2

0

2.

Florbalová akademie MB - Floorball Club FALCON 5:4pn
branky: 2. Hieu La, 14. Tomáš Malý, 42. Filip Valíček, 60. Adam Hájek, N Vojtěch Hrůza - 16. Daniel Budáč, 23. Filip Ouředníček, 23. Jakub Škrdla, 48. Filip Ouředníček; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Vojtěch Šimon 14 - Pavel Malý 26; po třetinách: 2:1, 0:2, 2:1, 0:0
Komentář hostů Ších Jakub (Trenér): Dneska to z naší strany nebylo úplně povedené utkání. Naší hru trápilo hodně ztrát a individuální chyby. Do dalšího zápasu na tom zapracujeme a vrátíme se zpět na vítěznou vlnu. Jedeme dál směr náš cíl.
Komentář domácích Tůma Aleš (Trenér): Až na částečný výpadek ve druhé třetině jsme odehráli houževnaté a dobré utkání, po zásluze jsme odměněni dvěma body. Ve třetí třetině nás chválím za super tlak do soupeřovy brány, konečně nám taky bylo přáno štěstím. Vojtův brankářský výkon při nájezdech nejde komentovat, to se musí vidět. Díky všem za utkání, divákům za početnou a solidní podporu.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #42 Vojtěch Hrůza a vstřelil rozhodující gól (5:4).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #48 Jakub Škrdla , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbalová akademie MB hráč #97 Tomáš Malý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Floorball Club FALCON hráč #99 Dominik Šimáně , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Střely v prodloužení: 1:0
64:50 Hrůza s míčkem za bránou a budou nájezdy.
64:00 Z prodloužení zbývá ještě minuta a nikdo se nikam nežene.
63:14 Ouředníček zklidňuje hru a hosté se vracejí před vlastní bránu.
62:21 Pomalá střela, se kterou neměl Malý problémy.
61:31 Domácí se pokusili zrychlit herní tempo, ale vedlo to pouze ke ztrátě míčku.
60:16 Šimáně se zatím v klidu prochází s míčkem a nikam nespěchá.
60:00 Střely ve 3. části: 7:4
59:59 Dnes uvidíme prodloužení.
59:54 Poslední vteřiny jsou velmi dramatické, hosté se snaží ukončit utkání v základní hrací době.
59:03 GÓL Florbalová akademie MB! 4:4
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #10 Adam Hájek, asistoval #44 Aleš Tůma (4:4)
59:03 A teď už se zadařilo.
58:50 Početní převaha zatím gól nepřinesla.
58:14 Domácí hrají v šesti.
56:30 Hosté brání ze všech sil a domácím se nedaří dostat do nějaké pořádné šance.
56:11 Timeout Florbalová akademie MB
55:53 Hosté teď trochu okopírovali herní styl domácích: doběhli k bráně... a nic.
55:14 Valíček v poslední chvíli zachraňuje situaci a zabraňuje jistému gólu.
54:30 Krouský našel zbytky sil a doběhl k bráně hostů, následná přihrávka se ale moc nevydařila.
53:15 Hraje se v rychlém tempu a domácí chvílemi přestávají stíhat.
51:24 Hosté využili toho, že domácí střídali, a Šimon musel opět zasahovat.
50:20 Domácí se nedokázali prosadit ani ze dvou dorážek.
47:59 Někteří fanoušci hostujícího celku se už radovali z dalšího gólu, ale byla to jen boční síť.
47:53 GÓL Floorball Club FALCON! 3:4
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #62 Filip Ouředníček, asistoval #30 David Sgall (3:4)
46:31 V souboji u mantinelu si domácí pomohli faulem, takže rozehrávat budou hosté.
45:08 Sgall netrefuje odkrytou bránu.
44:03 Stehlík aktivně napadá soupeře u jejich brány, ostatní požadují jeho návrat do obrany. Požadavku bylo vyhověno.
43:34 Vyloučen hráč #23 Filip Valíček družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání
43:07 Ouředníček krásně přihrál do volné prostoru před bránou domácích, ale neměl tam nikoho ze spoluhráčů.
41:24 GÓL Florbalová akademie MB! 3:3
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #23 Filip Valíček, asistoval #44 Aleš Tůma (3:3)
41:24 Ale Valíček to trefil s přehledem a máme znovu vyrovnáno.
40:22 Jako první ve třetí třetině prověřil hostujícího gólmana Hrůza. Bez většího úspěchu.
