6:7
    Jan KOS
    (Kortánek)

TJ Sokol Dvůr Králové nL - ACEMA Sparta Praha U23 B 6:7p
branky: 12. Šimon Říha, 30. Dan Kazda, 37. Jakub Háze, 43. Kristián Hráský, 53. Šimon Říha, 59. Tomáš Zíbr - 2. Matyáš Kopecký, 3. Daniel Rozsévač, 4. David Žďárský, 19. Filip Kortánek, 28. Filip Kortánek, 40. Tadeáš Lang, 63. Jan Kos; rozhodčí: Lukáš Picek - Jiří Vaňous; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 172; zásahy brankářů: David Stibor 18 - Filip Škaroupka 32; po třetinách: 1:4, 2:2, 3:0, 0:1
65:00 Komentář domácích Zíbr Tomáš (Trenér): Škoda, že jsme prospali polovinu zápasu. Vážím si ale závěru, kdy jsme to nezabalili a dokázali 172 skvělých diváků dostat do varu a zápas dostali do prodloužení. Tam je to bohužel o jedné chybě, kterou jsme udělali my a soupeř ji potrestal. Díky všem za zápas.
65:00 Komentář hostů Bína Petr (Trenér): Dneska si odvážíme obrovsky cennou výhru z horké Dvorské palubovky a domácí nás tak nerozmontovali ani na druhý pokus. Přijeli jsme v okleštěné sestavě, takže jsme rádi, že jsme maximálně využili začátek zápasu, kdy jsme odskočili a náskok jsme si hlídali až do konce, kde už nám trochu docházeli síly a domácí přidávali pod kotel. A to jak hráči, tak domácí fans. Nakonec bod navíc z neoblíbeného 3-3, ještě, že jsme ho ve středu potrénovali :)) Díky soupeřům za zápas a hodně štěstí do zbytku sezóny.
65:00 Střely v prodloužení: 2:2
62:30 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 6:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #26 Jan Kos, asistoval #23 Filip Kortánek (6:7)
60:13 Hosté se už radovali ze vstřeleného gólu, který ale nakonec nebyl uznán
60:00 Střely ve 3. části: 15:6
59:29 Dnešní utkání sleduje 172 diváků
58:07 Zíbr po dvou trefených tyčkách vyrovnává skóre
58:06 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 6:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #10 Tomáš Zíbr, asistoval #20 Karel Vašák (6:6)
56:55 Zíbr trefil další tyčku
56:23 Domácí ubránili velmi důležité oslabení
55:03 Vašák neproměnil samostatný únik
54:39 Stibor zlikvidoval jasnou gólovou šanci
54:22 Hosté budou hrát další přesilovou hru
54:21 Vyloučen hráč #21 Šimon Říha družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
54:03 Oba týmy teď dávájí do každého souboje úplně všechno
53:46 Zíbr trefuje tyčku
52:06 Říha dává po rychlé rozehrávce kontaktní gól
52:05 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 5:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #18 Martin Heřmanský (5:6)
49:36 Domácí jsou teď aktivnějším týmem
48:32 Kuneš freestylovým zakončením jen těsně minul bránu
46:43 Oba týmy hrají ve vysokém tempu
42:39 Zíbr našel Hráského, který rychlou střelou snižuje náskok hostí
42:38 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 4:6
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #22 Kristián Hráský, asistoval #10 Tomáš Zíbr (4:6)
40:00 Střely ve 2. části: 9:8
39:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #69 Tadeáš Lang, asistoval #49 Adam Šimek (3:6)
39:12 Stibor likviduje jednu střelu za druhou
38:22 Domácí se nemohou dostat z obranné třetiny
36:01 Háze střelou z první snižuje gólové manko domácích
36:00 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 3:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #19 Jakub Háze, asistoval #20 Karel Vašák (3:5)
34:41 Hosté kombinují na vlastní polovině
31:49 Souboje se začínají přiostřovat
29:19 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 2:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #76 Dan Kazda, asistoval #13 Rudolf Suk (2:5)
29:10 Kazda se nejlépe zorientoval ve velkém brankovišti a backhandem uklidil míček do branky
27:10 Kortánek svým druhým gólem v utkání zvyšuje náskok hostí
27:09 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek, asistoval #9 Štěpán Indra (1:5)
27:02 Hra se teď přelévá ze strany na stranu
25:06 Domácí zdárně ubránili oslabení
23:01 Hosté budou hrát svou první přesilovku v zápase
23:00 Vyloučen hráč #77 Michael Havran družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 12:9
18:11 Hosté se opět dostávají do třígólového vedení
18:10 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #23 Filip Kortánek bez asistence (1:4)
15:46 Adámek nedokázal ani nadvakrát procpat backhandem míček přes golmana
14:13 Domácím schází přesnost v přechodu do útoku
12:02 Kortánek nevyužil samostatný únik na brankáře
11:05 Říha se trefil přesně střelou ke vzdálenější tyči
11:04 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL! 1:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #77 Michael Havran (1:3)
10:01 Hulík s Heřmanským nedokázali proměnit akci 2 na 1
06:05 Domácí si zahrají první přesilovou hru utkání
06:04 Vyloučen hráč #8 Christopher Nojovič družstva ACEMA Sparta Praha U23 B na 2 minuty za blokování florbalky
03:53 Žďárský zvyšuje náskok hostí
03:52 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #11 David Žďárský, asistoval #4 Daniel Rozsévač (0:3)
02:36 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #4 Daniel Rozsévač, asistoval #9 Štěpán Indra (0:2)
01:41 Kopecký dokázal zpracovat vzdušnou přihrávku a otevírá skóre
01:40 GÓL ACEMA Sparta Praha U23 B! 0:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha U23 B vstřelil #42 Matyáš Kopecký, asistoval #26 Jan Kos (0:1)
00:01 Úvodní buly vyhráli domácí