• 58 57:30
    12:6
    (Šmída)

T.K.S. TJ Turnov - FBC Liberec B 12:6
branky: 2. Matěj Hájek, 5. Matěj Hájek, 7. Ondřej Šmída, 11. Jakub Janoušek, 12. Filip Dědek, 13. Martin Hejduk, 23. Jakub Janoušek, 25. Ondřej Šmída, 30. Lukáš Maršík, 49. Šimon Janoušek, 55. Emil Hejduk, 58. Jakub Janoušek - 16. David Horáček, 16. Roman Maňák, 23. Lukáš Macháč, 33. Jakub Pecháček, 44. David Horáček, 55. David Horáček; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 0:0; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Petr Suchomel 18 - Tomáš Janota 21; po třetinách: 6:2, 3:2, 3:2
60:00 Komentář hostů Pecháček Jakub (Vedoucí): Dnes až na prvních 15 minut to nebyla zas taková tragédie. Zápas jsme si užili. Konečně po delší době zápas bez vyloučení. Děkuji všem účastníkům za fair play zápas a přeji hodně štěstí soupeři v dalších utkáních.
60:00 Komentář domácích Jiránek Tomáš (Trenér): Jak jsou zápasy, které během 10 minut dokážeme ztratit, tak to dnes byl kompletní opak. Za 12 minut jsme si dokázali nad Libercem vytvořit pohodlný polštář do zbytku zápasu, který jsme po odkontrolovali. Možná škoda, že jsme spálili tolik tutovek, skoré by pak vypadalo jinak. Celkově jsem rád za povinné tři body do více než vyrovnané tabulky. Díky soupeři, divákům a rozhodčím za fajn zápas. Černá perla po slávistickým titanicu pluje dál.
60:00 Střely ve 3. části: 7:12
59:55 Tak to nevyšlo ... utkání končí šestigólovým rozdílem.
59:48 Hájek přestřelil a odmítl HETRIK.
57:30 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 12:6
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #11 Ondřej Šmída (12:6)
54:20 Zdá se, že se týmy domluvily, že dnešní utkání skončí o pět branek, protože tento rozdíl platí s drobnými přestávkami už více než čtyřicet minut.
54:19 GÓL FBC Liberec B! 11:6
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #17 Jan Šusta (11:6)
54:04 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 11:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #24 Matěj Hájek (11:5)
52:17 Liberec se snaží útočit a tím pádem to vzadu nechávají dost otevřené, z čehož pramení množství přečíslení ve prospěch domácích.
51:22 Luky Marší měl teď k dispozici samostatný únik, ale při zakončení promáchl míček a skóre tedy zůstává.
48:57 Šíma Janoušek uklízí míček do prázdné branky a konečně završuje desítku.
48:56 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 10:5
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #8 Jonáš Mellan (10:5)
46:37 Aktuálně jsme svědky různých technických nedokonalostí a chyb na obou stranách.
43:18 A dočkali jsem se i snížení, možná, že bude zápas ještě zajímavý.
43:17 GÓL FBC Liberec B! 9:5
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček bez asistence (9:5)
43:01 Liberečtí vytáhli presing a vypadá to, že tím domácí borce dost zaskočili.
40:00 Střely ve 2. části: 10:5
40:00 Ve druhé části už jsme tolik branek neviděli, ale brankový rozdíl zůstává stále velký. Nechme se překvapit, jestli si domácí vedení pohlídají nebo se hostům ještě podaří utkání zdramatizovat.
37:50 Tento divizní zápas začíná nebezpečně připomínat regionální plácanou. Naštěstí už se blíží přestávka.
33:50 Další trma vrma okolo branky domácích. Malé brankoviště ale není něco, co by kohokoliv zajímalo. Tato zbytečná věc je dle mého názoru zralá na zrušení, jenom to dělá na hřišti zmatek. Snad se tím bude v nejbližší době zabývat příslušná komise.
32:24 GÓL FBC Liberec B! 9:4
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #23 Jakub Pecháček, asistoval #39 David Horáček (9:4)
31:25 Starší ze Šmídů se ocitl zcela sám před brankářem, zasunout míček se mu ale nepodařilo a desítka stále visí ve vzduchu.
29:29 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 9:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #9 Lukáš Maršík, asistoval #28 Martin Hejduk (9:3)
29:03 Pohledný přechod do útoku turnovské první pětky končí pokaženou finální přihrávkou.
26:42 Teď to vypadá, že se domácím moc hrát nechce a čekají na závěrečnou sirénu, té se ale jen tak nedočkají.
24:15 Šmída se prosazuje z dorážky a skóre se opět hýbe, tohle se divákům musí líbit!
24:14 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 8:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída, asistoval #8 Jonáš Mellan (8:3)
22:53 Mácháč si udělal z domácích kužely a vzápětí snižuje.
22:52 GÓL FBC Liberec B! 7:3
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #66 Lukáš Macháč bez asistence (7:3)
22:50 Kuba Janoušek natáhnul a trefil přesně na bližší tyč.
22:49 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #29 Jakub Janoušek, asistoval #97 Šimon Janoušek (7:2)
21:32 Zatím nic.
20:00 Střely v 1. části: 16:7
20:00 V první části jsme viděli brankostroj, snad se nám to poštěstí i v té druhé.
19:10 Posledních pár minut tvoří hru hosté a domácí hrozí z protiútoků, několik šancí ale zůstalo nevyužito.
16:01 Gólové hody pokračují a fanklub defenzivního florbalu se zvedá a opouští předčasně halu. Na tohle se prý nebudou koukat.
15:40 GÓL FBC Liberec B! 6:2
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #18 Roman Maňák, asistoval #13 Jakub Jaroš (6:2)
15:15 GÓL FBC Liberec B! 6:1
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil #39 David Horáček, asistoval #67 Lukáš Kořínek (6:1)
15:15 Konečně se prosazuje i tým Liberce.
12:22 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 6:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #24 Matěj Hájek (6:0)
11:46 Po signálu ze standartky se prosazuje i Dědek.
11:45 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 5:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #97 Šimon Janoušek (5:0)
10:33 Já na bráchu, brácha na mě ... 4:0
10:32 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:0
09:30 Matěj Hájek měl na holi třetí branku, ale ani nadvakrát se neprosadil.
08:20 První souvislejší tlak hostů přinesl pouze nastřelenou tyčku.
06:25 Zatím je na hřišti pouze jedno družstvo, a to jsou domácí. Uvidíme, jestli se ze šatny vypotácí i hosté.
06:24 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 3:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #11 Ondřej Šmída bez asistence (3:0)
05:32 Pohl trefuje z bezprostřední blízkosti bekendem pouze břevno.
04:01 Máťa Hájek si dnes přinesl do haly střeleckou formu a už má zaděláno na HETRIK.
04:00 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 2:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #97 Šimon Janoušek (2:0)
01:08 Hned v úvodu druhé minuty se domácí ujímají vedení a těžko si mohli přát lepší start.
01:07 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:0
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #24 Matěj Hájek, asistoval #28 Martin Hejduk (1:0)