11:4
    Jiří NAVRÁTIL
    (Horák)

ACEMA Sparta Praha U23 B - Floorball Club FALCON 11:4
branky: 6. Matyáš Kopecký, 7. Filip Kortánek, 10. Jáchym Štuj, 11. David Žďárský, 22. Jakub Ucháč, 30. Jakub Štuj, 32. Jakub Štuj, 46. Adam Kopecký, 50. Matěj Eisenkolb, 56. Matyáš Kopecký, 57. Jakub Štuj - 20. Radek Blažek, 48. Jakub Škrdla, 51. Vojtěch Řádek, 57. Jiří Navrátil; rozhodčí: Filip Novák - Alexander McIntosh; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Samuel Stündl 16 - Petr Šotola 15, Pavel Malý 10; po třetinách: 4:1, 3:0, 4:3
60:00 Komentář domácích Bína Petr (Trenér): Dnes jsme si šli hned od první minuty za 3 body a na hřišti bylo jednoznačně vidět, pro koho toto utkání víc znamenalo. Bohužel vinou systému této soutěže to bylo pro nás poslední domácí utkání v sezóně a chtěli jsme si ho za každou cenu užít a předvést našim skvělým fanouškům co nejlepší výkon. Jsem moc rád, že jsme si dokázali, že bychom mohli jednoznačně bojovat i o další postup v řadě, nicméně nám to není umožněno. Děkuji všem mým hráčům za skvělou první divizní sezónu a za překonaný před sezónní cíl. Na příští rok budeme zase ready! Příští týden si to kluci odkoučují sami, tak doufám, že to uzavřou další výhrou. :) Díky soupeřům za zápas a přeji hodně štěstí do play-off.
60:00 Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Z naší strany utkání plné individuálních chyb. Do obrany jsme byli nejzranitelnější v sezóně, čehož Sparta dokázala velmi dobře využívat. Když se k tomu přidal vynikající výkon sparťanského gólmana, tak skóre narůstalo jen na jedné straně. Pro nás však tento zápas nic neřešil, i proto jsme dali přílžitost hráčům ze širší sestavy. Gratulujeme Spartě ke třem bodům. Jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Střely ve 3. části: 13:7
59:00 Poslední minuta třetí třetiny.
56:41 GÓL Floorball Club FALCON! 11:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #87 Jiří Navrátil, asistoval #3 Vojtěch Horák (11:4)
56:11 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 11:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #67 Dominik Ciryn (11:3)
55:01 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 10:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #49 Adam Šimek (10:3)
54:10 Vyloučen hráč #75 Vojtěch Řádek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra rukou
54:10 Tak tuhle ruku viděli i sousedi vedle v baráku.
53:00 Štuj asi nechce platit pokutu za desátý gól, a tak nevyužil prázdné branky soupeře.
52:26 Ucháč prostě ten hattrick chce, ale ne a ne trefit branku.
51:00 Falcon jde do šesti.
50:57 GÓL Floorball Club FALCON! 9:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #9 Kryštof Pospíšil (9:3)
50:57 Pospíšil předložil míček Řádkovi do prázdné a ten tuto šanci využil s přehledem.
50:00 Bízikovi se nepovedla rozehrávka.
49:34 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 9:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #86 Matěj Eisenkolb, asistoval #11 David Žďárský (9:2)
49:28 M. Kopecký si těsně před zakončením ukopl balónek.
47:16 GÓL Floorball Club FALCON! 8:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #97 Daniel Budáč (8:2)
46:57 Oba týmy v pěti.
46:40 Eisenkolb nádherně narýsoval příhru přes celé hřiště.
45:39 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 8:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #60 Adam Kopecký, asistoval #4 Tadeáš Meixner (8:1)
45:39 Ucháč nám sdělil, že se jednalo o promyšlený plán, který byl teď zakončen gólem A. Kopeckého.
44:57 Vyloučen hráč #30 David Sgall družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hrubost
44:57 Vyloučen hráč #13 Jakub Ucháč družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za hrubost
44:57 Menší šarvátka, která skončila prohlídkou holení a nakonec to pro oba aktéry skončilo u nás u stolku.
43:28 Šimek zkusil lišácky obehrát protihráče mezi nohama, ale nepovedlo se.
