3:5
    Martin KADLEC
    (Žáček)

FBC Slavia Praha - Orel Rtyně v Podkrkonoší 3:5
branky: 11. Jaroslav Jaroš, 34. Jakub Žáček, 60. Martin Kadlec - 16. Šimon Vacek, 45. Marek Weinelt, 55. Vojtěch Rusin, 57. Miroslav Kábrt, 58. Šimon Vacek; rozhodčí: Martin Preclík - Marek Jeřábek; vyloučení: 3:2 + Kamil Hebelka 4 + TDKU; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Petr Kabelka 17 - Jan Seidl 32; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:4
60:00 Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Dneska nás soupeř prověřil jak po fyzické, tak i psychické stránce. Věděli jsme, že i když jsme doma dominovali, tak že to bude úplně diametrálně odlišný utkání. Vyrovnané utkání, které jsme díky změnám v poslední třetině dokázali zlomit a ukázali jsme, že to umíme. Díky moc za utkání, hlavně i, zas a opět, našim fanouškům.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes jsme si dle mého názoru nezasloužili prohrát. Ale pokud nejsme schopni dát góly z brankové čáry a v přesilovce snad ani nezakončíme, těžko můžeme pomýšlet na tři body. Jinak je potřeba tým pochválit, bojovalo se a zase tako moc nechybělo a mohlo to být veselejší. Děkujeme všem za zápas!
60:00 Střely ve 3. části: 0:11
59:59 Pitek si zahrál na brankáře a jak mu to šlo.
59:53 GÓL FBC Slavia Praha! 3:5
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #97 Jakub Žáček (3:5)
57:17 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:5
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #14 Adam Vejrek (2:5)
56:40 Necelé 4 minuty do konce utkání a domácí prohrávají o dvě branky.
56:30 Timeout FBC Slavia Praha
56:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #77 Vojtěch Rusin (2:4)
56:02 Vyloučen hráč #33 Ondřej Otáhal družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za špatné střídání
54:05 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #93 Adam Petera (2:3)
52:50 Asi brzy dostanu infarkt!
50:49 Hráči obou týmů si dávají těžké přihrávky vzduchem.
47:44 Vyloučen hráč #6 Šimon Váhala družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za sekání
47:16 Utkání bude jistě napínavé až do konce.
44:55 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #68 David Cejnar (2:2)
43:20 Právě to cinklo, díky střele Jaroše.
41:27 Máme tady psolední třetinu dnešního zápasu, která začíná přesilovou hrou pro tým domácích.
40:00 Střely ve 2. části: 13:4
39:40 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
37:00 Tolik povyku pro nic.
36:10 Vyloučen hráč #21 Martin Kříček družstva FBC Slavia Praha na 2 minuty za hrubost
36:10 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší do konce utkání
36:10 Vyloučen hráč #25 Kamil Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2+2 minuty za hrubost
35:00 Pitek dneska běhá maratón.
34:44 Žáček s Jarošem dnes válejí.
33:53 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #97 Jakub Žáček, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (2:1)
32:23 Oba týmy bojují!
29:21 Jaroš se vymotal od mantinelu a nahrál před bránu, kde Fulín tečoval. Ránu ale brankář tělem vykryl.
28:12 Rtyně zatím obstojně přestřeluje bránu. Je jen otázkou času, kdy se trefí.
26:50 Hebelka přestřelil.
25:23 Weinelt šel sám na bránu, ale měl balónek moc daleko od těla a nemohl tak pořádně  vystřelit.
22:18 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
20:50 Kabelka právě vystřihnul výstavní šipku.
20:00 Střely v 1. části: 12:7
19:10 Fulín vytřel podlahu.
18:32 Hra je nejvíce podobná sekané, kde je chleba a hořčice?
15:28 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 1:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #94 Šimon Vacek, asistoval #17 David Šimáně (1:1)
10:25 Hosté zapomněli před bránou na úplně volného Jaroše, který skóroval!
10:25 První gól zápasu patří Slavii!
10:17 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #97 Jakub Žáček (1:0)
09:53 Tutovka od Kříčka, tutově nedopadla.
09:35 A jsme po tmě, doslova.
08:23 Svačinka dnes není ve své kůži.
08:15 77 na zemi.
07:46 Balónek skáče sem a tam před slavistickou bránou.
05:28 Fulín začal akci dlouhou přihrávkou po mantinelu na Jaroše, který to z první poslal na Žáčka, který ale netrefil bránu.
04:17 Krásný zákrok domácího Kabelky.
03:15 Pitek si zahrál na obránce! Tahle pozice mu ale nesluší.
02:15 Ačkoliv je to domácí utkání, dnes nehrajeme na Slavii, ale v Bublina aréně.
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí.
00:00 Dobré odpoledne vážení diváci. Dnes můžete vidět zápas mezi domácím týmem FBC Slavia Praha a hosty Orel Rtyně v Podkrkonoší.