1

2

3.

Florbal Primátor Náchod B - Orel Rtyně v Podkrkonoší 4:5pn
branky: 15. Adam Jakubský, 20. Lukáš Rázl, 52. Matěj Mikšovský, 53. Tomáš Matoulek - 3. Marek Weinelt, 10. Miroslav Kábrt, 34. Vojtěch Rusin, 39. Vojtěch Rusin, N David Cejnar; rozhodčí: Daniel Suchý - Lukáš Drahný; vyloučení: 2:4; využití: 2:1; diváků: 105; zásahy brankářů: Matěj Stuchlík 29 - Jan Seidl 30; po třetinách: 2:2, 0:2, 2:0, 0:0
Komentář domácích Prouza Daniel (Trenér): Houževnatý soupeř nás dnes moc nepouštěl do hry. Do té jsme se pořádně dostali až ve třetí třetině, kdy jsme začali hrát konečně sebevědomě a v pohybu na míčku. V nájezdech prokázali opět více umu hráči Rtyně a zaslouženě získali bod navíc. Myslím, že rtyňský tým urazil velkou cestu a dospěl do fáze, kdy je připravený hrát Národní ligu. Gratuluji soupeři k vítězství, děkuji náchodským hráčům za návrat do zápasu ve třetí třetině a chválím rozhodčí za výborně vedené utkání.
Komentář hostů Havlíček Karel (Trenér): Dnes perfektní zápas hodný divize. Hra, oproti poslednímu zápasu, nevypadala ustrašeně a zápas měl vše co by měl mít z obou stran. Jediné, co bych mohl dnes vytknout, bylo opět nevyužití několika našich tutovek v první třetině. Musím také vypíchnout výborně odpískané utkání rozhodčích, kteří se nebáli pustit hru trošku více do těla. Děkujeme soupeři i pořadatelům.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #87 Adam Jakubský , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #68 David Cejnar a vstřelil rozhodující gól (4:5).
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #56 Matěj Mikšovský a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší hráč #77 Vojtěch Rusin a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Primátor Náchod B hráč #8 Tomáš Matoulek , ale gól nevstřelil.
65:00 Zahájena trestná střílení
65:00 Rtyně poráží Náchod ve šlágru kola a Náchod poprvé prohrává na domácí půdě
65:00 Střely v prodloužení: 3:2
65:00 Znovu uvidíme nájezdy
64:59 Náchod ve šlágru kola poprvé prohrává na domácí půde
64:39 Mikšovský přestřeluje
63:10 Oba týmy hrají opatrně a snaží se nechybovat
60:35 Oba týmy ztrácí dva hráče do pole, pokračují však ve třech
60:34 Vyloučen hráč #47 Marek Weinelt družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za hrubost
60:34 Vyloučen hráč #36 Filip Knettig družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za hrubost
52:31 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 4:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #8 Tomáš Matoulek, asistoval #21 Dalibor Vlášek (4:4)
51:32 Náchod si po čisté druhé třetině konečně připisuje gól
51:31 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 3:4
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #56 Matěj Mikšovský, asistoval #17 Jiří Jebavý (3:4)
38:41 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:4
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin, asistoval #29 Miroslav Kuře (2:4)
37:45 Matoulkova střela lízla jenom tyčku
36:31 Úder Náchoda skončil přímo v bloku
33:45 Náchodská třetí lajna chybuje a takzvaně namzala Rusínovi přímo na gól
33:44 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 2:3
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #77 Vojtěch Rusin bez asistence (2:3)
24:58 Kubáek přestřelil prázdnou branku
24:21 Matoulek vyzkoušel rychle vystřelit z úderu. K brance neměl míček ani blízko
21:40 Kovařík se nedokázal prodrat předbrankovým prostorem
20:00 Střely v 1. části: 11:9
19:09 Náchod si nechal utéct přesilovku 5 na 3 následující přesilovku 5 na 4 už promněnil
19:08 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 2:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #24 Lukáš Rázl, asistoval #8 Tomáš Matoulek (2:2)
17:50 Hebelka doslova hodil s Rázlem a vyfasoval za to dvouminutový trest
17:49 Vyloučen hráč #7 Dominik Hebelka družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za držení
16:42 Vyloučen hráč #15 Matěj Labík družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za nedovolené vrážení
14:49 Jakubský doklepává míček do branky Rtyně
14:48 GÓL Florbal Primátor Náchod B! 1:2
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil #87 Adam Jakubský, asistoval #24 Lukáš Rázl (1:2)
14:23 Náchod má šanci snížít stav utkání v podání přesilovky
14:22 Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší na 2 minuty za sekání
13:30 Stuchlík zase nemůže najít míček
12:51 Úder trefil jenom zeď
12:50 Rtyně má úder před brankou Náchoda
11:35 Náchodu se nedaří projít defenzívou Rtyně
09:30 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:2
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #10 Miroslav Kábrt, asistoval #68 David Cejnar (0:2)
08:45 Stuchlík chytá všechny střely této přesilovky
07:43 Vyloučen hráč #56 Matěj Mikšovský družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za bránění ve hře
07:00 Winter si připisuje první pád
04:26 Náchod si vypracoval velikou šanci
02:54 GÓL Orel Rtyně v Podkrkonoší! 0:1
Branku družstva Orel Rtyně v Podkrkonoší vstřelil #47 Marek Weinelt, asistoval #4 Filip Kulda (0:1)
02:40 Náchod doposud neztratil ani jeden bod na domácí půdě dokáže to dneska Rtyně prolomit?
00:52 Na rtyňské straně si můžeme povšimnouti pár bývalích rytířů jako třeba Davida Cejnara nebo Jakuba Téru
00:01 Náchod si připisuje úvodní buly