59
  • 59 58:44
    Náchod

Florbal Primátor Náchod B - TJ Sokol Dvůr Králové nL 8:2
branky: 2. Adam Jakubský, 5. Lukáš Prause, 7. David Špaček, 16. Jan Čečetka, 24. Filip Knettig, 29. Jiří Jebavý, 31. Adam Kosař, 55. Antonín Donaj - 40. Karel Vašák, 44. Kristián Hráský; rozhodčí: Václav Křepelák - Kateřina Hátlová; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Petr Kovář 15 - Jan Král 14, David Stibor 13; po třetinách: 4:0, 3:1, 1:1
60:00 Komentář domácích Skalický Dominik (Trenér): To jsme je kráásně rozmontovali! Ne teď seriózně. Výborný vstup do utkání, když jsme od začátku diktovali tempo hry a soupeře k ničemu nepustili. Od druhé třetiny naše koncentrace byla ta tam. V poslední dvaceti minutovce se nám dařilo kontrolovat hru tak jak jsme potřebovali. Díky skvělým fanouškům za podporu. Derby je naše! n
60:00 Komentář hostů Zíbr Tomáš (Trenér): Dneska jsme si nezasloužili nic jinýho než takovouhle šišku. Díky za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 10:8
59:15 Čečetka bohužel ztrácí míček v gólové situaci
58:44 Timeout Florbal Primátor Náchod B
54:55 Kovařík si vzal můj předešlý komentář ofenzivně a dokázal že to přece jen trefí
54:54 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 8:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #89 Antonín Donaj, asistoval #13 David Špaček (8:2)
54:21 Z dvorské střídačky se ozývá: Pozor na 91 (směřující na Adama Kovaříka). My vás ujišťujem toho se bát nemusíte tento stejně netrefí
53:17 Dvůr přitvrzuje , ne vždy v rámci pravidel
52:45 Vypadá to že si Vlášek více užívá fandění na tribuně než samotné hraní
51:40 Kazda se srazil se svým spoluhráčem Hráským a skoro poslal Náchod do samostatného úniku
50:32 Knettig netrefil prázdnou branku
48:20 Oblíbenec Winter si prošel středem gól bohužel nevytěžil
47:29 Dvůr chce čim dál tím míň hrát míček
43:27 Prause namazal Adámkovi který neváhal a nahrál Hráskovi do prázdné
43:26 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #74 Patrik Adámek (7:2)
41:40 Winter se místo odehrání míčku rozhodl ho přeskočit
41:10 Hra je víc vyrovnaná než k začátku hry
40:00 Střely ve 2. části: 13:5
39:50 Dvůr dokázal prolomit náchodskou obranu
39:49 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 7:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #20 Karel Vašák, asistoval #10 Tomáš Zíbr (7:1)
38:21 Hra je posledně stejně záživná jako hodina Fyziiky
34:02 Suk na poslední chvíli blokuje
32:18 Dobruští kluci se umějí najít. Kosař tentokrát nedává
31:03 Donaj se bohužel vůbec nedaří zakončovat. Tímto ho pasuji na dřeváka dne
30:07 Matějů hrdině "skočil" po míčku a dal příležitost Kosařovi který to tentokrát neposlal do Dobrušky, ale do branky Dvora
30:06 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 7:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #35 Adam Kosař, asistoval #47 Filip Matějů (7:0)
28:58 Dnešní "hattrick hero" z juniorského zápasu si připisuje další gól.Uvidíme tu další hattrick?
28:57 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 6:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #17 Jiří Jebavý, asistoval #87 Adam Jakubský (6:0)
28:57 Střídání brankáře. Nový brankář #55 David Stibor družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL
26:19 Na Kovaříka byl asi vypsána odměna jelikož se ho Knettig pokusil zabít svojí střelou
25:40 Čečetka měl nějaké lekce u Jirky Jebavého jelikož předvedl výtečnou otočku
23:49 Knettig pálí gól z jeho oblíbené pozice v přesilovce
23:48 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 5:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #36 Filip Knettig, asistoval #50 Lukáš Prause (5:0)
23:30 1. vyloučení máme překvapivě až teď
23:29 Vyloučen hráč #10 Tomáš Zíbr družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za hrubost
23:00 Prause je hodně viditelným
22:06 Winter se hlásí o míček jak kdyby si ve škole vzpomněl kolik je 2+2 což můžem pochybovat jestli ví
20:10 Kováře hnedka k začátku pokryla tyčka
20:00 Střely v 1. části: 12:4
19:45 Kovář vytáhl míček z branky
17:52 Nedává jednu šanci za druhou jednou se v něm projevily známky schizofrenie kdy nahrával imaginární osobě
16:30 V Prausikovi i v Jakubskému se projevily nějaké ty geny z Dobrušky a nedávají jednoznačnou tutovku
15:14 Čečetka nejenom učí střílet ale očividně i umí potom co zametl pavučiny v pravém horním rohu
15:13 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #19 Jan Čečetka, asistoval #35 Adam Kosař (4:0)
13:55 Kovařík neukoval svojí střelu k dokonalosti a bránu netrefil
13:36 Knettig byl shozen v předbrankovém prostoru soupěře
11:55 Knettig dneska používá heslo:Shodit nebo být shozen
11:05 I dneska stejně, jako proti Rtyni, můžeme vidět dva bývalé rytíře Daniela Kazdu a Tomáše Zíbra
10:28 Kosař měl místo florbalky kosu a poslal míček až do Dobrušky
08:15 Dneska titul Connora Mcdavida přebírá Luky Prause
06:30 Špaček si naletěl na správnu pozici a trefil jedinou škvíru která byla v obranně Dvora
06:23 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #13 David Špaček, asistoval #91 Adam Kovařík (3:0)
05:46 Prause si dneska řekl že bude ofenzivní speciál
04:37 Prause svojí střelu prasácky poslal Královi nad rameno
04:36 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #50 Lukáš Prause, asistoval #13 David Špaček (2:0)
04:20 Dvůr z povedeného úderu z rohz vytěžil jen střelu nad brankou
01:12 Jakubský si dneska připsuje další gól 2 za juniory proti Orce a střelou o tyč má dneska 3.
01:11 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:0
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský bez asistence (1:0)
00:25 Zápas je už od začátku vyhrocený. Knettig si stihl připsat dva pády po střetu s protihráčem