40:00 Střely ve 2. části: 14:6
39:36 Nepozorný Marek nyní propásl další gólovou příležitost.
38:14 Valíčkovi se podařilo dostat míček od naší brány. Vzápětí ho pro sebe opět získávají hosté.
36:20 Malý vyráží střelu Krouského.
34:29 Řádek se do střely pořádně opřel... a možná proto šla úplně mimo.
33:51 Šimáně tu kličkuje a domácí jsou z toho zmatení.
31:21 Šlamborova razantní střela proletěla těsně kolem Malého.
30:36 Nejedlý teď prováhal okamžik vhodný pro střelu a pak už bylo pozdě.
29:52 Stehlík se pokusil vyzrát na Malého, leč neúspěšně.
28:38 Krouský se teď dostal z poněkud svízelné situace, kdy byl u vlastní brány napadán několika soupeři.
27:05 Docela pěkná akce v podání domácích. Škoda, že ji Stehlík nedovedl ke gólovému konci.
25:29 Sgall se pokusil vystřelit po pěkné otočce, ale naštěstí pro domácí netrefuje přesně.
24:31 Hezký střelecký pokus Krouského, ale Malý byl pozorný a změnu skóre nepřipustil.
23:49 Tentokrát má Šimon míček pod kontrolou a hosté se k dorážce nedostanou.
22:58 GÓL Floorball Club FALCON! 2:3
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #48 Jakub Škrdla, asistoval #75 Vojtěch Řádek (2:3)
22:58 Nyní domácí inkasovali poněkud laciný gól, kdy se míček zlehka dokutálel za brankovou čáru. Je třeba začít znovu pořádně pracovat v obraně.
22:13 GÓL Floorball Club FALCON! 2:2
22:13 Míček prosvištěl do naší brány a máme vyrovnáno.
21:41 Starý to zkusil od levého mantinelu, ale ten úhel nebyl pro střelu úplně ideální.
21:11 Stehlíkovi se podařilo odrazit Plášila.
20:19 U míčku jsou hosté a Nejedlý se snaží poslat dlouhou přihrávku až před naši bránu.
20:00 Střely v 1. části: 8:8
19:54 Soupeři ve svém úsilí nepolevují ani v závěru první třetiny a Šimon musel opět zasahovat.
18:25 Šimon teď se štěstím zlikvidoval velkou gólovou šanci soupeřů.
17:39 Krouský se teď pořádně nepodíval a přišel o míček.
16:42 Vyhnánek zvolil místo střely nahrávku. Možná to měl spíš zkusit sám.
15:17 Domácí se pokusili rychle rozehrát a překvapit gólmana střelou na bližší tyč, ale Malý si vše pohlídal a situaci zvládl.
15:00 GÓL Floorball Club FALCON! 2:1
Branku družstva Floorball Club FALCON vstřelil #97 Daniel Budáč, asistoval #98 Jan Plášil (2:1)
15:00 A nyní se prosazují i hosté. Střelu Plášila do brány doklepl Budáč.
13:46 Budáčova střela od levého mantinelu končí mimo hřiště.
13:22 Hosté trefují tyč.
13:18 GÓL Florbalová akademie MB! 2:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #97 Tomáš Malý, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (2:0)
13:05 Šimáně posílá dělovku na naši bránu. Ale těsně vedle.
12:14 Nejedlý trefuje boční síť.
10:50 Šimon vyráží střelu Ouředníčka. Hned vzápětí hosté netrefují zcela odkrytou bránu.
10:00 Ze souboje u mantinelu vycházejí vítězně hosté a získávají tak míček pro sebe.
08:10 Šimon si poradil s míčkem, který nebezpečně poskakoval před bránou.
07:07 Valíček s Hrůzou se pokoušejí rozehrát další akci, nicméně soupeři vracejí míček zpět k naší bráně.
05:27 Šlambora v gólové šanci, ale míček se mu nepodařilo zpracovat podle jeho představ.
05:07 Další střelecký pokus hostů jde vysoko nad naši bránu.
03:53 Krouský přihrává nepřesně svému spoluhráči a domácí musejí pospíchat zpět do obrany.
02:20 Vyhnánek se na chvíli schoval za bránu a pak se mu podařilo prokličkovat mezi třemi soupeři.
01:28 GÓL Florbalová akademie MB! 1:0
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil #78 Hieu La, asistoval #2 Zdeněk Vyhnánek (1:0)
01:28 Domácí se prosazují hned ze druhé útočné akce a ujímají se vedení v dnešním utkání.
01:18 Nepřesná přihrávka hostů a k míčku se dostává Tůma. Tentokrát musí zasahovat Malý.
00:02 Hned po úvodním buly se hosté ujímají míčku a Šimon si připisuje první zákrok.