7:3
    Filip DĚDEK
    (Hejduk)

FBC Slavia Praha - T.K.S. TJ Turnov 7:3
branky: 6. Jaroslav Jaroš, 24. Matěj Fulín, 31. Martin Kadlec, 32. Michael Pitek, 49. Dominik Beran, 52. Martin Kadlec, 58. Dominik Beran - 6. Šimon Janoušek, 36. Martin Hejduk, 60. Filip Dědek; rozhodčí: Jaroslav Verner - Marek Jeřábek; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Pavel Chlup 26 - Ondřej Šafář 26; po třetinách: 1:1, 3:1, 3:1
60:00 Komentář hostů Jiránek Tomáš (Trenér): Dneska nám to prostě nešlo. Nic víc, nic míň. Ze třiceti střel proměníme dvě z půlky hřiště, zbytek střel byl nekonkurenceschopný. Pár šancí jsme v zápase měli, ale bylo jich pomálu a soupeř zaslouženě bere tři body. Děkuji soupeři za výklep, padli jsme z velké výšky na hubu, čož je pro zbytek základní části možná i dobře. Děkuji také našim divákům, kteří nás přijeli podpořit.
60:00 Komentář domácích Otáhal Ondřej (Trenér): Dnes zasloužené vítězství. Můžu opět pochválit celý tým za výkon. Problém jsme měli jen v závěru druhé třetiny, ale tu třetí jsme zvládli skvěle. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za pěkné utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 11:12
60:00 Děkujeme hráčům a rozhočím. #SportuZdar
59:58 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 7:3
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #3 Filip Dědek, asistoval #22 Emil Hejduk (7:3)
57:51 GÓL FBC Slavia Praha! 7:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #93 Dominik Beran, asistoval #13 Tobias Schier (7:2)
57:40 Schier přestřelil volnou bránu. Volnu bránou myslím doslova bránu bez brankáře.
56:17 Pitek se dnes chová jako rebel a nedá na rady trenéra Otáhala.
55:23 Pitek sice běží dopředu, ale dozadu se mu už moc nechce.
54:07 Laho si všechny vykoupal, ale nedopadlo to pro něj dobře. #BezKomentáře.
51:30 Vyloučen hráč #21 Jaroslav Šmída družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za sekání
51:16 GÓL FBC Slavia Praha! 6:2
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #13 Tobias Schier (6:2)
48:57 Timeout T.K.S. TJ Turnov
48:57 GÓL FBC Slavia Praha! 5:2
48:55 Neuvěřitelný zákrok Chlupa.
48:14 Turnov teď domácí tlačí a nenechává Slavii chvíli vydechnout.
45:00 Nebezpečná turnovská střela, byla zblokovaná.
42:48 Kubala se dnes válí po zemi. Asi to převzal od Laha.
40:01 Právě začala poslední třetina dnešního zápasu.
40:00 Střely ve 2. části: 8:9
38:00 Štička málem dotečoval do brány.
36:40 Turnov snižuje.
35:58 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 4:2
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #28 Martin Hejduk, asistoval #22 Emil Hejduk (4:2)
31:33 GÓL FBC Slavia Praha! 4:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #69 Michael Pitek, asistoval #70 Lukáš Svačinka (4:1)
30:10 GÓL FBC Slavia Praha! 3:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #26 Martin Kadlec, asistoval #16 David Laho (3:1)
27:12 Kašovský sebral nebezpečnou přihrávku hostům.
26:40 Pitkovi se zase nechce dělit o balónek. #NebuďSobec.
23:21 GÓL FBC Slavia Praha! 2:1
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #71 Matěj Fulín, asistoval #84 Jaroslav Jaroš (2:1)
23:02 Svačinka dnes vypadá, že je tu za trest. Lukáši, hrajeme to pro radost!
21:00 Štičkův zadek vyblokoval střelu z modré čáry. #NicNásNezastaví
20:00 Střely v 1. části: 13:8
19:59 Svačinka se mnou souhlasí a chce také míček.
19:24 Sedláček sejmul mantinely a je kvůli němu pozastaven zápas.
19:00 Brankář hostů měl míček až za zády, ale nedokutálel se přes čáru brankoviště.
15:20 Svačinka míček kope do dáli.
12:25 Laho asi trénoval fotbalové skills a míček zpracovává nohou.
11:04 Vyloučen hráč #29 Jakub Janoušek družstva T.K.S. TJ Turnov na 2 minuty za zvedání florbalky
10:30 Dnes můžeme na střídačce Slavie vidět nového hráče z Přerova. Vítej Šimone!
10:00 A jako obvykle Laho střílí z půli hriště. Neúspěšně.
08:13 Jarošova náhrávka před kasu byla tutová, ale Žáček promáchnul. #PříštěToVyjde
06:06 Turnov si to to nenechal líbit a záhy dorovnává.
05:53 GÓL T.K.S. TJ Turnov! 1:1
Branku družstva T.K.S. TJ Turnov vstřelil #97 Šimon Janoušek, asistoval #8 Jonáš Mellan (1:1)
05:36 GÓL FBC Slavia Praha! 1:0
Branku družstva FBC Slavia Praha vstřelil #84 Jaroslav Jaroš, asistoval #71 Matěj Fulín (1:0)
05:00 Šmída přestřeluje.
03:40 Pitek se nechce dělit o míček, a tak utíká přede všemi.
02:00 Nebezpečný skákavý míček před kasou domácích.
00:00 Dobrý večer vážení diváci. Tak jsme se konečně dočkali na zápas na domácí půdě. Užijte si ho v našem podání.