41:58 Ucháč zakončil z voleje, ale brankář střelu chytá.
41:22 Ucháč si diriguje Kortánka a předává mu tak své letité zkušenosti.
40:17 Sparta v pěti.
40:02 Falcon má ještě 16 vteřin přesilovku.
40:01 Úvodní buly třetí třetiny vyhrává Falcon.
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #31 Pavel Malý družstva Floorball Club FALCON
40:00 Střely ve 2. části: 11:5
39:00 Poslední minuta druhé třetiny.
38:17 Vyloučen hráč #86 Matěj Eisenkolb družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za špatné střídání
35:42 Ouředníček ve velké šanci netrefuje zařízení a míček tak končí hluboko za mantinelem.
33:12 Šimek byl naražen na mantinel.
31:33 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 7:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #75 Jakub Štuj, asistoval #80 Tomáš Plicka (7:1)
31:33 Ale Jakub Štuj to je jiná kapacita. Ten trefil přesně do branky.
31:19 Jách. Štuj trefuje pouze blok.
29:22 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:1
29:22 Jak. Štuj krásně umístil míček pod břevno střelou z první. Brankář bez šance.
28:50 Sparta takticky střídá na balónku.
27:46 Návrátil se neprosadil jeho střelou po zemi.
27:08 M. Kopecký právě nahrál sám sobě.
26:10 Tak teď se brankář Falconu velice zapotil, aby chytil dorážku A. Kopeckého.
25:36 Hra nyní nepřináší moc šancí
23:33 Falcon měl standardní situaci na hranici velkého brankoviště. Nedopadlo to ale dle jejich představ a skončilo to únikem M. Kopeckého, který ale nepřekonal brankáře.
21:50 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 5:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #13 Jakub Ucháč, asistoval #23 Filip Kortánek (5:1)
21:50 Ucháčova pauza ve které u nás u stolku pořádal přináší ovoce. Viděl florbal z jiné perspektivy a už to šlape. Jeho střela ze středu do pravého horního rohu se jistě zapíše mezi ty nejlepší minimálně na této hale.
20:35 M. Kopecký trefil jen botu protihráče.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrává Sparta.
20:00 Střely v 1. části: 11:8
19:26 GÓL Floorball Club FALCON! 4:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #11 Radek Blažek, asistoval #3 Vojtěch Horák (4:1)
19:00 Poslední minuta první třetiny.
15:07 Falcon v pěti.
13:07 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za bránění ve hře
10:59 Ucháč si už šel pro druhou asistenci, ale Kortánka a i Ucháče zklamalo Kortánkovo zakončení.
10:29 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 4:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #8 Christopher Nojovič (4:0)
10:29 Žďárský zachoval přehled a chladnou, když dostal nahrávku na střed a navyšuje tak skóre.
09:19 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #70 Jáchym Štuj, asistoval #13 Jakub Ucháč (3:0)
09:19 Skoro až reprezentačně vyřešený únik dva na jednoho v podání Ucháče, který nebyl hamoun a nahrál Jách. Štujovi do prázdné.
08:16 M. Kopecký, který šel skoro sám na brankáře (byl pod tlakem jednoho vlčáka z Falconu), zakončil pouze do brankářovi ruky.
07:28 Falcon nevyužil přečíslení 3 na 1. Míček skončil po střele za mantinely.
06:20 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 2:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek bez asistence (2:0)
06:20 Kortánek si vyjel ze středu na mantinel a poté se trefil přesně na zadní tyč nad rameno brankáře.
05:48 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:0
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký bez asistence (1:0)
05:48 M. Kopecký přeci jen dostal backhandem míček za záda brankáře. Míček prošel mezi nohama.
04:00 Stundl vykryl technickou střelu Řádka.
02:50 Výstavní fatál nám předvedl Nojovič, ale následná střela Koudelky šla mimo brankovou konstrukci.
02:24 A. Kopecký přestřeluje od mantinelu z první branku.
01:32 Ucháč, který se opět dostal do sestavy a míří opět na vrchol, nyní prohrál souboj proti dvoum protihráčům.
00:34 Žďárský od půlky přestřeluje branku, ale míček dopadl ještě před mantinel.
00:01 Úvodní buly vyhrává Falcon.