• 60 59:47
    10:4
    (Řádek)

Floorball Club FALCON - FBC Panthers Liberec 10:4
branky: 16. Jan Plášil, 28. Jakub Škrdla, 38. Vojtěch Řádek, 39. Vojtěch Horák, 40. Šimon Štěpán, 44. Jakub Škrdla, 45. Jakub Škrdla, 48. Petr Nejedlý, 59. Dominik Šimáně, 60. Šimon Štěpán - 17. Filip Munzar, 38. Martin Benda, 47. Ondřej Neuman, 55. Jan Burkoň; rozhodčí: Štěpán Weber - David Hertz; vyloučení: 5:2 + Jan Burkoň 4; využití: 1:2; diváků: 57; zásahy brankářů: Michal Novák 23 - Jakub Rudiš 29; po třetinách: 1:1, 4:1, 5:2
60:00 Komentář domácích Ších Jakub (Trenér): Zhruba polovina utkání byla až nečekaně vyrovnaná. Dokud soupeři stačily síly, tak byl velmi nepříjemný. Naštěstí pro nás Liberec postupně fyzicky uvadal. Důležitý byl závěr druhé třetiny, kdy se nám povedlo ve velmi krátkém čase gólově odskočit. Třetí třetina už byla z naší strany exhibice. Jedeme dál směr náš cíl.
60:00 Komentář hostů Obermann Jan (Trenér): Do 38.minuty vyrovnané utkání, dojeli jsme na naší neproduktivitu. Dneska to musíme vzít jako lajna na sebe, za stavu 2:2 dostat dva goly za jedno střídání, to bohužel rozhodlo zápas. Ve třetí třetině už to bylo jen nedáš dostaneš a proto  nakonec skore vypadá, tak jak vypadá. Nic zapomenout a zítra jinak. Díky všem
60:00 Střely ve 3. části: 17:9
59:47 GÓL Floorball Club FALCON! 10:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #88 Šimon Štěpán, asistoval #75 Vojtěch Řádek (10:4)
58:10 GÓL Floorball Club FALCON! 9:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #99 Dominik Šimáně, asistoval #75 Vojtěch Řádek (9:4)
56:23 Vyloučen hráč #47 Filip Munzar družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání
55:05 Vyloučen hráč #97 Daniel Budáč družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
54:22 GÓL FBC Panthers Liberec! 8:4
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #10 Jan Burkoň, asistoval #47 Filip Munzar (8:4)
52:47 Vyloučen hráč #88 Šimon Štěpán družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
47:08 GÓL Floorball Club FALCON! 8:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #45 Petr Nejedlý, asistoval #3 Vojtěch Horák (8:3)
46:42 GÓL FBC Panthers Liberec! 7:3
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #93 Ondřej Neuman, asistoval #47 Filip Munzar (7:3)
45:51 Vyloučen hráč #10 Jan Burkoň družstva FBC Panthers Liberec na 2+2 minuty za hrubost
44:09 GÓL Floorball Club FALCON! 7:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (7:2)
43:26 GÓL Floorball Club FALCON! 6:2
40:00 Střely ve 2. části: 12:10
39:34 GÓL Floorball Club FALCON! 5:2
38:44 GÓL Floorball Club FALCON! 4:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #3 Vojtěch Horák, asistoval #97 Daniel Budáč (4:2)
37:58 GÓL Floorball Club FALCON! 3:2
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #75 Vojtěch Řádek, asistoval #99 Dominik Šimáně (3:2)
37:11 GÓL FBC Panthers Liberec! 2:2
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #5 Martin Benda, asistoval #71 Josef Dalibor (2:2)
31:48 Vyloučen hráč #98 Jan Plášil družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za hra na zemi
30:21 Vyloučen hráč #62 Filip Ouředníček družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za blokování florbalky
27:55 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
20:00 Střely v 1. části: 10:8
16:34 GÓL FBC Panthers Liberec! 1:1
Branku družstva FBC Panthers Liberec vstřelil #47 Filip Munzar, asistoval #93 Ondřej Neuman (1:1)
15:24 GÓL Floorball Club FALCON! 1:0
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #98 Jan Plášil, asistoval #75 Vojtěch Řádek (1:0)
14:46 Vyloučen hráč #11 Radek Blažek družstva Floorball Club FALCON na 2 minuty za sekání
11:32 Vyloučen hráč #5 Martin Benda družstva FBC Panthers Liberec na 2 minuty za sekání