! 3:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #77 Pavel Sekyra (3:3)
28:57 A je srovnáno, Filip Munzar srovnává skore na tři tři
27:37 GÓL Florbalová akademie MB! 2:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Adam Hájek, asistoval #27 Jiří Krouský (2:3)
26:20 Oproti první třetině daleko opatrnější úvod.
21:20 V úvodu druhé třetiny se podařilo domácím zakončit několik slibných šancí. Branka z toho ale nebyla
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:04 A je tu hned druhá branka s holí domácích.
19:03 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #18 Tomáš Szabo (2:2)
18:46 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #17 Jan Obermann, asistoval #77 Pavel Sekyra (1:2)
18:46 Domácím se podařilo snížit sťastnou tečí panteřího beka, který se ocitl v předbrankovém prostoru a hned nebezpečně tečoval
18:01 GÓL Florbalová akademie MB! 0:2
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #89 Radovan Kohút, asistoval #44 Aleš Tůma (0:2)
17:44 Hostující útočník při návratu do obranného pásma skončil za mantinelem. JInak se neděje nic zajímavého
15:30 První lajna domácích je teď už více než minutu v útočném pásmu a tlačí své soupeře z Boleslavi. Kolotoč zatím bez nutného výsledku a to vstřelené branky
11:50 Dost nepřesností na obou stranách, z úvodní aktivity oba týmy trochu ustoupily a sledujeme akorát velkou snahu se prosadit
08:20 Sabič se pokusil okamžitě srovnat skore, slibnou akci ukončil zákrok brankáře.
08:00 Hosté se ujali vedení po krásné individuální akci.
07:27 GÓL Florbalová akademie MB! 0:1
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #24 Michal Stehlík, asistoval #44 Aleš Tůma (0:1)
05:17 Domácí hráči se dostali do další šance, zatím oba brankáři jsou ale stoprocentní
02:50 Do první slibné šance se dostali také domácí. Zatím se snaží oba týmy velice aktivně. Sledujeme celkem svižný začátek.
00:40 Do první šance se dostali hostující. V úvodu jsou víc na míčku a tlačí se do branky
00:00 Vítejte u předposledního zápasu v letošním ročníku základní části Divize C. Domácím i hostům jde o bytí a nebytí v divizi i v příští sezoně. Tým který dnes zvítězí bude mít větší šanci se udržet.